Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Rexus

[Nabízím] Server hosting

Recommended Posts

Mám volný jeden slabší server a vždy jsem chtěl mít vlastní wow realm ...

 

Nabízím

* hardware: 1.5 ghz CPU, 1gb ram, 360gb hdd, 100-300 mb/s upload (dle vytížení serverovny)

* platforma: Debian

* 50% z VIP (nejdříve ale dostanu 100% častku na provoz ... -> pokud se vydělá 4000/měsíc tak 3000 pujde me na provoz a 500:500 si rozdelime :))

 

 

Potřebuju lidi co by se podíleli na DLOUHODOBÉM chodu serveru ;) ... proste ne ze se na to za mesic vykaslete ...

Mé zkušenosti s WoW emulátory NA LINUXU jsou nulové ... neumím to ani nainstalovat xD xD

 

Hledám tedy spolehlivé lidi ;)

 

 

Určitě se domluvíme na:

ICQ: 305299320

Mail: [email protected]

Jabber: muj server docasne mimo provoz

Share this post


Link to post
Share on other sites

4000 měsíčne slitní dolů stímhle HW budes mít max online 20lidí a budeš rád že ti neshoří...a ještě k tomu 20lidí 4000,- takže VIP bude 200,- za měsíc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mám volný jeden slabší server a vždy jsem chtěl mít vlastní wow realm ...

 

Nabízím

* hardware: 1.5 ghz CPU, 1gb ram, 360gb hdd, 100-300 mb/s upload (dle vytížení serverovny)

* platforma: Debian

* 50% z VIP (nejdříve ale dostanu 100% častku na provoz ... -> pokud se vydělá 4000/měsíc tak 3000 pujde me na provoz a 500:500 si rozdelime :))

 

 

Potřebuju lidi co by se podíleli na DLOUHODOBÉM chodu serveru ;) ... proste ne ze se na to za mesic vykaslete ...

Mé zkušenosti s WoW emulátory NA LINUXU jsou nulové ... neumím to ani nainstalovat xD xD

 

Hledám tedy spolehlivé lidi ;)

 

 

Určitě se domluvíme na:

ICQ: 305299320

Mail: [email protected]

Jabber: muj server docasne mimo provoz

 

 

co to kecas?

100 lidi utahne v pohode a hlavne kdyby se to rozjelo tak upgradnu HW ... to je pohoda ... housing je drahu kuli tom pripojeni :)

 

 

UPGRADE:

 

Pri rozjeti se tam hodi 2x 2.6 ghz cpu, 4 gb ram, nejaky poradny diskovy pole atp. :) a stary server hodime na MySQL nebo podobnu blbost :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

rofl ... takový PC si koupim ve šrotárně za 1000,- a u forpsi mám 100 Mb/s za 1000,- měs :)) pěkný pokus ale xD prvni přemýšlej xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na víc s 1 GB Ram ti bude padat emulator každých 14-24 hodin. Víc ti to nedá. Lidi budou odhcázet a z VIP budeš mít 0kč.

Share this post


Link to post
Share on other sites
co to kecas?

100 lidi utahne v pohode a hlavne kdyby se to rozjelo tak upgradnu HW ... to je pohoda ... housing je drahu kuli tom pripojeni smile.gif

 

Spíš co kecáš ty nejdřív skus myslet 100lidí tento komp ?? no dobrá kravina radší už nepiš zde na fórku nebo jestli to budou stejný kraviny tak z tebe budou mít všichni srandu....:D

 

EDIT: dobře homero :D a tím pádem budeš mít na provoz 0,- a stopneš server protože maminka bude nadávat :D

Edited by Barny

Share this post


Link to post
Share on other sites

mám trochu jine zkušenosti no byl to skoro stejné pc akorát 1,5gb ram a linka byla 10mb/s a uneslo to 50lidí :) pak strašné lagy a pc se freezl ---- :) ale to mohlo bejt systémem je hodně vysvětlení.... ale newěřím že to utáhne 100lidí...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele já bych ani nepočítal že těch 20lidí někdy dosáhne :) bude rád když tam bude hrát on a jeho kamarádi.... Dřív mi běžel server(když sem ho ještě měl) na :

CPU : AMD Athlon 1800+ (1553MHZ)

RAM : 1,5Giga 400MHZ (kingStone)

Základní Deska : ASUS Deluxe ( a nějaký číslo už si nevzpomínám)

 

Byl sem rád když sem dělaly zátěžový testy že my to utáhlo 60 lidí..Když se sešlo víc jak 5hráčů na jednom místě lagovalo to jako sv*ně...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jezis vy melete pi... :-D bez vmap a s dobre udrzovanou databazi na linuxu mu to 100-150 lidi utahne nevidim v tom problem

debian s apache, mysql, ssh deamonem, denyhostem po startu 100MB

cistej mangos bez vmap po startu do 300MB kazdej uzivatel cca 1,5MB to mate pri 100 online cca 550MB vytizeny pameti a to se bavime o mangosu pro ascent to bude 2nasobek online

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty meleš pí*** kdyby sis to přečetl je tam psáno co to utáhlo nám .... a ne kolik to utáhne jemu... já psal že můj podobnej utáhl 50 lidí a Clou utáhl 60. Netvrdim že jemu to neutáhne 25000 lidí..:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jo, ale předpokládám, že jsi to jel na winu nebo linuxu s graf. rozhraním. A proč teda píšete kolik to utáhlo vám, to potom postrádá smysl..

 

//EDIT: typo

Edited by tom130

Share this post


Link to post
Share on other sites

Souhlasím s onebitem.

Mám ověřeno, že 1gB RAM utáhne bez Vmap i 200 lidí bez větších problémů.

problém bude u procesoru, který bude limitovaný na těch 90-120 online bez lagů (pod widlama)

Edited by hisgrak

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jestli bude mit takhle dobrou linku tak se mu vyplati investovat tech 5k do new HW... aby mu to uneslo tech 500 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JJ ano server mi jel pod Win XP...A ještě k tomu doma v té době na 2mb/s lince :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě by jenom zajímalo, u koho to k čertu je hostované. 4000/měsíc je totiž opravdu hodně vysoká částka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych řekl,že se chce před svými kamarády vytahovat jak je bohatej a muže si všechno dovolit a nebo si chce našetřit na nové PC tímto způsobem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Příklad???! Chlape z toho už se nevymotáš..Vtipný je,že ty by jsi neplatil ani korunu ale všechno by platil dotyčnej kterýmu by jsi server poskytnu ale peníze by šli ve všech případech tobě..A jemu by šlo těch oněch 500kč :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mám volný jeden slabší server a vždy jsem chtěl mít vlastní wow realm ...

 

Nabízím

* hardware: 1.5 ghz CPU, 1gb ram, 360gb hdd, 100-300 mb/s upload (dle vytížení serverovny)

* platforma: Debian

* 50% z VIP (nejdříve ale dostanu 100% častku na provoz ... -> pokud se vydělá 4000/měsíc tak 3000 pujde me na provoz a 500:500 si rozdelime :))

 

 

Potřebuju lidi co by se podíleli na DLOUHODOBÉM chodu serveru ;) ... proste ne ze se na to za mesic vykaslete ...

Mé zkušenosti s WoW emulátory NA LINUXU jsou nulové ... neumím to ani nainstalovat xD xD

 

Hledám tedy spolehlivé lidi ;)

 

 

Určitě se domluvíme na:

ICQ: 305299320

Mail: [email protected]

Jabber: muj server docasne mimo provoz

 

vtip roka omg ty si riadne naivny clovek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 3000 sk omg ...demencia v kazdom veku

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tohle byl spam ne? Kolik je ti let Andromedha?

 

Nemáš zájem, nekecej mu do toho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No len na okraj ak si myslite ze za liter dostanete nieco super tak sa rychlo prebudte. Ked budem brat za slovo danu ponuku, tak bez datoveho limitu je super cena. Spocitajte si kolko zaplatite u forpsi za slusny traffic. Nebavime sa o serveri kde bude 10 ludi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×