Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Bishop

Hledám Sponzora

Recommended Posts

Zdravím všechny, touto cestou jsem se rozhodl pokusit se najít sponzora pro můj server. Server se jmenuje World of Justice. Jedná se o 2.4.3 ( TBC ) Bg / Pve / Fun. Náš server nabízí kvalitní a ochotný Gm team, hromadu eventů apod. Server běží cca. týden, ale hodně lidí, co můj server zkusily si chválilo. Sponzora sháním z důvodu finančních problémů. Sponzorovi nabízím protislužbu. To znamená, že sponzor bude mít na starost platit všechny výdaje ( chod serveru, Web atd. ) které se týkají serveru. Protislužba je taková, že peníze z Donate + příspěvků půjdou do jeho kapsy. Kdo by nad tímto uvažoval, dejte mi určitě vědět na skype ( přezdívka bude na konci testu ).

 

Odkaz na náš server : http://77.92.221.125

 

 

 

Přezdívka na skype : //swobmeister

 

Děkuji všem za ořečtení.

 

PS : Pište pouze na skype. Odpovědi sem si asi nepřečtu z důvodu hodně práce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím všechny, touto cestou jsem se rozhodl pokusit se najít sponzora pro můj server. Server se jmenuje World of Justice. Jedná se o 2.4.3 ( TBC ) Bg / Pve / Fun. Náš server nabízí kvalitní a ochotný Gm team, hromadu eventů apod. Server běží cca. týden, ale hodně lidí, co můj server zkusily si chválilo. Sponzora sháním z důvodu finančních problémů. Sponzorovi nabízím protislužbu. To znamená, že sponzor bude mít na starost platit všechny výdaje ( chod serveru, Web atd. ) které se týkají serveru. Protislužba je taková, že peníze z Donate + příspěvků půjdou do jeho kapsy. Kdo by nad tímto uvažoval, dejte mi určitě vědět na skype ( přezdívka bude na konci testu ).

 

Odkaz na náš server : http://77.92.221.125

 

 

 

Přezdívka na skype : //swobmeister

 

Děkuji všem za ořečtení.

 

PS : Pište pouze na skype. Odpovědi sem si asi nepřečtu z důvodu hodně práce.

 

A co si alespoň koupit doménu? Cena domén je nízká a myslíš si, že cirka 200,- / ročně není velká částka. Možná by stálo za zvážení, napsat nějaké informace i o sobě, když už ti někdo bude sponzorovat server.

 

Přeju hodně štěstí při hledání sponzora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže další zloději ? Na tomto světě už nejsou normální lidé....

Valid XHTML & CSS | © Designed by Prexik

 

Vůbec nikdo nepozná že je to joomla template ? http://www.lernvid.com/joomla-templates/150-world-of-warcraft-flash-joomla-temlpate-version-2.html

 

Toto je info pro případné sponzory :P:)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže další zloději ? Na tomto světě už nejsou normální lidé....

 

 

Vůbec nikdo nepozná že je to joomla template ? http://www.lernvid.com/joomla-templates/150-world-of-warcraft-flash-joomla-temlpate-version-2.html

 

Toto je info pro případné sponzory :P:)

 

Kazdy jednou zacinal tak ho nechte !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Každej jednou začínal to je pravda ... ale každý taky hned neměnil patičku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Každej jednou začínal to je pravda ... ale každý taky hned neměnil patičku ;)

 

Je z toho nejak patrne ze to udelal on ? Spis bych rekl ze mu to tak upravil nejaky "webmaster" :). Tak ho nechte zit.

Edited by Funner
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle není spam Topic. Je to jen pro ty, kteří by měli zájem sponzorovat můj server. Takže prosím všechny, kteří sem píšou jen voloviny, aby si psali jinam. Děkuji.

 

 

edit :

 

Jméno a Přijmení : David Svobodník

Věk : 17 Let

Pozice : Administrátor Serveru World of Justice

Co chystám do budoucna : Chystám se otevřít Project Justice ( SAMP, MC, 3 x WoW server ( 2 x Fun, 1 x Blizz ) )

Vědomosti okolo WoW : 2 Roky Eventer na zahraničním serveru, 2 Roky Head Gm na stejném serveru, 1 Rok Eventer na českém serveru.

Co nabízím : Kvalitní Gm team, který můj server obsahuje a hlavně ochota se domluvit.

Co hledám : Hlavně hledám sponzora na můj server. Dále kdo by měl zájem, mám volné pozice na Eventery ( Můžete psát na skype, nikoliv sem )

Moje záliby : Samozřejmě WoW, Hudba a vše okolo aut.

Kdo by se chtěl ucházet o nějaký post na mém serveru, kontaktujte mě prosím na skype !!!

 

 

 

PS : Btw jak můžeš říct, že jsme zloději, když ani nevíš, co je to za server a kdo jsem ? Zajímalo by mě, kolik má tvé IQ. K tomuto topicu se už prosím nevyjadřuj. Děkuji :) Jinak na všechny ostatní se budu velmi těšit. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Chystám se otevřít Project Justice ( SAMP, MC, 3 x WoW server ( 2 x Fun, 1 x Blizz ) )...

 

Project Justice již existuje, budeš muset změnit název portálu :) project-justice.cz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krádež webové šablony není volovina, Bishop. Pokud chceš sehnat solidní tým, měl by sis dát do pořádku web. Férovost je na prvním místě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já teda nikde nenašel server World Of Justice. Tohle je můj název a tak to prostě zůstane. Projekt přejmenuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

World of Justice neexistuje máš pravdu, ale Projekt Justice už nekolik let ano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já teda nikde nenašel server World Of Justice. Tohle je můj název a tak to prostě zůstane. Projekt přejmenuji.

 

Project Justice existuje už něco jako přes rok a půl. Nejznámější servery jsou Justice Instant a Justice BG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mne by zajimalo kolik ti je let kdyz vubec udelas to ze do paticky na webu das ze si to delal ty a pritom je templata pro joomlu

Share this post


Link to post
Share on other sites

mne by zajimalo kolik ti je let kdyz vubec udelas to ze do paticky na webu das ze si to delal ty a pritom je templata pro joomlu

 

Stone, nedal si to tam on ale jeho radoby "webmaster". Staci se podivat do tymu na webu. Nechapu proc do kazdeho tady ryjete pred 3-4 rokama jste byli vsichni stejni jako on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stone, nedal si to tam on ale jeho radoby "webmaster". Staci se podivat do tymu na webu. Nechapu proc do kazdeho tady ryjete pred 3-4 rokama jste byli vsichni stejni jako on.

jako promin ale mluv za sebe :pinch:

 

 

ty keby si hledal sponzora tak predlozis pred neho takovuhle svou prezantaci?

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako promin ale mluv za sebe :pinch:

 

 

ty keby si hledal sponzora tak predlozis pred neho takovuhle svou prezantaci?

 

Ano pred 4ma rokama ano :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano pred 4ma rokama ano :)

 

V takovém věku tě ale nikdo sponzorovat nebude. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funnere, co mas stale s tema ctyrma rokama? Ano - vsichni jsme nemeli tolik zkusenosti par let zpet, ale to nic nemeni na tom, jakym zpusobem to podava. Server, ktery vyuziva sablonu, kterou sproste vydava za vlastni, i kdyz se na ni zaslouzil pouze stazenim a zmenou paticky, neni moc duveryhodny. Dale by ten server asi mel bezet delsi dobu, nez tyden, aby mel pripadny sponzor jistotu, ze za tyden neskonci, protoze si admin najde jinou zabavu.

 

Ja bych, Bishope, doporucil si najit nejakeho lepsiho webmastera, ktery web udela cely sam. Nemusi to prece kvalitami odpovidat oficialnim strankam WoW, ale musi byt videt snaha lidi, co na tom serveru pracuji. I kdyz uz tam bude vyuzivat nejaka sablona, tak alespon copyright zachovej. Dale musim byt necim originalni - musi se odlisovat od stovek dalsich serveru, aby se vazne vyplatilo do nej investovat (cim originalnejsi, tim vice hracu tam bude hrat). Take neni moc dobry napad hledat sponzora zrovna tady, spise bych obehal nejake firmy, co jsou v tvem okoli a zeptal se jich (s tim, ze jim budes ve hre urcitym zpusobem delat reklamu + na webu). Ale tady se zase dostavame k poctu hracu - pokud tam budou hrat dva lidi, tak ti do toho nikdo nepujde.

 

Proste se musis snazit. Pokud to chces vazne nekam dotahnout, nikdo ti tady radit nemusi a poradis si sam. Jestli ne, tak tezko sezenes sponzora.

 

Mozna to ty sam nevidis, ale za uspesnymi servery stoji stovky a stovky hodin prace.

 

EDIT: Zkus si najit brigadu. Za dva mesice brigady si vydelas penize na provoz serveru alespon na rok + nejaky ten upgrade. A pak uz si treba najdes toho sponzora. Prijde ti to moc pracne? Tak ti na provozu serveru asi zase tolik nezalezi.

Edited by Bob91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funnere, co mas stale s tema ctyrma rokama? Ano - vsichni jsme nemeli tolik zkusenosti par let zpet, ale to nic nemeni na tom, jakym zpusobem to podava. Server, ktery vyuziva sablonu, kterou sproste vydava za vlastni, i kdyz se na ni zaslouzil pouze stazenim a zmenou paticky, neni moc duveryhodny. Dale by ten server asi mel bezet delsi dobu, nez tyden, aby mel pripadny sponzor jistotu, ze za tyden neskonci, protoze si admin najde jinou zabavu.

 

Ja bych, Bishope, doporucil si najit nejakeho lepsiho webmastera, ktery web udela cely sam. Nemusi to prece kvalitami odpovidat oficialnim strankam WoW, ale musi byt videt snaha lidi, co na tom serveru pracuji. I kdyz uz tam bude vyuzivat nejaka sablona, tak alespon copyright zachovej. Dale musim byt necim originalni - musi se odlisovat od stovek dalsich serveru, aby se vazne vyplatilo do nej investovat (cim originalnejsi, tim vice hracu tam bude hrat). Take neni moc dobry napad hledat sponzora zrovna tady, spise bych obehal nejake firmy, co jsou v tvem okoli a zeptal se jich (s tim, ze jim budes ve hre urcitym zpusobem delat reklamu + na webu). Ale tady se zase dostavame k poctu hracu - pokud tam budou hrat dva lidi, tak ti do toho nikdo nepujde.

 

Proste se musis snazit. Pokud to chces vazne nekam dotahnout, nikdo ti tady radit nemusi a poradis si sam. Jestli ne, tak tezko sezenes sponzora.

 

Mozna to ty sam nevidis, ale za uspesnymi servery stoji stovky a stovky hodin prace.

 

EDIT: Zkus si najit brigadu. Za dva mesice brigady si vydelas penize na provoz serveru alespon na rok + nejaky ten upgrade. A pak uz si treba najdes toho sponzora. Prijde ti to moc pracne? Tak ti na provozu serveru asi zase tolik nezalezi.

 

Myslím že to nechápeš, ty tu nemáš co hodnotit když nejsi sponzor. To hodnocení je na každém člověku co mu chce pomoci. Takže bych poprosil aby jste se do něj přestali navážet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funnere, nechci tu zabihat do flamu, ale - sam nahore pise, ze chce, aby to tu vsichni "orecnili", takze jestli to beres tak, ze ma pouze sponzor prave odpovidat, tak uz nic nepis, prosim ;) Ja se mu pouze snazim poradit, ty se tu snazis hrat na chytraka a soudce. Myslim si, ze mu stokrat vice pomuze, kdyz se mu tu lidi snazi radit, nez kdyz mu neodepise nikdo.

 

A nebo jinak - porad mu ty, jak ma sehnat sponzora. Jsem zvedav :)

 

EDIT: Priste necituj prispevky, ktere jsou posledni - neni potreba citovat, kazdy to pochopi. Zbytecne to tu zneprehlednuje diskuzi.

Edited by Bob91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám několik výhrad.

 

Bishopův přednes je místy jakoby cizinec nadrbal cizojazyčnou větu do google translatoru a to sem hodil. Být "sponzor" tak tomuto člověku určitě důvěru nedám. Každý někdy začínal to ano, ale aby měl takovýto přednes. To se nezlobte, ale ne.

 

 

 

 

Funner: Chci se jen zeptat, v jakém vztahu jsi s Bishopem? Jedná se mi jen o to, že ho bráníš téměř až do krve. Ono bránit někoho je dobrá věc, ale bezhlavě furt tvrdit svoje i když je zde kritika, která je opravdu normální a inteligentní. Prober se Funnere. Proti nikomu z vás nic nemám (ani proti tobě ani proti Bishopovi), ale prostě, sponzor, který by měl někoho sponzorovat, poskytovat mu peníze na provoz serveru se určitě bude dívat na vystupování a prezentaci. Toto je chabá prezentace a vystupování je škaredá. Čili téměř 0% šance na zisk sponzora.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funnere, nechci tu zabihat do flamu, ale - sam nahore pise, ze chce, aby to tu vsichni "orecnili", takze jestli to beres tak, ze ma pouze sponzor prave odpovidat, tak uz nic nepis, prosim ;) Ja se mu pouze snazim poradit, ty se tu snazis hrat na chytraka a soudce. Myslim si, ze mu stokrat vice pomuze, kdyz se mu tu lidi snazi radit, nez kdyz mu neodepise nikdo.

 

A nebo jinak - porad mu ty, jak ma sehnat sponzora. Jsem zvedav :)

 

EDIT: Priste necituj prispevky, ktere jsou posledni - neni potreba citovat, kazdy to pochopi. Zbytecne to tu zneprehlednuje diskuzi.

 

xD Jo a ty si snad nehraješ na soudce ? Já jen říkam, že nechápu proč se všichni na tomhle fórku do ostatních navážejí. Stejně to tu upadá a stejně se najdou rýpalové a budou rýpat do nových členů fóra....

 

EDIT(sabath):

Nemám k němu žádný vztah vůbec nevím kdo to je. Ale připomíná mi mě když sem se tu také poprvé registroval a každý se do mě trefoval :). Na tom že ho bráním není nic špatného prostě si stojím za tím co si myslím :)

 

EDIT2

 

Myslete si co chcete, mě je to jedno ....

 

EDIT3

 

Mě jen prostě vadí jak tady nováček napíše post. A první příspěvek pod tím je kritika o tom jaký je to blbec atd.... To člověka hned potěší. Místo toho, aby když vidí, že je to jeho první příspěvek mu alespoň napsali co je špatně a né, že na něj hned navalí všechnu svou kritiku kterou si vylévají na člověku, který za to vůbec nemůže. Styďte se :) s pozdravem funníček

Edited by Funner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdá se mi to, nebo Funner je tu asi tak nejrozumější člověk ? Vy ostatní tu snažíte předvést Váš znalostní výkon, který ovšem fakt stojí za ******* :)

 

EDIT : Díky Funner :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×