Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Best Man - JouJou23

Přihlášení WebKamerou

  

10 members have voted

  1. 1. Je dobrej nápad toto používat?

    • Ano
    • Sám nevím
    • Jěště sem to nezkoušel


Recommended Posts

Zdravím WoWResourcáky,

 

Luxand Blink Přihlášení Identifikací Obličeje!

luxand.png

Popis:

Chtěl bych představit program luxand blink, který vás dokáže přihlásit do systému pomocí Webkamery

 

 

Po nastavení tohoto programu už si nemusíte pamatovat složité a dlouhé heslo.Program si ho zapamatuje

 

 

a zadá ho když se identifikujete usměvem do Webkamery tongue.gif Tento program je pouze pro Windows Vista 32Bit

 

 

a Windows Se7en 32Bit!! Na ostatních SiStémech sem to netestoval a ani nemám v plánu. ermm.gif

 

Osobní zkušenost:

Nějak extrémně moc sem ho netestoval samozřejmě je to dobrá věc, ale nevím jestli se SiStém přihlásí když

 

 

ukážete fotku nebo tak něco. Čím mě nejvíce zaujal, že vás pozná i když si nasadíte čepici nebo se nějak blbě

 

 

usmějete whistling.gif Celkem i dobře rozpozná ve tmě, ale to se spíše přičítá WebKameřé,kterou používáte. Je rozdíl

 

jestli používáte kameru za 3000Kč nebo za 150Kč biggrin.gif Já osobně mám za 564,90Kč z Datártu biggrin.gifbiggrin.gif a na to maká pěkně

 

 

Jsem tedy nadměrně spokojen! Můžu jen doporučit

Návod:

Nejprv si změňte Profilové Heslo [V OS!] Stáhněte program, Nainstalujte a potom stačí už jenom mačkat Next biggrin.gif

 

 

Program se na vše co bude potřebovat zeptá. Potom stačí jenom restartovat PC a nastavit si na sebe webkameru biggrin.gif

 

 

Download:

 

 

Officiální stránky programu:

 

 

 

 

Tento Text není zkopírovaní ale psaný mnou!

Prosím dejte mi +Rep za snahu biggrin.gif

Edited by Best Man - JouJou23
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

taky jsem o tom slyšel, a je možné se přihlásit fotkou ;) a s tím zraněním, pokud letíš držkou na štěrk tak nwm nwm :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

taky jsem o tom slyšel, a je možné se přihlásit fotkou ;) a s tím zraněním, pokud letíš držkou na štěrk tak nwm nwm :lol:

 

já teda přemejšlel u toho, když sem to psal, o cirkulárce :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajímavé téma.

Spíš než zajímavé, je zbytečné, taková věc existuje už dlouho... Nevidím smysl tohoto topiku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen bych třeba řekl... no pro tebe třeba nezajímavé ,ale mě to docela zaujalo jelikož jsem o tom sice již slyšel ,ale neviděl to v praxi tak jsem rád že tu někdo postnul topic a někdo si s tim třeba vyhraje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

já teda přemejšlel u toho, když sem to psal, o cirkulárce :P

Trochu se obávám, že po cirkulárce už ani nebudeš mít možnost se přihlásit :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co se stane, když mě to neidentifikuje, nějak se to pokazí a nebude mě to chtít přihlásit?

 

 

to je ošetřené právě tím heslem. Když vás to neidentifikuje tak to po vás bude chtit heslo biggrin.gif

Edited by Best Man - JouJou23
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×