Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Adrifinel

Dnešní hráči.....

Recommended Posts

Nebo mě hráč: pls mě nejde to nejde, když chci tavit píše mi to Requis Forge

Já: A jsi u ní

 

Mezitím se k něu portnu

Hráč: já nevím co to je

 

A stojí u Forge

tak toto snad ani neni mozne :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jsem hrál W2 + datadisk, poté W3 a Frozen Throne CZ i ENG verze. Po pár letech (tuším rok 2005) jsme si pořídili internet přes který jsem hrál Kingpina, poté CS 1.6 později Source, až jsem se někde na internetu dočetl, že také existuje WoW a free servery. Tak jsem stáhl, nainstaloval a hrál a hrál a hrál :D Ale už se řadím mezi WoWkaře (3roky jen blizzlike servery) :) Zezačátku jsem nevěděl ani že mám kouzlit :) Ale už znám skoro všechny aspekty hry :)

BTW nesnáším RPG hry, ale WoW mi přirostlo k srdci :)

Edited by Bugs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adri: poradim ti... vykašli se na wowko a budeš řešit jiné věci... já tět např řešim naše slávné vlaky... aneb jak ušetřit a už sem se dobral k 60% sleve zhruba :D

 

\\ Ehm kam ten tvuj příspěvek utek?

Edited by Czeirne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phoenix1994: Nebo tohle:

 

Hráč: pls kde je Anvil

(stojí par metrů od ní)

Já: tady (ukazuji na ní)

On: kde

Já: tady

On: kde

já: tady vedle toho chlápka

On: kde

Soupnu si k ní

Já: taky kde stojím

on: já nci nevidím

Já: ta kovadlina vedle toho chlápka, kde ted stojím

on: aha

 

Czeirne: nevykašlu, potom co mě zklamali a zradili ty co jsem milovala, tak je to jedina vec co na mě nekašle :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njn mě zradilo tolik holek... ale stejně se nevzdávám... kdyby každej uvažoval jako ty tak lidstvo vymře ;)

Nesmíš si to prostě tak brát... dělej to takle to pomáhá když cejtíš že ten vstah každym okamžikem končí dej své druhé polovičce kopačky dříve než to udělá ona ani nevíš jak ji naštveš no v tvém případě hoo naštveš... a kluka obzvlášť :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Phoenix1994: Nebo tohle:

 

Hráč: pls kde je Anvil

(stojí par metrů od ní)

Já: tady (ukazuji na ní)

On: kde

Já: tady

On: kde

já: tady vedle toho chlápka

On: kde

Soupnu si k ní

Já: taky kde stojím

on: já nci nevidím

Já: ta kovadlina vedle toho chlápka, kde ted stojím

on: aha

to som uz niekde cital.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czeirne: a nevymře se naklonuje :D

 

To se tě lehko řekne, ale těř uděl, zlávětě při mojí smule na chlapy :( Ale reřešme tohle mě to dost bolí, je pto pro mě jinak řečeno dosti bolestivé téma :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

já warcrafty hraju mrtě dlouho od warcraft kde si musel běhat po jednom pánačkoj :D to byla prdel hh pak lepší w2 a samozřejmě nejlepší w3 a pak rpg wow prostě tydle hry nemaj chybu aš na tu 1 :D

Edited by xivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

vy ste teda all n00by....mislite ze mi sme s WOW nezacinali? huh? a vtedy tiez na nas nadavali...OMG sak klidek...a davajte ohlad aj na to ze kazdy zacina raz... ! :rm_sperm::winner_third_h4h::winner_second_h4h::winner_first_h4h::elf::diablo::butcher::hammer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady vůbec nejde o to začínat, ano každý začínal, ale když někdo ten wow hraje už rok a více a pořád neví základní věci jako třeba co je to přístav atd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

když ti někdo řekne že wow hraje rok tak to eznamena že to je pravda ja znal jednoho co tvrdil že wow hraje 3roky ma svědky a nevěděl co to je wowemu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tjn, dřive to tak taky existovalo jenže noobici si řekli že je to zabugovane a že pudou pryč ti chytřejši si řekli že to jine nebude a hrali dal...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czeirne: a nevymře se naklonuje :D

 

To se tě lehko řekne, ale těř uděl, zlávětě při mojí smule na chlapy :( Ale reřešme tohle mě to dost bolí, je pto pro mě jinak řečeno dosti bolestivé téma :(

Heh klonování neni určitě tak přijemné :D

 

njn bych ti to nepsal kdybch z timhle neměl zkušenosti ale konec OT ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jn je to býda

hráč příde jak vidím 70 lvl příde a

pls nemate goldy

pls goldy

kdyš nedáš tak ti začne nadavat

nejvíc mě štve to somrovani

 

kdyš řeknete slovo qest odpoved hrace zní asi že ne-nebo neznam je to nuda

Edited by M@ates

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak u nás máme řekněme menší komunitu, ale přijde mi to naopak dobře. 90% lidí jsou pamětníci (viz post na první straně) umějí wow naprosto perfektně a musím říct že i ta malá komunita je natolik zkušená, že ví jaké postavy potřebuje a co mají dělat, pouze díky tomu skládají naše blizzlikové dungeony. Guildy které to nedávali odešli na servery chlubící se nespellujícími bossy a u nás zůstala pravá elita s kterou je radost pracovat nebo připravovat event.

Na druhou stranu, když se podívam po jiných serverech tak je to vážně utrpení, a ani ty gmka tam nejsou nijak slavní se znalostmi. Přesně jak bylo uvedeno, je to tím, že hranice věku klesá, gm může být každý, většina lidí má perfektní net (proč nemůžu i já :-D ), ofík není moc drahý. Toť můj názor a závěrem bych rád řekl, že pokud gmka chtějí tak si hráče vychovají dobře :-)

Edited by Aella

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komunita je teď taková jaká je kvůli tomu že spoustu lidí wow po tolika letech už omrzelo a tak zbývaj jen nováčci a taky kvůli tomu že počítač a net má každé malé děcko.... jinak buďte rádi že vám po serverech nepobíhaj samý 4letý děcka co ani nevěděj co dělaj a já si myslim že taková doba nastane těšte se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nj to mě take baví hrac ti prikazuje a na gm a machruje a kdyš mu tu vec daš musí offline najednou nebo rekne musím na nakup z matkou a us se tam nikdy neoběví :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
vy ste teda all n00by....mislite ze mi sme s WOW nezacinali? huh? a vtedy tiez na nas nadavali...OMG sak klidek...a davajte ohlad aj na to ze kazdy zacina raz... ! :rm_sperm::winner_third_h4h::winner_second_h4h::winner_first_h4h::elf::diablo::butcher::hammer:

Noob si akurat tak ty Dizoxko :P ... ja ked som zacinal s wowkom tak uz som o nom toho vedel dost 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Noob si akurat tak ty Dizoxko :P ... ja ked som zacinal s wowkom tak uz som o nom toho vedel dost 

 

njn takovej typ jako teorie převeď do praxe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×