Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Malfik

[MaNGOS] Vytvoření a aktualizace MaNGOS TBC serveru 2.0.12

Recommended Posts

pls ludia help viem ze som noobik ale pls help toto je server.log

DAKUJEM

No doufam uprimne ze nemas remote acces do mysql pac si prave prozradil sve heslo coz neni zcela moudre, jinak vidim to na nekompatibilni nebo spatnou ci spatne nahranou databazi...A pro priste sem nedavej zadna hesla, pro tvoje(ne moje) dobro..

 

edit: sem ti to editnul pac lamky jako AZARETH by to brali jako veleuspesny hack a slozeni databaze a mam diravou pamet tak sem to heslo zapomel,nemusis se bat ze bych ho zneuzil :D

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cafte Preco mi nejdu q? spravil som vsetko podla navodu ale ked mi nacitava mangos.exe potom mi pise ze quest not exist? pls poradte preco?

 

hod sem log z mangace..

Share this post


Link to post
Share on other sites

diki Cybe ale s mojim netom bi sa namna napojil iba cez hamachi:D

skusim to zajtra nanovo vsedko spravit ;)

Edited by jokko

Share this post


Link to post
Share on other sites
diki Cybe ale s mojim netom bi sa namna napojil iba cez hamachi:D

skusim to zajtra nanovo vsedko spravit ;)

 

Nikdy nevis no..Obecne to plati i pro poskytovani passu na FREE wow serverech, taky bych si nedal stejny jako mam treba na mailu nebo jinde, kde mam svy osobni vecicky atp..to se da pak zneuzit..

Share this post


Link to post
Share on other sites

bude to ficat ked budem mat taq:::

 

MaNGOS 3735 + ScriptDev2 45

SDB 0.6.4 (rev.191) (up to MaNGOS rev.3721 Full database)

 

ked mam tieto dva alebo aj :::::::::

 

MaNGOS 3660 + ScriptDev 2 Rev44

SDB 0.6.4 (rev.191) (up to MaNGOS rev.3721 Full database)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bude to ficat ked budem mat taq:::

 

MaNGOS 3735 + ScriptDev2 45

SDB 0.6.4 (rev.191) (up to MaNGOS rev.3721 Full database)

 

ked mam tieto dva alebo aj :::::::::

 

MaNGOS 3660 + ScriptDev 2 Rev44

SDB 0.6.4 (rev.191) (up to MaNGOS rev.3721 Full database)

 

prvni varianta pujde pokud budou kompatibilni revize a databaze, netusim jaky je rozsah presne

druha varianta by jit nemela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jak to zistim ze ci su kompatibilne no ak moze byt toto spolu taq podla mna budu

MaNGOS 3715 + ScriptDev2 45

SDB 0.6.4 (rev.189) (up to MaNGOS rev.3712 Full database)

tieto dva som este zvedavy

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak to zistim ze ci su kompatibilne no ak moze byt toto spolu taq podla mna budu

MaNGOS 3715 + ScriptDev2 45

SDB 0.6.4 (rev.189) (up to MaNGOS rev.3712 Full database)

tieto dva som este zvedavy

a ten navod Mnagos 2.0.12 to je bez TBC??? ak hej taq jak si mam nahodit aj s TBC

Share this post


Link to post
Share on other sites

TEnto návod je prostě pro verzi 2.0.12 :) Takže můžeš mít WoW s TBC i bez tam není nic jiného akorát nebudeš moct hrát za nové rasy atd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
TEnto návod je prostě pro verzi 2.0.12 :) Takže můžeš mít WoW s TBC i bez tam není nic jiného akorát nebudeš moct hrát za nové rasy atd.

 

 

Lenze mne to bez TBC nechcelo ist, pretoze pri ad.exe mi nevybralo nejake mapy a potom sa mangos nechcel spustit. Je to normalne, ze po instalacii TBC nemozem hrat za Dreanai a Blood elves? Ikonky tvari tam su, ale su neaktivne. V com je problem?

Vyjde mangos aj na najnovsi patch 2.1.0?

Edited by Julka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lenze mne to bez TBC nechcelo ist, pretoze pri ad.exe mi nevybralo nejake mapy a potom sa mangos nechcel spustit. Je to normalne, ze po instalacii TBC nemozem hrat za Dreanai a Blood elves? Ikonky tvari tam su, ale su neaktivne. V com je problem?

Vyjde mangos aj na najnovsi patch 2.1.0?

 

To, že si nemůžeš vytvořt charactery datadisku je ovlivněno tím, že v DB realmd v tabulce account máš v posledním sloupečku (tbc) hodnotu 0. Pokud ji změníš na 1, tak je vše v klidu.

 

Udělej to buď sql příkazem

update account set tbc='1' where (tbc='0');

 

a nebo si otevři navicat a tam vyber tabulku account a nahoře klikni na "Design Table". A u TBC uprav hodnotu default z 0 na 1 a dej Save.

 

MaNGOS podle mě na novou verzi vyjde, ale ještě určitě ne. Zatím to není zdaleka vychytané od chyb (ten patch)

Edited by Replik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosim moc... Pomocte mi... vsechno mam podle navodu, jenom kdyz se chci pripojit tak mi tam napise ''Unable to Connect'' Pritom realm mam normalne 127.0.0.1 obe tabulky jak mangosd.cofn tak realmd.cofn mi funguji, akorat kdyz sem se dival na obrazky, tak u ty tabulky realmd.cofn ma malfik 3 odstavce, ale ja jenom 2... NEjvetsi rozdil je v tom, ze malfik tam ma jeste napsany Connected to MySQL database at 127.0.0.1 Tak je mozny, ze to je tim, ale nevim, jak to mam zmenit...... Jinak kdyby mi chtel nekdo pomoct to vyresit, tak at sem napise svuj email, a ja mu POSLU OBRAZEK, na kterym mam vyfoceny (print screenem)

vsechny problemy... Je to lepsi, nez 1000 slov... Jinak muj email je [email protected] ...... Jo a jeste 1 vec: Potrebuju do budoucna Navicat? Uz ho mam asi jen na 14dni, tak me to docela dost zajima.

Edited by parek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navicat budeš potřebovat, pokud to budeš chtít aktualizovat, ale samozřejmě existují i jiné programy, které komunikují a administrují SQL.... A jakej máš realmlist.wtf ? :) Pokud máš normálně v DB realmd nastaveno 127.0.0.1, tak by ti to mělo jít, pokud máš realmlist.wtf dobře (tedy: set realmlist 127.0.0.1) ... A v logu ti to žádnou chybu nehodilo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uploadni si to někam na nějakej server ... a pak sem hod odkaz v podobě linku nebo přímo image ...

 

zkus

http://imageshack.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak sem tu... tady je ten odkaz : http://www.marek-parek.estranky.cz/fotoalb.../wow-problem/48

[tenhle odkaz je pro Malfika nebo i pro Replik(a)]

moc se v tom nevyznam ale port by mel byt 3306

a u realmd mas nastavenou asi spatnou cestu k db sem se docet v realmd.conf nastav taky tvoje heslo a dal uz si nevzpominam co si tam mel za chyby :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D Umírám

 

Ne v pohodě .. Takže ... Co to máš za revizi. Kdyžtak si nějakou inteligentní stáhni? Podívej se prosím tě, co máš za realmlist.wtf ? DataDir bude vypdata takhle -

DataDir="."

 

Dál ? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×