Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Strop

Co se stalo s tnt-host.com ?

Recommended Posts

Já v to moc nevěřím že sem quel něco napíše, ale můžu se mýlit. Taky by mne zajímalo co se opravdu stalo a jak na tom hosting vůbec je.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj jako ej to skoda myslel jsme si ze se mu to podari rozjet hodne dobre... =o) uz jen podle toho webu... =) jak to mel propracovane atd =o)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyz uz jste to meli takove propracovane,proc jste nekoupily domenu :D ....omg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jediný co mě asi štve je to,že sme tam dobře kecaly s Kajou a nevím jestli mi odepsal :D

 

Jinak řekl bych,že to všechno znovu pojede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doufejme...byl to dobrý projekt už jen, že byl asi jediným v EU, který rozdával reseller hosting zadarmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jediný co mě asi štve je to,že sme tam dobře kecaly s Kajou a nevím jestli mi odepsal biggrin.gif

 

Tyjo, to nevím jestli jsem odpověděl protože ani nevím na co jsi se ptal :-D

 

jj jako ej to skoda myslel jsme si ze se mu to podari rozjet hodne dobre... =o) uz jen podle toho webu... =) jak to mel propracovane atd =o)

 

Web moc propracovaný neměli byla to na rychlo nahozená templáta, hold zrovna to spustili tak se nedalo čekat od toho modré z nebe časem by se to poladilo.

 

Doufejme...byl to dobrý projekt už jen, že byl asi jediným v EU, který rozdával reseller hosting zadarmo.

 

Asi nevíš jak dopadl n-host? tuším dělali to samé a hostgator je vyhodil a už půl roku přechází na svůj server + kopec naštvaných lidí

 

 

Edit: Už se někomu kompetentnímu vyjádřil quel co bude dále?

Edited by kája
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se zatím řeši jen ta domena tak proc to zatím nespusti na zdarma domeně neco.co.cc já už sem u nich rok a pořád to šlape s jednou malou přestavkou. A až se zpravi vlastní domena (neco.cz/.com) tak to zase můžou hodit spátky.

Edit: ješte sem se chtěl zeptat jak sehnal dragokazov takovou mapu ??

Nemůžu si pomoct ale tohle mi moc jako nizozemí nepříjde :)tnt.jpg

 

Možná že jsem se spletl ale na těch cca 99% to mají normální hosting v usa který se takhle snaží zneužít díky diskových prostorů které se dávají tam..

 

 

To je nizozemí? nerad bych někoho neprávem obvinil ale řekl bych, že někdo tady od začátku lhal.

Btw server 63.223.114.140 na kterém to bylo hádej komu patří: http://hostlatch.net/

 

Edited by newster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to nějaký traceroute TU

 

Mohli by to tak udělat s tím co.cc , ale možná už mají zaplacenou doménu a čeká se jen na převod peněz registrátorovi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proč myslíš že byl (je) nadějný? Web hosting neběžel ani týden aby se dalo posoudit že je kvalitní.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No rikam ze byl nadejny, ne ze byl dobry... tim nadejny myslim,ze chvili vypadalo ze by to mohl byt jeden z mala free hostingu a kdyz jsem se regnul vse fungovalo jak ma....jenze pak se objevil problem s domenou a slo to do haje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtěl bych jenom říct, že s tnt-host.com nemám vůbec, ale vůbec nic společného. Jejich forum a celej tento hosting vidím poprvé. Proto si odpusťte ty PMka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak někde vidím slovo "nadějný", tak mě to vždy pobaví. Hlášky typu, jsme začínající nadějný server, který má budoucnost a za pár týdnů či měsíců to zapíchnou. Ono nadějný je ze začátku úplně každý projekt i ten co ještě neexistuje. Podstatné je, jak "kvalitně" by jim fungoval free hosting, kdyby u nich jelo třeba 1000 webů, jak časté a bezproblémové aktualizace, jak dobré vytížení internetu a serveru, migrování a rozkládání zátěže mezi více fyzických serverů, technická podpora, zálohování dat jaká vysoká dlouhodobá dostupnost, atd. Vždy, když někdo začíná z ničeho hnán nadšením, tak vše vypadá jednoduše a bezproblémově, ale jedna věc je začínat od nuly a růst a další je udržovat se a také klienty ztrácet. Hlavně je otázka, co si od toho dlouhodobě slibovali a co by je udrželo několik let při životě. Doména je dnes ten nejmenší problém. Naopak free hostingy nabízí většinou na výběr z více domén.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak Queltalas mi nič nové nepovedal,predpokladám ,že na tom pracujú

 

ja som bol na jednom podujatí v meste...a vrátil som sa dnes ráno...(stretol som sa s Dead F. Angel-om)

ak dostanem informácie a budem môcť zverejniť ...podám ich ja,alebo určite niekto z tímu

 

 

 

 

EDIT: Na tnt-host.com sa stal problém s doménou,ktorá sa rieši a budeme zatiaľ na tnt-host.co.cc z technických príčin...

 

za pochopenie Ďakujem

 

pripomienka: dnes by sa to malo presťahovať na co.cc

Edited by X-dizox
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě to nejde ale pevně věřím že již brzy to půjde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevim co zapoměl nebo tak, jestli fakt nekoupil doménu tak teda ROFL.

 

Zdálo se mi že to bere moc rychle a na něco zapoměl, jak se říká spěchej pomalu.

 

Jestli ten projekt padne tak to bude škoda, rád bych pro ně dělal designera.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chtěl bych jenom říct, že s tnt-host.com nemám vůbec, ale vůbec nic společného. Jejich forum a celej tento hosting vidím poprvé. Proto si odpusťte ty PMka.

 

Řikáš, že se za tebe někdo vydával, když žádal o doménu?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neříkej, kdo by to prosím tě dělal? a proč by se vydával zrovna za tebe? existuje tolika jmen a ta dotyčná osoba si vybrala zrovna tebe?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neříkej, kdo by to prosím tě dělal? a proč by se vydával zrovna za tebe? existuje tolika jmen a ta dotyčná osoba si vybrala zrovna tebe?

Říkám, tak mi teda odůvodni, proč bych tajil svoji identitu na tom forku? Ostuda, že jsem chtěl od nich domenu? To si nemyslím.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak Queltalas mi nič nové nepovedal,predpokladám ,že na tom pracujú

 

ja som bol na jednom podujatí v meste...a vrátil som sa dnes ráno...(stretol som sa s Dead F. Angel-om)

ak dostanem informácie a budem môcť zverejniť ...podám ich ja,alebo určite niekto z tímu

 

 

 

 

EDIT: Na tnt-host.com sa stal problém s doménou,ktorá sa rieši a budeme zatiaľ na tnt-host.co.cc z technických príčin...

 

za pochopenie Ďakujem

 

pripomienka: dnes by sa to malo presťahovať na co.cc

Takže jste dali na radu mě to mě těší :-) zase sem někomu dobře poradil :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×