Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Antigen

[Prodám] Core & DB & Web !!

Recommended Posts

Zdravím

 

Vzhledem k ukončení mé činosti na wowku prodávám tyto věci

 

True-Gaming Web - Templata nakodovaná do nového FusionCMS 6.1.9 [ Theme - textury od Evil Systems , Code od našeho developera ] obsahující funkční Donate systém,Recruit a Friend , Paygol i Paypal payments,Armory, Registraci, Online players , Vote for Us, Admin panel , Gm panel na čtení ticketů přímo z webu.

https://imageshack.com/i/f1a7igj

 

 

DB & Core serveru Infusion -

 

DB - 7 řad custom setů doplnků a weaponek cca 10 Dungeonů shop apod.

Core - OC plně funkční resilka ( snižuje dmg i critical), změněn přepočet armoru ( blížíci se retailu), cca 500 oprav do pvp , Arena spectator , Rated Duels , Společná duel zona , Arena crystals , Reclass Npc , Re race Npc , Beastmaster Npc , Ingame Vip npc propojené s webem , System levelování accountu , Dynamic teleporter , Mark changer , Token Changer , Custom Bg Questy( Win bg 2000:0 apod), Bg Rotace a další .

 

 

DB serveru Valor

- Oregoncore

Nejstarší i Updatovaná Db valoru

 

DB serveru Venom

- OregonCore

 

 

EDIT : Core serveru Infusion je funkční na Linuxech i Windowsech , Core Valoru a Venomu plně funkční pouze na Windowsech.Infusion Core & DB využitelná pro Fun,Gigafun i BG/Arena realm. Core je stabilní cca. 3-10d uptime, spousta fixnutých crashů.

 

Po domluvě mohu přidat launchery i patche. Cena Domluvou.

 

Kontaktovat mě mužete na skype : Voky24 nebo zde.

Za chyby v textu se omlouvám předem.

 

 

Antigen

Edited by Antigen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosím ťa, vysvetli mi kto ťa oprávňuje predať FusionCMS ? Máš vôbec od toho licenciu ?

 

Ano FusionCms mám licencované.Prodávám templatu to fusion cms je k tomu zdarma je to updatnuté FusionCMS by kjanko co bylo free. Samozřejmě mám novější verzi staženou z jejich webu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×