Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Clou

[Nabízím]Server :)

Recommended Posts

Ahoj,

 

Rozjíždíme herní portál a hledáme nadějné projekty ke spojení a nebo nabízím místo kam si můžete usadit svůj server.

 

Máme k dispozici server o výkonu :

procesor : 4x2,5Ghz

ram : 8 giga

HDD : 120giga

Linka 1Gbit/s

OS : Linux Debian

 

Nebráním se ničemu podmínka je, že projekt bude nečím originální a jeho tvůrce si ho dokáže předemnou obhájit.

 

K dispozici je i doména, takže vaše projekty budou pod naší doménou.

Jediné co vám řeknu narovinu, podmínkou je, že veškeré finance, které vyděláte půjdou zpět do projektu. Nic není zadarmo a server též něco stojí.

 

Pište buď sem a nebo do PM

 

S pozdravem,

Clou

Edited by Clou
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toto je presný hosting od xel.cz :D Takže neviem preco to ponukas? :D V pravídlach bolo písane ze nemozes predavat 3-tiemu zakaznikovi xDD :mid_sword:

Nauč se číst nikde v pravidlech xel.cz není že to nesmí dát jinýmu člověkovi. Proč by to tu jako nemohl nabízet někdo nemá těch pár stovek měsíčně na server nebo nemá možnost to zaplatit...

Edited by Xanaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle je ale jinač řečeno druh náboru do portálu.. Ale to je jedno kluci ;)

 

EDIT : PMbox je prázdnej :)

 

For Xanaz : Peníze na hosting jsou a ještě dlouho budou ;) Ale co z toho neudělat i něco výdělečnýho :)

Edited by Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolutně nechápu co je vtipného na tom, že je to od Xelu :unsure: Dyť je to úplně jedno mg.. On Vám tady něco nabízí a Vy z toho máte srandu jak malý děti.. absolutně jsem nepochopil.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hosting ako hosting.. Taktiež nechápem.. Má nádherný procesor a takto ho vykričať.. Clou veľa šťastia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky :)

 

Snad se někdo normální chytne :)

 

### Aktualizace ###

 

Již nemám zájem o WoW servery.

 

Chci někoho na CSko, CoD, Minecraft...Hlavně né už prosím vás WoWko, to nic jinýho nehrajete? :sleeping:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neumim si predstavit jak chces rozjet vice serveru na VPS ale to nema s topicem nic spolecneho.

 

Taky otazka jak moc vazne to myslis, aby server nejel mesic a ty si od tohodle napadu upustil a server zrusil.

 

Hodne stesti

Edited by ntdrt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neumim si predstavit jak chces vice serveru rozjet na VPS ale to nema s topicem nic spolecneho.

 

Taky otazka jak moc vazne to myslis, aby server nejel mesic a ty si od tohodle napadu neodstoupil.

 

Hodne stesti

 

Ehm <_<

Tvůj topic je doopravdy trošku více mimo téma a víc než trošku to nechápu.

Ale no dobře:)

Jinak aby jsi byl trošku v obraze VPS jede na normálním serveru a pouze využívá jeho výkon, tudíž nechápu včem by měl být problém :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xel.cz neznam a nevim jake technologie pouzivaji ale klasicke VPS je dosti rozdilne od fyzickeho serveru.

Napriklad disky oddele a bezi na file serveru => pomalejsi prenos nez u klasickeho disku.

Dale 4x 2,5ghz prakticky mas mozna jedno fyzicke jadro (a nebo dokonce jenom jedno realne vlakno) takze zase mensi vypocetni vykon.

 

A celkove mensi vykon, samozrejme ze take zalezi kolik hracu na serverech bude hrat.

Ale minecraft je rekl bych vic nez dost narocnej a csko taky neni zadna sranda pri 1000FPS.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hlavně VPS je virtual private server, což znamená že je vytvořen virtuálně na fyzickém serveru a zdílíš HW na fyzickém serveru. Na tom serveru může být mnoho uživatelů, tudíž mnoho VPS, prostě VPS není dedikovaný... ntdrt to hezky napsal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sry ze vam vstupuju do diskuse ale on tu dal nabidku a kdyz o to zajem proste nemam tak to ignoruju a nevypisuju zbytecne tyhle true story je to jeho vec komu tam poskytne sluzby nevim proc to resite :spam:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady se ze všech najednou vyklubali velký znalci VPS. Hovno víte o VPS. Někdo sem přijde s nabídkou, že někomu poskytne hosting a nechce za to skoro nic a vy si na něj otevřete huba, jako co sem leze s nějakým VPSkem? Místo toho, aby jste byli rádi, že vám vůbec člověk sem něco hodí, tak ho ještě začnete buzerovat.

 

Víte ono u VPS je taky stanovený "minimální" a "maximální" limit u RAM, Discu etc. Takže je čistě na individuálním VPSku jaký má výkon. Třeba můj bývalý server také bežel na VPSku od chronose a lagy 0, latence max 40 ms. Tak tady ze sebe zase nedělejte chytráky, že VPS je pro "lowky". -.-"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak píše Zechy, každý projekt nechce hned nastrkat XX tisíc do serveru + housingu aby pak zjistil, že to nemá cenu a vypnul to. Když bude zájem a VPS bude málo je možné koupit/umístit server vlastní a je to. Nechápu tyto příspěvky. Jestli máte plat 50 tisíc tak pak jo. :pinch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zechy & Wardenicek = Dík kluci, nemám na to už tady něco dál vysvětlovat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hosinga si zase přečetl co znamená VPS :D Já mám na VPSku postavený mp3 graber, který toho sežere opravdu dost a taky je to v pohodě. Nevím proč zdejší uživatelé mají v hlavě zafixováno, že VPS je něco míň.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hosinga si zase přečetl co znamená VPS :D Já mám na VPSku postavený mp3 graber, který toho sežere opravdu dost a taky je to v pohodě. Nevím proč zdejší uživatelé mají v hlavě zafixováno, že VPS je něco míň.

Aa to vypadá že bude flame? :)

 

 

Každopádně souhlasím s Wladasem. Já vidím hlavní problém v tom že to budou hodně zpomalovat disky, já sám používám VPS a sem tam se stává že se to docela seká když někdo někde dělá něco co zatěžuje disky. Aspoň podle mého názoru to disky budou. Např extrahováním atd.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já si myslím, že by se mohlo hodit stop těhle příspěvků a možná i pročistit offtopic :) přece jen je to topic určený pro nabídku serveru pro účel CS, COD, atp a nikoliv pro řešení VPS. :teehee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

### Aktualizace ###

 

Takže chtěl bych vás informovat co jsem poskytl. To co ještě není tak na to hledám stále lidi :)

 

Poskytl jsem :

WoW server

SAMP server

 

 

Co bych ještě chtěl?

Counter Strike

Call of Duty 4

AION

Line Age 2

WoW server (giga fun Wotlk -> 3.3.5a)

 

Nabírám pouze lidi s týmem a již vytvořenou webovou prezentací, která se umístí na web server.

 

Hawk,

Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×