Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Adeer

Massive-gaming.eu Hledá developera

Recommended Posts

Nic o tobě nepíšu, že měníš copyright, jednou jsem mrkl na tento web a šel jsem dál. Jen jsem ti to okomentoval, že existují i takový lidi co to tam nechají a nemají problém. A používej Multicitaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale predsa, čo ak ten server už neexistuje ... aj tak to oni tvrdo vytvárali. To je ako keby si stiahol PHP-Fusion a napísal dole že CMS created by Adeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli nevíš, tak on to myslel ironicky. Ale to je asi na tebe moc co? ;)

 

Jenže problém je v tom že toto neslouží jako reklama ale jako nábor developera. Když jsem server přidal tak ji bohužel nějaký zoufalec smaže místo aby řekl co tam chybí. Tady místo aby jsme mi dali radu tak řesíte s prominutím p*čoviny jako je web že tam není to a je sem debil a že to mám tak a že vy jste najivní. Teď už aspoň vím že česká fóra nemají žádnou úroveň oproti zahraničním. Taky jak každý říká čechy národ debilů.

Nazdar už mě to tady nezajímá tak nepiště ty vaše komentáře na úrovni 5ti letýho díděte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty si trápny s tým svojim serverom ... zapäté decko ... s falšovatelom nikto robiť nechce ...

 

 

Mě je za pár dnů 19 a jestli si myslíš tak prosím nebráním ti v tom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když jsem server přidal tak ji bohužel nějaký zoufalec smaže místo aby řekl co tam chybí.

Pravidla hovoří jasně:

Naoplátku udělejte to, že na váš web umístíte banner odkazující na naší stránku v případě, že jste majitel/provozovatel serveru. Bude-li zjištěno, že jste tak neučinil téma bude smazáno.

A navíc to tvoje double-postování.

 

S tvým přístupem bych tě typoval na nějakého kindera co si hraje na bůh ví co. Pokud neumíš číst pravidla, tak sem nelez. A pak si ještě stěžuj na to, že ti topic někdo smaže.

Edited by Komalarn
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravidla hovoří jasně:

 

A navíc to tvoje double-postování.

 

S tvým přístupem bych tě typoval na nějakého kindera co si hraje na bůh ví co. Pokud neumíš číst pravidla, tak sem nelez. A pak si ještě stěžuj na to, že ti topic někdo smaže.

 

 

Banner na webu byl pod shoutboxem, jak někdo smazal server tady, tak jsem v zapětí smazal i banner.

 

edit 13:45... Double postovaní? Já jsem to sem dal jen jednou, druhý sem dal kolega.

Edited by Adeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Double postovaní? Já jsem to sem dal jen jednou, druhý sem dal kolega.

Ale to je už jen tvůj problém ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to je už jen tvůj problém ;)

 

Není, já nemůžu vědět kdo kam dává odkazy na server, jak hráči tak gm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako to dáváš svůj účet na WS i GM a hráčům ? :) Nebo jak to myslíš ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako to dáváš svůj účet na WS i GM a hráčům ? :) Nebo jak to myslíš ?

 

Nedávám, kolega má účet Nyrwi, ostatní tak též.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedávám, kolega má účet Nyrwi, ostatní tak též.

Já jsem to sem dal jen jednou, druhý sem dal kolega.

 

Ou, ou, ou, tak tady něco smrdí ;)

Koukni se na první stranu tohohle topicu, a hned 2x double-post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano :) když teda nikomu nedáváš svůj účet, tak jak je možné, že se vymlouváš za double-postování na svého kolegu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano :) když teda nikomu nedáváš svůj účet, tak jak je možné, že se vymlouváš za double-postování na svého kolegu ?

 

První post jsem dal já a druhy post tam dal kolega tak jak jsem ho tam mohl dát 2x já?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to je naprosto jedno, kdo ho tam dal. Bylo to na Tvém accountu tak jako tak.

Př. z WoW: Dáš acc kámošovi, on tam hackuje a máš BAN. To když napíšeš GMkám, tak se ti jen vysmějou.

A to je (téměř) naprosto stejný případ jako tady.

 

//EDIT: A neříkal si náhodou, že kolega má jiný acc? Haha. ;)

Edited by Komalarn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to je naprosto jedno, kdo ho tam dal. Bylo to na Tvém accountu tak jako tak.

Př. z WoW: Dáš acc kámošovi, on tam hackuje a máš BAN. To když napíšeš GMkám, tak se ti jen vysmějou.

A to je (téměř) naprosto stejný případ jako tady.

 

//EDIT: A neříkal si náhodou, že kolega má jiný acc? Haha. ;)

 

Já jsem neříkal že sem někomu dával ACC já a kolega máme své acc, můžete si zkontrolovat logy, ach pardon vy nevíte co to je protože je to tu samý hater co píše přiblblý komentáře kde se dá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přidáno Včera, 01:28

 

snapback.pngNex, on 05.květen 2012, 00:22, said:

 

Ještě, že se na světě najde i to 1% poctivých co se nestydí za to, že si vzali něčí práci.

Vidíš tam někde Coded by Adeer? Já tam vidím Copyright © Massive Gaming 2012 čímž si nic nepřivlasňuju, když jsem stáhl tento web měl tam © na server který stejně už neexistuje.

 

Přidáno Včera, 01:29

 

snapback.pngpoweropp, on 04.květen 2012, 23:46, said:

 

Začínaš velmi kvalitne. Velmi dobrá reklama serveru. +1

Děkuji ;)

 

Nevíš co je to double-post ? Když má tvůj kolega jiný acc, tak si tohle musel psát ty :)

EDIT: Kome, však ty si to doplnil :D a myslím, že ten dotyčný bude vědět co sem tím myslel :D

Edited by Henzig

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chlapče, ty nevíš, co mluvíš.

Napřed napíšeš, že to psal kolega z Tvého accountu. Pak napišeš, že kolega má vlastní acc. Tak jak to teda je?

Podle mě žádný kolega není a ty jen nejseš schopnej přiznat, že seš tak blbej a neohlídáš si double-posty.

 

A ty commenty o vedení si můžeš nechat víš kde. Sám tu píšeš kraviny.

 

//EDIT: Henzigo, z toho se nedá nic vyčíst :D

Edited by Komalarn

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry, tobe je 8 let..

 

a tobě 13 tak sklapni a koukni se na můj profil rok narození 1993 takže ti pomůžu 2012 - 1993 = 19, jestli neumíš počítat tak bohužel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud sis nevšiml, tak tam můžeš napsat i rok 1950. Takže nechápu, proč bychom zrovna tomuto měli věřit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud sis nevšiml, tak tam můžeš napsat i rok 1950. Takže nechápu, proč bychom zrovna tomuto měli věřit :)

 

Ano, můžu, ale proč bych si tam zadával rok 1850 když tam zadám své pravé údaje. A vůbec kdyby mě bylo 8 let tak dělám hrubé chyby jako každé malé dítě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×