Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
hejsek

World of warcraft cataclysm rozpis všech změn.

  

70 members have voted

  1. 1. Těšíte se na nový datadisk World of Warcraft :Cataclysm ?



Recommended Posts

Dle mého názoru se blizzard začíná klepat strachy protože přichází hra která by mohla World of Warcraftu konkurovat.

Viz: Odkaz

 

Neřekl bych že The Old Republic by konkurovalo wowku.Už jenom protože na ofiku hraje přes 7 milionu lidí a to se neví kolik přesně je na free serverech.

 

EDIT: A blizzardi nejsou zas tak hloupý.I kdyby teď populace wow poklesla.Proč myslíte že dělají teď Warcraft movie?Tím se může wow jestli upadne zase vyšvihnout nahoru.

Edited by ZechY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobných her bylo spoustu ano ale, žádná nenesla jméno Star Wars.

Jinak musím použít mé oblíbené slovo.

"Uvidíme".

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo jenže tyto onlinovky sou natolik rozdílné, že si myslím že si opravdu nebudou přetahávat nějak drasticky hráče.

Ale jak píšeš "Uvidíme"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja u WoWka zustanu a take budu hravat ten titul Star Wars,uz odmala jsem se dival na ty filmy a pak sem dostal PC a ktomu i hry Star Wars....rekl bych ze u wowko zustanou lidi stale,kdyz uz je na tom nekdo zavislej napr jako Ja tak uz nejde cesty zpet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobných her bylo spoustu ano ale, žádná nenesla jméno Star Wars.

Jinak musím použít mé oblíbené slovo.

"Uvidíme".

 

Star Wars je legenda, určitě to dost lidí vyzkouší, ale blizzard má takový monopol + ten nový film + datadisk atd. že hráče neztratí. komunita star wars bude jiná, je v tom moc velký rozdíl žánrů. a stejně jako se čekalo že LOTRO ohrozí wowko, taky zklamalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano taky bych řekl Star Wars je hodně známé a hodně lidí to vyzkouší (já osobně taky, teď hraju SWG a je to taky dobré) ala jak psal jinour blizzardi si udrží hráče na wowku a kdyby to upadávalo tak přijdou zase s něčím novým.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ještě nevyšel.Teprve myslím před měsícem nebo kdy, byla podepsána smlouva na natáčení.

Edited by ZechY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Star Wars se mi nikdy nelíbilo. Navíc většina lidí na offiku to má předplacený a už to taky hrají kvůli kamarádům. A taky proč hrát novou hru, kde to nebude spousta lidem zvládat PC / internet.

 

Ohledně filmu, jak psal ZechY bylo před měsícem ohlášeno na czechgamer toto:

Bulvár: Sam Raimi bude režírovat Warcraft film

Blizzard Entertainment a Legendary Pictures oznámili, že režie chystaného filmu na motivy universa Warcraft se ujme Sam Reimi. Toho určitě znáte minimálně jako režiséra všech tří Spider-manu a dále možná i jako scénaristu i režiséra The Evil Dead nebo producenta 30 Days of Night. Nedávno také napsal i zrežíroval film Drag Me To Hell. "V jádru je Warcraft fantastický akční příběh," řekl Raimi. "Jsem nadšený, že mohu pracovat s tak skvělým produkčním týmem, abych dostal tento projekt na velké plátno." Inu, hodně štěstí Raimi, můžeš nadchnout, ale také zklamat velkou Hordu (a také Alianci) fanoušků.

+

http://www.csfd.cz/film/233328-warcraft/ na ten si opravdu ještě počkáme.

Edited by TommyAnders

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si teda počkáme, protože četl jsem že ještě točí další díl Spider mana.Takže bych řekl, že to vyjde v polovině roku 2011 nebo ke konci roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dle mého názoru se blizzard začíná klepat strachy protože přichází hra která by mohla World of Warcraftu konkurovat.

Viz: Odkaz

 

Nemyslím, že se třepe strachy, ale určitě nejsou hloupí a jsou si vědomi své konkurence a jak by je mohla ohrozit. Přeci jenom už takových MMORPG, o kterých se říkal, že je to jasný WoW killer bylo tucty (z poslední doby Warhammer Online, Age of Conan nebo Lord of the Rings Online. Nedovolím si říct, zdal-li takový Pán prstenů má více fanoušků než Star Wars, ale i přes to, jak ohromný a ambiciózní projekt to měl být, tak si nakonec našel "pouze" svoji část a WoW nijak silně neoslabil, stejně jako ostatní.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemyslím, že se třepe strachy, ale určitě nejsou hloupí a jsou si vědomi své konkurence a jak by je mohla ohrozit. Přeci jenom už takových MMORPG, o kterých se říkal, že je to jasný WoW killer bylo tucty (z poslední doby Warhammer Online, Age of Conan nebo Lord of the Rings Online. Nedovolím si říct, zdal-li takový Pán prstenů má více fanoušků než Star Wars, ale i přes to, jak ohromný a ambiciózní projekt to měl být, tak si nakonec našel "pouze" svoji část a WoW nijak silně neoslabil, stejně jako ostatní.

 

Přečti si ten článek co jsem postoval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přečti si ten článek co jsem postoval.

přečet sem si ho a s lordíkem souhlasím.

tolik příznivcu to mít nebude, akorát se to nafukuje víc nic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hejsku, kde bereš tu jistotu, že se Blizzard klepe strachy?

Pokud vím, tak jeden pokus o onlineovku Star Wars tu byl a krachlo to. Ne, že bych měl neco proti Star Wars, sám je mám moc rád, ale nevím jestli budou konkurovat WoWku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak nějak no. Co se týče The Old Republic, tak dění sleduju už od oznámení, ale ačkoli mám offline Knights of the Old Republic hodně rád, tak jako online hru by to určitě hrát nechtěl... navíc s Mass Effectovskými rozhovory... brr. Jestli WoW neshodil AoC nebo LOTRO tak tohle určitě ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak nějak no. Co se týče The Old Republic, tak dění sleduju už od oznámení, ale ačkoli mám offline Knights of the Old Republic hodně rád, tak jako online hru by to určitě hrát nechtěl... navíc s Mass Effectovskými rozhovory... brr. Jestli WoW neshodil AoC nebo LOTRO tak tohle určitě ne.

 

No jak jsem už psal "uvidíme".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na free si to asi zahrajeme ale to bude trvat a nehledě kolik to zabere času a jestě ty mapy na emulator nějaky to bude problem a to bude zase bugu takže si na free těžko někdo to hned zahraje

 

Já mam výhodu kterou někteří z vás nemají :D a to že já hraju na offiku dokonce už 4 roky :D takže si datáč mohu zahrát hned :D ale já jsem u hordy a na gobliny se netěším radši Worgeny ty jsou hustější. Jak tak koukám tak Blizzard v tomto případě Hordu odflákly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já mam výhodu kterou někteří z vás nemají :D a to že já hraju na offiku dokonce už 4 roky :D takže si datáč mohu zahrát hned :D ale já jsem u hordy a na gobliny se netěším radši Worgeny ty jsou hustější. Jak tak koukám tak Blizzard v tomto případě Hordu odflákly

stejně seš určitě na DT a to nevím jestli je výhoda a taky vem si kolik si do toho narval, kolem 20 tisíc a to taky nevím jestli je výhoda :D (já mám sice co říkat, ale to je jedno.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizzard je podle mě nejbohatší Firmou diky WOWKU těch Miliard za měsíc... :D a ohledně SW Old Republic tak bych to zatím neodsuzoval atd , až to bude tak se uvidí. Může i nemusí porazit WOW protože Bioware je celkem taky slušná Firma. To si myslím protože se mi Mass Effect libil :D Pak tu máme ten Warcraft movie, Ano pamatuju se že v roce 2006 nebo 2007 říkaly že film bude v kinech někdy v roce 2009 a nakonec teda víme že Film bude někdy v roce 2011/2012 z důvodu toho Spidermana kterej by měl bejt na léto nebo zimu 2010 nejspíš :D

Edited by Martins

Share this post


Link to post
Share on other sites

stejně seš určitě na DT a to nevím jestli je výhoda a taky vem si kolik si do toho narval, kolem 20 tisíc a to taky nevím jestli je výhoda :D (já mám sice co říkat, ale to je jedno.)

 

Thunderhorn :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizzard je podle mě nejbohatší Firmou diky WOWKU těch Miliard za měsíc... :D a ohledně SW Old Republic tak bych to zatím neodsuzoval atd , až to bude tak se uvidí. Může i nemusí porazit WOW protože Bioware je celkem taky slušná Firma. To si myslím protože se mi Mass Effect libil :D Pak tu máme ten Warcraft movie, Ano pamatuju se že v roce 2006 nebo 2007 říkaly že film bude v kinech někdy v roce 2009 a nakonec teda víme že Film bude někdy v roce 2011/2012 z důvodu toho Spidermana kterej by měl bejt na léto nebo zimu 2010 nejspíš :D

 

Nejbohatší firmy jsou Naftařské a Energickeé. :P:mid_pickaxe:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nejbohatší firmy jsou Naftařské a Energickeé. :P:mid_pickaxe:

Chtěl si říci ropné a energetické závody ne? :D

(nafta se netěží, nafta se odděluje pomocí frakční destilace od ropy jako např: propan-butan, benzin, letecký petrolej, různá maziva a pod...)

 

Jinak blizz možná nebude nejbohatší celoplošně, ale rozhodně bude nejbohatší co se týče společností zabývající se vývojem her.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×