Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ZerOCode

[Hledám] Práci GM/EM

Recommended Posts

Zdravím. Už podle názvu jde rozpoznat, že usiluji o práci GM/EM.

 

Něco o mě:

 


  •  
  • Je mi 15 let.
  • Jsem zodpovědný a sebevědomý člověk.
  • Jsem flegmatik, rozhodí mě jen málo věcí.
  • WoW hraji zhruba 2 roky.
  • S práci GM mám zkušenost jen z pár serverů. 2 byli kamarádové a na 1 si moc nevzpomínám, jelikož měl komplikovaný název :D
  • Stojím si za svým rozhodnutím.
  • Než něco udělám, tak si to 2x promyslím.
  • Denně mám čas na hru okolo 1-7 hodin.
  • S pravopisem bych neměl mít problém.
  • Ano, jsem v pubertě, (v 15-ti letech-co si budeme povídat..) avšak umím se chovat seriózně.
  • S commandy problémy nemám.
  • V db se nevyznám a neumím žádný programovací jazyk.
     

Co požaduji:

 


  •  
  • 20+ online hráčů.
  • Cíl něco se serverem dokázat.
  • Spolupráci.
  • Patch 2.4.3 nebo 3.1.3 (Po domluvě i výš)

 

Jakou práci bych chtěl dělat:

Nejlépe pozici Game Mastera a v krajním případě Eventera.

 

Kontakt na mě:

 

E-mail: [email protected]

Icq/Qip: 590129411

Tento topic

PM

 

 

 

Závěrem bych chtěl podotknout, že jsem si vědom toho, že shánět práci bude těžké, zvlášť když umím "jen" commandy.

Takže takové narážky typu "Asi tě nikde nevemou" si nechtě pro sebe.

 

Neočekávám od toho žádné zázraky, takže podle toho i reagujte.

 

V případě nějaké nejasnosti nebo závady mě klidně kontaktujte nebo postněte do tohoto topicu.

Budu se snažit odpovědět.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky.

K tomu 1-7 hodin. Dá se říct, že některé dny prostě více než 1 hodinu nestíhám a někdy mám času na 7 celých hodin, někdy víc.

Prostě není to tak, že bych mohl serveru věnovat každý den přímo 3 hodiny.

1) dojíždím totiž do školy celkem daleko

2) musím skloubit dojíždění s tréninkama apod.

 

Takže třeba takové pondělí a úterý prostě víc jak tu hodinu času nemám :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nebylo by dobré ostatním sdělit, jak si se jmenoval na wowresource předtím, než sis založil tento účet?

Edited by Xmat
hrubka
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No pekne rozpísané a to hovorí niečo o tvojej charakteristike , ale ten server na ktorom som bol GM - že neviem ako sa volal pretože mal komplikovaný názov ?

Myslím si že to je blbosť , predsa ak si bol na tom serveri dlhšiu dobu , tak meno servera si musíš zapamätať (však pokiaľ nie si sklerotik) .

Napríklad ja som mal byť GM na serveri Prophet s`lair a toto meno je myslím obtiažne na zapamätanie , a zapamätal som si ho pretože to bol server , na ktorom som chcel niečo dokázať , a ty ak si niečo dokázal na tvojom serveri , tak neverím že si ho nepamätáš. Píšem to len preto lebo si myslím , že to niečo hovorí o tvojej charakteristike , ak to dotyční človek pochopí tak , ako aj ja .

 

Ale ako GM by som ťa samozrejme prial :) Môžem odporučať

Share this post


Link to post
Share on other sites

To byl taky server, co fungoval cca týden. Snad jej ani nemůžete znát.. Prostě člověk založil server a po týdnu přešel na lineage a "vykakal" se na to. :ermm:

 

Btw Xmate, zajímá mě, cos tím myslel.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To byl taky server, co fungoval cca týden. Snad jej ani nemůžete znát.. Prostě člověk založil server a po týdnu přešel na lineage a "vykakal" se na to. :ermm:

Tak to potom bol server , kde si GMkoval týždeň ? :) Myslím si , že takýto server ani nestojí za to spomínať ho .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tím jsem myslel, že tohle je tvůj duplicitní účet a předtím jsi měl jiný účet. A ten jsi měl uvést...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, ale ten snad ani nestojí za zmínku. Byl to nick "phreetka" nebo tak nějak, avšak je starý něco okolo dvou až tří měsíců. Ale jinak ti můžu poděkovat za skvělý off topic v tomto topicu. Víc než o přihlášku se lidi začali zajímat o tvůj výrok a automaticky jim naskákala nejistota. Za to ti "upřímně" děkuji.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemáš vůbec zač. Btw ještě jeden (možná dva, nevím jestli si se mnou IP lookup tool jenom hraje) účty jsi vynechal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

přesně stejnou IP může mít klidně i 50 odlišných lidí

a nemažte to OT pak člověk neví o jakou srandu přišel :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, já to dále nebudu řešit. Jeho věta mi udělala v topicu víc škody než užitku a ačkoliv jsem práci nenašel, tak prosím o locknutí tohoto tématu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, já to dále nebudu řešit. Jeho věta mi udělala v topicu víc škody než užitku a ačkoliv jsem práci nenašel, tak prosím o locknutí tohoto tématu.

 

Tam kde skončili příspěvky původního uživatele začali příspěvky tvé. Takže to není sdílená ip.

 

Lock na prání.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×