Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
ATomas

logo

Recommended Posts

Cusik lidičky podle mne další marný pokus o grafiku ( asi 15-tá věc v photoshopu )

byla nuda tak jsem si čmaral ;)

nudaaaaaaa.jpg

 

prosim ohodnotit

Edited by ATomas
  • Upvote 1
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are you kidding?

Děláš si srandu?

 

Umim anglicky. Třeba si něco stáhl .. nevím, nedá se ti věřit, když si profesionální PHP programátor a chceš po nás abychom ti opravovali chyby.

 

btw "are you kidding me?"

Edited by B30wu1f

Share this post


Link to post
Share on other sites

urcite si to nerobil ty, a podla mna nemas taky cit pre pre priestorovu grafiku z leskom a tienmi.

cisty fake a je to stiahnute..

edit by dendoo: daj psd

Edited by Dendoo
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

urcite si to nerobil ty, a podla mna nemas taky cit pre pre priestorovu grafiku z leskom a tienmi.

cisty fake a je to stiahnute..

edit by dendoo: daj psd

Jastly myslíš podle tho bansystemu tak ten ban system byla prace cca 3 minut

 

buhužel mám cit pro grafiku ;)

 

žadny fake a neni to stahle !!!

 

PSD ti nedam jeětě bys kopiroval jako všichni ostatní !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jastly myslíš podle tho bansystemu tak ten ban system byla prace cca 3 minut

 

buhužel mám cit pro grafiku ;)

 

žadny fake a neni to stahle !!!

 

PSD ti nedam jeětě bys kopiroval jako všichni ostatní !

 

Nemyslim si, že je to čistě jen tvoje práce. Nechápu proč by si nedal PSD. Já taky zveřejňuju práce a přidávám i .psd. Jestli chceš jen kritiku tohoto tak ti neřeknu nic proto nevěřím, že je to tvoje práce. :pinch:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli umíš takhle stínovat, tak to si pak king. Ale tohle opravdu není tvoje práce...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno řeknu vám nedělal jsem to sám dělal jsem to ještě se spolužákem ze 4. Ročníku ( Graficky Design ) ( ja jsem v 1. ročníku )

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď si trošku protiřečíš nemyslíš ? :-) Nahoře jsi psal, že jsi se nudil, tak jsi si čmáral (byla nuda tak jsem si čmaral) a teď píšeš, že jsi to dělal s nějakým spolužákem, jak ti to máme věřit ? :)

 

A pokud jde o to PSD, o které tě žádal dendoo, tak si nemyslím že je to kvůli tomu aby jsme si to my tady zkopírovali, ale aby jsme opravdu poznali že je to tvá práce !

Edited by pc-maniak
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vim že si to protiřečí ja jen načmáral základ pak mu to poslal ad si s tim pohraje a on dodělal lesky a tak to trošku zlepšil ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no, takže to tedy není vůbec tvá práce, ale spíše jeho nemyslíš ? udělat ten šestiůhelník a do něj dát nějakou lišku nebo co to je, bych zvládl taky, a to jsem nikdy neměl otevřený ps.

 

Příště by to možná chtělo aby jsi udělal něco svého, snaha se vždy cenní a je to lepší než tady preneztovat cizí práci.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

co si budeme hovorit, nezaspal som dobu a viem co robil niekdo a co nerobil niekdo.. urcite nemas taky cit pre grafiku a je to stiahnute..

tak mi sprav take iste len v kocke a napis tam Dendoo.. a ked to spravis budem ti verit, ale chcem aj PSD..

 

toto si tiez robil ty?

http://fg-gr.ic.cz/images/photoshop-paint-box-logo-stock-photo32-thumb.jpg'>http://fg-gr.ic.cz/images/photoshop-paint-box-logo-stock-photo32-thumb.jpg

dalsi zaujimavy obrazok celkom pekny:

http://fg-gr.ic.cz/images/ss.png

 

zdroj:

http://fg-gr.ic.cz/images/

 

ak si to fakt spravil ty a das mi dokaz aby sme ti verili, tak mas potom peknu fantaziu ako to robit :)

tam je mnoho zaujimavych obrazkov ale neviem ti uverit, pretoze to je dokonale vytienovane..

ak mas psd tak mi ho daj neboj sa, ja ti to nemam preco okopirovat :D chcem ho len vidiet..

Edited by Dendoo
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele to co mam v images jestli ti to vadi tak si ty obrazky nacpy ty víš kam ;)

 

Psd nedávám nikomu pokud jej sam neuvolňuji pokud se to logo neproda do 24h ( tzn do zitra do 12:00 ) tak ti sem psd klidne dam

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele to co mam v images jestli ti to vadi tak si ty obrazky nacpy ty víš kam ;)

 

Psd nedávám nikomu pokud jej sam neuvolňuji pokud se to logo neproda do 24h ( tzn do zitra do 12:00 ) tak ti sem psd klidne dam

akoze, takto sa mozes doma vypravat z mati ja som stebou husky nepasol, sa prosim ta preber.. chces predavat takyto crap? a naco by to niekdo kupoval? ako ti ma uverit ze to je tvoje?

uz len prvy dojem mam od teba ze by som od teba nic nekupil..

si smiesny ze "predat" kazdy kdo tu je na wowresource musi mi dat za pravdu, ze "prvy dojem 0, si nedoveryhodny a nemame ti ako uverit a si si aj protirecil"..

 

zajtra som strasne zvedavy na to PSD urcite ho budem chciet ako prvy moje icq 458 950 422 alebo skype Dendoo13 pridaj si ma a napisem ti alebo mi daj ty kontakt..

Edited by Dendoo
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

psd tutorial examples ? :D

dalsia varianta.. mozno to spravil z tohoto.. a to by som mu este uznal ale dufam ze nepovie ze to robil z tade..

Share this post


Link to post
Share on other sites

//ATomas - Lol kamaráde s tebou sem skončil Ja ti s tím logem pomůžu a mně ani neuvedeš, Mno ty vole ale jak chceš příšte mi ty tvé loga neposílej ;). lesky ti už dělat nebudu ! ani nevíš co je to práce !

 

PS: dělejte jako bych nic neřekl :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

//ATomas - Lol kamaráde s tebou sem skončil Ja ti s tím logem pomůžu a mně ani neuvedeš, Mno ty vole ale jak chceš příšte mi ty tvé loga neposílej ;). lesky ti už dělat nebudu ! ani nevíš co je to práce !

 

PS: dělejte jako bych nic neřekl :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

takze to logo si robil ty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×