Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Ales

chci se stat gm

Recommended Posts

ou dalsi big fail

 

Myslim, že nemusim řikat proč se hlasim zrovna kvám na server. To je přece jasné, jak jsem řekl viz. Nahoře.

Je to dobry instant s dobrýma lidma. Rád se zapojim do skupinové práce a rád pomohu v jakemkoliv směru.

Znalost samotného fora je maximalni, to snad musí chápat každý

 

promin ale tohle zadny server neni! tohle je forum ktere se venuje problematike developingu pro databaze a emulaci wow samotneho

a bla bla bla...

 

 

ale k teme

uz sem to jednou psal kazdej admin kterej to mysli zo svym serverem aspon trochu vazne nevezme do teamu dite

promin ....

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sam ses blb posilas tady prihlasku do GM teamu od nekud skopirovanu, ,tady tu na tyhle adrese neni zadnej server

a jake dite? sam ses jeste na to aspon podle mne 14 rocne dite nema co delat GM, radej se uc do skoly nebo chod ven s kamarady

 

 

a diky za dalsi -1 rep... ;)

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaky dite omg co mam natom blbe

Tím asi myslel to, co ti napsal...

Ta přihláška je jak kdybys ji psal na nějaký server...

Můžu dotaz?

Říkáš že "Na Vašem serveru hraji dlouho a oblíbil jsem si ho"

- zajímalo by mě jaký server máš na mysli, ptž já nikde WoWresource server nevidim

 

Edit - Stone byl rychlejší

Edited by nEcroVisiOn
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

V reálném životě si nemůžeš říci "Já chci být bohatý". To samé je i u tohoto zaměření.

Nejdříve by jsi se měl vzdělávat a zkoušet opravovat, tvořit vlastní itemy, questy, npc.

Potom hledej práci jako "GM". Btw. ještě by jsi se měl naučit vystupovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatim studuji na zakladni škole, jsem pozitivni člověk, klidný a neustupný, přátelský a rád se zapojím do vaší práce a pomohu.

Přesně tak...

Jinak dodám jen toto... zde píšeš (viz. quote)... Jen jsem ti tu napsal otázku a ihned si mi dal - rep, to samé Stonerovy, přitom máme pravdu...

Už jen to nasvědčuje tomu, že lžeš...

Edited by nEcroVisiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Řekl by že je to 100% jistý, že to zkopíroval. Osobně nemá nic proti čtrnácti letým (mně osobně je taky 14) ale chce to lepší vystupování a ne hned se tu vztekat, že ti někdo řekne dítě, když dítě jsi pořád do 18ti.

 

EDIT: Ach ten Český Jazyk :D

Edited by ZechY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zechy, letým xD

 

BTW ten mikrofon moc výhoda imho neni, nemám rád pisklavé děti co do toho řvou (např. csko :D)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Black listu s nim. :)

Že se nestydí, tak mladý a tak *.

 

Nežádej o GM (gamemaster), ale jdi na stranky iszraelske vlády a žádej pozici GM (gaymaster). Na takový tam čekaj. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě bude 14 teprve za dva týdny. Tohle, co jsi tady napsal Aleši, spíše jakým stylem, to bych snad ani ve snu neudělal :D. To, že podle tebe STONERSVK je každý 14-ti letý dítě nasvědčuje nejspíš o tvých špatných zkušeností s lidmi tohoto věku. Každý nás háže do jednoho pytle ale je tu několik skupin:

 

1. 14ti letí, kteří se chovají na svůj věk normálně a už prodali kyblíček a ty malé hrabě (nevím jak to říct kladně citově zabarvené, velmi dlouho jsem toto slovo nepoužíval :D) a chtějí se chovat už trochu dospěleji ale bohužel, nevýchází jím to.

 

2. 14ti letí, kteří se chovají na svůj věk výborně, mají zodpovědnost a dobré vystupování. Tito 14ti letí jsou mnohdy chytřejí než 18ti letí a výše. Tito 14ti letí jsou výborní uchazeči na post GM. Když jim někdo dá GM post, tak si toho važí, protože ví, že v tomto věku se GM post blbě schání, kdežto nějáký 18ti letý si řekne: "Nevadí, kdyby mě vyhodili tak jdu jinam však je 90% šance, že mě vezmou." A jsou např. neaktivní, berou to jako koníček a nicmoc neřeší. Možná mají hodně práce to já nevím ale říká se...

Když si bereš velké sousto, udusíš se.

 

3. 14ti letí, kteří... No comment...pouvažujte co jsem ještě nevypsal a něco vás napadne :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobře jsem se u toho pobavil :D A když jsem si přečetl i tu jeho předchozí začínám si myslet, že je fakt dement :D :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, že podle tebe STONERSVK je každý 14-ti letý dítě nasvědčuje nejspíš o tvých špatných zkušeností s lidmi tohoto věku.

Každý 14-ti letý je dítě už jen z toho principu, že dospělosti dosáhneš po dovršení 18. narozenin.

 

 

Tito 14ti letí jsou mnohdy chytřejí než 18ti letí a výše.

Chytřejší určitě ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Někdo se tak hold narodí. Malé dítě se narodí a má IQ jako Einstein ale ani 18ti letý, který se bude snažit sebevíc. Toho IQ nemusí dosáhnout.. Je to čistě o tom, jak jsme se narodili. Hold geny můžou za vše...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Commandy umim na 100% uplne všechny, to je samozrejmost..

 

... opravdu ? 100% commandy na Mangos, Ascent, TrinityCore, Kobold, WCell, ... ???

 

+pravopisné chyby -rep za me :whistling:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

... opravdu ? 100% commandy na Mangos, Ascent, TrinityCore, Kobold, WCell, ... ???

 

+pravopisné chyby -rep za me :whistling:

 

Tak to bylo od srdce :D +1 rep :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×