Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Minikomando

Post GM/Dev

Recommended Posts

Chtěl bych vás všechny pozdravit :) a omluvit se za další (asi 3) topik na toto téma ... Moje předešlé byli zaspamovány lidmy kteří mi nejspíš dvakrát nepřejí, ale co i takový tu jsou :)

 

Můžu nabídnout :

 

Časovou flexibilitu

Oprava/spravování TC nebo Mangos DB

SQL na dobré úrovni

EventAI znalosti

Linux (Ubuntu, Debian)

C/C++ základy (postupně doučuju)

Chování na úrovni

 

 

Co bych očekával od serveru :

 

50 lidí +

Uptime 24h

Kvalitní serverovnu

Přístup do DB

 

Patch 2.4.3 nebo 3.3.5a

 

Servery na kterých sem pracoval Deffender fun, HoF (Heroes of Fantasy), Blood Storm

 

Psát mi můžete PM nebo sem do topiku

Edited by Minikomando

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkus hádat můžeš 3x :)) ... Minikomando

 

Zdravím, a jakpak na HoFu? pač někoho jako Minikomando si nepamatuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cau hledam nejake DEV mam 2 ale je to malo serve rbezi cca tyden prumer 20 lidi online web : www.dreams.stinkzone.eu kdybys mel zajem 388791894 moje ICQ díky čau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím mal by som záujem o tôju výpomoc ako GM na projekte MFsoft Fantasy World web: http://wow.mfsoft.sk ak by si mal záujem o bližšie info + dohodnúť sa mi napíš na email pripadne na ICQ tieto kontakty najdes na webe ;) do predmetu napíš "GM post z wowresource"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čao

Potreboval by som developera na server cca 1000 hráčov online , ozvi sa mi na [email protected] tam ti poviem zvyšok nechcem to tu rozoberať.

 

 

Máš server s 1k hracmi a vyjadruješ sa typu "Čao" ? ja nvm ale moc mi to nepríde :D aspoň názov serveru si mohol napísať :)

Edited by End
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Máš server s 1k hracmi a vyjadruješ sa typu "Čao" ? ja nvm ale moc mi to nepríde :D aspoň názov serveru si mohol napísať :)

 

Se podívej asi na jeho profil ne ? Projekt:Mystiq.org...

Mě tedy způsob vyjdřovaní taky trochu nesedl :D

 

Btw omlouvám se Mik: za outpost :D

Ale přeji hodně štestí..

A doporučuji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 3 letech bych zkusil obnovit topik. S programováním jsem mnohem dál sice jsem se nevěnoval přímo WoWku ale pylně jsem se učil a studoval. Teď mám spoustu volného času tak bych zase rád někde zakořenil :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×