Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Zachy

Jak vlastně vypadáte v réalu ?

Recommended Posts

No co by s ní asi tak prováděl, vždyť psal, že je to jeho "kamarádka" :) A jelikož si hodlám v příštích sekundách naprosto deklasovat a podrýt autoritu (no jó, já vím, že už to stejně o moc víc nejde), a taky z důvodu, že je ta fotka na internetu díky mé vlastní hlouposti volně přístupná (založit si účet na fotoalbech, vystavit tam svou podobiznu a následně zapomenout heslo je úkol vpravdě nadlidský), hodlám zde uveřejnit asi 3 roky starou fotku.1447185_4.jpg

Vzhledem k její povaze by asi mělo následovat i nějaké vysvětlení, nicméně nechci vás nudit sáhodlouhými texty pojednávajícími neuvěřitelně rozvleklou formou plnou naprosto zbytečných slov a frází, které v konečném důsledku stejně nedávají prakticky žádný smysl a slouží výhradně jako vata k vyplnění prázdného místa na stránce, či jako autorův únik od tématu, když už neví co by dál mohl psát, a proto se zdržím veškerých komentářů. Snad krom jediného slova. Happening.

 

PS: Novějšího fota se ode mě nikdy nedočkáte, asi o půl roku novější verzi mého já měla možnost shlédnout snad jen axxxa a asi nemusím zdůrazňovat, jak moc se člověk mého věku může během cirka dvou až tří let proměnit.

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele uberte tady... trošku zvolníme tempo a vrátíme se k tomu, k čemu tenhle topik slouží, axxxo.

 

EDIT: kupkoid, sneak, hisgrak a axxxa, panebože co je na tom že někomu ukážete svojí fotku? V dnešní době není až takový problém si nějakou fotku sehnat a myslím si, že kdybych chtěl třeba fotku axxxy, tak si jí seženu.

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co já? Já tu pouze komentuji fotografie, což je myslím relativně v souladu s cílem topicu. Nemohu za to, co moje relativně nevinná narážka může způsobit. Jinak pěkná fotka, kupko ;-)

 

edit: Na tom není zhola nic, pravděpodobně jde o princip. Každopádně mě těší, že nejsem jediná, komu je to takříkajíc proti srsti. Zkrátka: kdybych si tu tu fotku přála ukázat, udělám to. Pokud ji prostě ukazovat nechci, je to myslím mé svatosvaté právo.

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já fotku ukázal jen proto, že když do googlu šoupneš "kupkoid" a necháš si vyhledat pouze obrázky, najde ti to mimo jiné i tuhle fotku. Jak říkám, byla to má vlastní hloupost zakládat si fotoalbum někde u centra (kdo ví, jestli jsem byl v dané chvíli úplně při smyslech). Jinak si rád chráním své soukromí a nemám moc potřebu se s ním vytahovat na internetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CITACE

EDIT: kupkoid, sneak, hisgrak a axxxa, panebože co je na tom že někomu ukážete svojí fotku? V dnešní době není až takový problém si nějakou fotku sehnat

 

No a já tu svoji fotku snad nemám? tongue.gif

Edited by hisgrak

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupkoid: Já to řikal už dřív. Mě přijdeš jako emo... tahle nová fotka to potvrzuje vlasy + fialová košile!

 

axxxa: Pošli mi tvou novou fotku přes PM! Ber to jako příkaz :P Díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abych se přiznal, tak jsem nikdy nemíval sklony k sebedestrukci, ani jsem si nečesal patku přes oko... Moc mě potom netěší, když jsem přirovnáván k nějakému deklasovanému stylu (ať už emo, či v podstatě čemukoliv jinému). Navíc jsem člověk veskrze konzervativní (což tvému emo odhadu taky moc nesedí), takže si kamarády do party budeš muset hledat jinde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak pro axxxu : No co no? Je to jen můj a její začátek pak nám lidi začaly muset řikat že máme brzdit,že tam jsou i malý děti...

 

To Kája : Jo alpa nejlevnější chlast pro nejlepší opici... Pak je taky ještě dobré okena :D Jinak když se chce někdo opít a má jenom 50kč doporučuji jak už zde je výše vidět na fotografii... Alpa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe Kájo, to vypadá, že jsi s chlastem na tom hůř než já :lol: Já teda alpu fákt nemusím. Když už se chci levně opít, tak si raději koupím u nás ve večerce nekolkovanou placku tuzemáka za 39 kč :D Lidi, musíme někdy udělat sraz a zajít na pivko a rum ..

 

Jinak tedy k tématu, aby se neřeklo, že je to OT :-P

 

45e5d0d10f3c3ae9953285befe54295e.jpg

 

A povedlo se někomu už usnout na odposlechu? Mě jo :D Tam vlevo ..

 

3cc07e63fa45a0682f12662f5f0f51e4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele já si myslim, že si po včerejšku dám s pivkem a rumem na chvíli pokoj :D

 

Zachy: cos to tam dole dělal prosimtě?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe Kájo, to vypadá, že jsi s chlastem na tom hůř než já :lol: Já teda alpu fákt nemusím. Když už se chci levně opít, tak si raději koupím u nás ve večerce nekolkovanou placku tuzemáka za 39 kč :D Lidi, musíme někdy udělat sraz a zajít na pivko a rum ..

 

 

 

Alpa je náhodou dobré pití, včera jsem jí prokládal slivoviců a popíjali jsme ju celý den.

 

edit: já popíjám ruma 1L za 106 Kč od statna a 1L vodku Lunar za 102 Kč obojí bez kolku.

Edited by kája

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak to jsi celkem blázen...Bál bych se abych neoslepl nebo tak něco :D Jinak jsem milovník slivovice,která má alespoň 60%(většinou tím uzdravuji angínu :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

For >> Zachy já sem možná hodim taky foto ale nejspíš ne :D mimochodem CZ metalový kapely nic moc xD slyšel jsi někdy Six Feet Under nebo Dragonforce ? to je jiný kafe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dragonforce, to je ještě metal ?

A český nejsou špatný, třeba takový JigAi.

 

J Dragonforce je ještě metal a český jak který.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keilen: Nechci te nejak urazit nebo tak, ale kdybys tam nebyl s tema holkama :D tak si o tobě myslím , že si ...jak to říct :D Homosexuál..... Fakt nic proti jenom mi to tak připadá :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale na forku už tu jednou letela fotka od axxxa muj soused se mi zda dostal ban za rozesilani Hyster to byl ale je to už davno :D

Omfg:sry nejdou mi nektere tlacitka na klavesnici ... tak to tak vypada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×