Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Paran

Project WoW eDoma

Recommended Posts

LOGO.jpg

 

Project WoW eDoma hledá seriózní vývojáře pro nový realm.Informace o realmu se dozvíte až na místě.

WEB: http://wow.edoma.sk

 

Požadavky:

- Výborná Práce s SQL

- Práce In-Game GameMaster

- Věk 16-18+

- Výborná spolupráce v Teamu

- Výborná komunikace

- Nebýt výbušný

 

Náplň práce:

- Vytvářet SQL

- Přepisovat údaje v DB

- Vytváření NPC a jejich konfigurace

- Vytváření QUESTŮ a jejich nastavení

- Konfigurovat LOOTy

- a spoustu jiných věcí

- Oprava NPC apod.

Co nabídneme:

- Přístup do DB

- Spolupráci a zázemí v teamu

- Server pro vývoj

 

Počet lidí:

- Hledáme 2 Seriózní SQL + In-Game vývojáře pro náš realm,takže oba dva musí umět SQL a práci In-Game.

 

Cena:

- Jelikož ani kuře nehrabe zadarmo.

- Každý z vývojářů za dobře odvedenou práci v rozmezí 30dnů / 1 měsíce dostane zaplaceno: 50 Eur

 

Kontakt:

- Jabber: [email protected]

Informace:

- Více informací obdržíte od majitele / Samuella Skorvagy -> Jabber Client

 

 

Děkujeme za veškerou spolupráci a nabídky.

 

S pozdravem Petr @ Bayer

Edited by Paran

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 Eur za měsíc práce? Mohu se zeptat co očekáváš, že ti vývojář za tyto peníze udělá? Mohl by to pro mě být pěkný přivýdělek... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkná motivační částka... krásně popsané... jinak by jste potřebovali i weby trošičku zkrášlit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hlavně by měli přestat spamovat na WSS. Přes 200 komentářů jsem jim smazal u ostatních serverů. Hezká vizitka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieste náhodou "novo-Oživený" server? :D Zdá sa mi že raz som na jednej eDome robil SQL Developera :D Ale potom sa zrušila (Nespomínam si dôvod)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Majitele" který působil velmi nesympaticky jsem se zeptal na zálohu předem. A samozřejmě, že odmítl... :D Tady to bude zase hrozně žhavé, s tou finanční odměnou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shiro je to možný ,tento project se tolikrát rušil a pak jsem použil všechny svoje síly a obnovil jsem jej ;).

 

Teďkon tam běží Falling Star -> http://wow.edoma.sk

Připravujeme -> TrilianWoW.eu

Majitel připravuje specialitu pro kterou hledá 2lidi :)

Edited by Paran

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Majitele" který působil velmi nesympaticky jsem se zeptal na zálohu předem. A samozřejmě, že odmítl... :D Tady to bude zase hrozně žhavé, s tou finanční odměnou.

 

Děláš, jako by si byl překvapený touto reakcí. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOGO.jpg

 

Project WoW eDoma hledá seriózní vývojáře pro nový realm.Informace o realmu se dozvíte až na místě.

WEB: http://wow.edoma.sk

 

Požadavky:

- Výborná Práce s SQL

- Práce In-Game GameMaster

- Věk 16-18+

- Výborná spolupráce v Teamu

- Výborná komunikace

- Nebýt výbušný

 

Náplň práce:

- Vytvářet SQL

- Přepisovat údaje v DB

- Vytváření NPC a jejich konfigurace

- Vytváření QUESTŮ a jejich nastavení

- Konfigurovat LOOTy

- a spoustu jiných věcí

- Oprava NPC apod.

Co nabídneme:

- Přístup do DB

- Spolupráci a zázemí v teamu

- Server pro vývoj

 

Počet lidí:

- Hledáme 2 Seriózní SQL + In-Game vývojáře pro náš realm,takže oba dva musí umět SQL a práci In-Game.

 

Cena:

- Jelikož ani kuře nehrabe zadarmo.

- Každý z vývojářů za dobře odvedenou práci v rozmezí 30dnů / 1 měsíce dostane zaplaceno: 50 Eur

 

Kontakt:

- Jabber: [email protected]

Informace:

- Více informací obdržíte od majitele / Samuella Skorvagy -> Jabber Client

 

 

Děkujeme za veškerou spolupráci a nabídky.

 

S pozdravem Petr @ Bayer

 

Jenom 50 ? vzdit drilzne plati 4x vice za cracking warhammeru, zeby kriza a znizil ? :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Majitele" který působil velmi nesympaticky jsem se zeptal na zálohu předem. A samozřejmě, že odmítl... :D Tady to bude zase hrozně žhavé, s tou finanční odměnou.

 

Tohle mne neskutecne pobavilo :D Ty si odkud ? , ne nechci to vedet, skusim sama, PRAHA ? :D terfila sem se ? Ses najivnejsi nez italsky policejt a to uz je co rict :D

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle mne neskutecne pobavilo :D Ty si odkud ? , ne nechci to vedet, skusim sama, PRAHA ? :D terfila sem se ? Ses najivnejsi nez italsky policejt a to uz je co rict :D

 

Asi mi unikla pointa, ale přece jenom mě jedna napadá. "Zaujatost proti Pražákům?"

Edited by ZechY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jenom pro upozornění,co se týká v tomto topicu,nejde vůbec přezemě,ale přes majitele a nemám s tím nic společného,tak si nespojujte semnou. Díky ;)

 

A nepište mě ,ale pouze na Jabber Majiteli.

 

Děkuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Majitele" který působil velmi nesympaticky jsem se zeptal na zálohu předem. A samozřejmě, že odmítl... :D Tady to bude zase hrozně žhavé, s tou finanční odměnou.

 

Vidim to tak že počítají s tím že každej měsíc budou měnit developery, ono na lákadlo 50euro za měsíc jich imho najdou dost :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Máš to tu pěkně sepsané, ale design vaší webové prezentace nic moc, doufám, že na tom ještě zapracujete :). K tomu platu, to bude podle mně asi nezávazná individuální částka a asi se nikomu nezavážou. Nechce se mi věřit tomu, že si je server schopný vydělat na provoz a ještě k tomu zaplacení 6-9 gm když je to začínající projekt. Ono hodně lidí pracuje na serverech i zadarmo, kvůli tomu vnitřnímu pocitu moci :D a ještě když jim tu přislíbíte měsíční mzdu, tak se vám tam nahrne plno malých děcek co se budou vydávat za 18ti letý a nakonec vám celý projekt pošlou do kytek.

 

Takže abych to zhrnul:

-zlepšete web (kvalitní prezentace je důležitá, to ví přece všichni :)

-jděte si za svým cílem, nenechávejte se ovlivňovat

-zvažte ty finance

-a dávejte si pozor na to, koho berete jako gm, nenechte se zviklat obrovským návalem a zájmem, 80% lidí z nich jsou opravdu neschopní a nepřinesou vám nic dobrého. Říkám to zvlastní zkušenosti, protože se mi to stalo a můj server pak neměl jedinou naději přežít. Takže pořádně proklepnout a bacha. Pokud to nevzdáte, máte šanci na úspěch ;)

Edited by Dados
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dados: velice Děkujeme za podporu. Pokud mluvíš o WWW. Tak náš majetek je jen co vidíš na http://wow.edoma.sk .Něco chystáme, co bude naše a speciální ,tak snad o tom později v sekci servery, ještě uvidíme. ;).Co se týče http://wow.edoma.sk/falling_star patří to jednomu člověku,ktery vlastní celý ten realm a má ho u Nás na Server Hostingu ;).Tak jsem to uvedl na pravou míru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DoublePost: omouvám se,jedná se o obnovení tématu.

 

Jste schopni vystavit fakturu ?

Jako zaměstnanec Station by jsi měl vědět asi pár věcí.

 

Proč my bychom měli vystavovat fakturu.Dost dobrej nesmysl :rofl:.

Fakturu vystavuje vždy člověk,který odvede danou práci.

 

Podle toho jak ty to říkáš,to si máme vystavit fakturu a komu ? Sami sobě a zaplatit si ji ?

 

Dobrej vtip toto ! :rofl: :rofl: :rofl:

Edited by Paran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jste schopni vystavit fakturu ?

 

HA HA :D tohle mne neskutecne pobavilo :D ty si neco slisel a ohurujes tady deti co nevedi o cem je rec :D Pokud by majitel vystavil fakturu , tak komu ? tobje ? To doufam ze vis ze ten co vystavuje fakturu tak ten penize ocekava (lebo vystavenou fakturu musis zaplatit) a ten druhej (v tomto pripade napr ty) by si ji musel zaplatit , haha :D dalsi clovek z prahy ? :D

 

Deti nacute se jak to funguje. A proty co to nepochopili, fakturu musi vysavit ten co by poskytoval sluzbu a majitel by ji musel zaplatit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HA HA :D tohle mne neskutecne pobavilo :D ty si neco slisel a ohurujes tady deti co nevedi o cem je rec :D Pokud by majitel vystavil fakturu , tak komu ? tobje ? To doufam ze vis ze ten co vystavuje fakturu........

 

A ktomu Wladass je zaměstnanec firmy Station WebHosting / Domény,tak to je slušný.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×