Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Aristo

IQ

Recommended Posts

Mám asi 100. Umím programovat, odmaturoval jsem z vyznamenáním a to jsem maturoval z matiky. Příjmačky z matiky jsem udělal, že jsem měl víc bodů než většina apod =)

 

So am I really so stupid? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well, you know...everyone looks kinda ... smarter than you. I feel sorry for you :(

 

;)

 

edit: (thumbs up!) :P

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono se hodně lidí odvolává na IQ, ale myslím že uvětšiny to není nizké IQ ale úplně něco jiného :)

 

Ono když se v tom budete hrabat podrobněji, tak byste museli vzít v úvahu jeslti je dotyčnej pravák nebo levák, je známe že praváci jsou více k logice a leváci k umění, ja sama jsem spíše levačka a jiné faktory k tomu, jako prostědí atd.

Edited by Adrifinel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ono se hodně lidí odvolává na IQ, ale myslím že uvětšiny to není nizké IQ ale úplně něco jiného :)

 

Ono když se v tom budete hrabat podrobněji, tak byste museli vzít v úvahu jeslti je dotyčnej pravák nebo levák, je známe že praváci jsou více k logice a leváci k umění, ja sama jsem spíše levačka a jiné faktory k tomu, jako prostědí atd.

 

To je blbost ;) Jsem pravačka a rozhodně kreslím/píšu líp, než logicky uvažuji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axxxa: ja to myslela trochu satiricky na to IQ :) To bylo takové přirovnání, prostě jde tu o to, že když vemeš přílad s pravákem a levákem, tak by to zmenalo, že bys tu uměla bezvadně počítat atd. a ja zase suprově kreslit. To samé je s tím IQ, to by znamenal, že ten kdo jej má vyšší než 100+ by tu musel umět programvoat úplně super programky, ulitky a bůhví co všechno. A u některých lidí to není třeba nedostatek IQ ale jejich lenost a to my nejsem psychologové, abychom poznali, zda se jedná o lenost nebo opravdu o nízké IQ, plus tu lidé můžou sválně o svém IQ lhát )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Věk 16

Zdroj Atlas.cz

Vaše IQ je mezi [b]120 a 130[/b], máte tedy výrazně nadprůměrnou inteligenci, která při dostatečné píli a vytrvalosti postačuje pro studium jakékoliv vysoké školy včetně postgraduálního studia a jakoukoliv kariéru (včetně vysokých manažerských funkcí a vědecké práce).

 

Teď by mě zajímalo IQ 16ti letého Xiviho xD

Edited by ararara

Share this post


Link to post
Share on other sites

opravdu se tomu směju. Já jsem dělal hodně IQ testů a všude okolo 120, což je vcelku dobrý jsem si říkál. Nakonec, abych to měl jistý šel jsem za psychologem, moje IQ odpovída zhruba hodnotě 117-119 a jsem s tím spokojen.

 

Nechápu jak tady všichni můžete psát že máte IQ 130 a vejš, přitom dle chování na fóru je 50% z Vás, tak chytrých že působíte dojmem cca 80 IQ....

 

Tohle berte jen jako žert, ale pravá hodnota IQ mi přijde to co řeknou z Mensy nebo Psycholog.

 

Když průměrné IQ je 100 a 90 je ještě dobrý, tak s mojim, co mi řekl psycholog, si hlavu rozhodně nelámu, navíc IQ neznamená co vše umíte atd, musíte chtít, nic víc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přesně tak, můžete mít IQ jaký chcete, ale když nebudete nic dělat, tak vám je k ničemu. Vůbec to o člověku nic nevypovídá (Pokud nemá míň jak 80 a víc jak 160 :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je ale velký rozdíl mezi IQ a selským rozumem....

Podívejte se na nějaké vědce z hlavy vám vypočítají úplně všechno, ale třeba si sami nezavážou ani tkaničku u boty

Edited by N/P/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ono se říká, že přílišná genalita hraniční už s hloupostí

 

 

podle vseho byl nejgenialnejsim clovekem co kdy zil leonardo da vinci (udajne iq 220) a fakt si nemyslim, ze by hranicil s hlouposti... zkratka lidi maji odlisny priority, ktery mym "normalni" lidi, nechapem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ono to hraniční s hloupostí zas v určitém směru a vemte si jednu věc Eisten měl údajně pětku z fyziky a přitom v této oblasti se stal geniem :)

ja sem zase slysel z matiky :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, vidím, že tady mají takřka všichni IQ > 130. Děcka, no ták, to vás ve školce neučili, že lhát se nemá? Mimochodem, co se objektivity IQ testů týče, nejobjektivnější jsou testy od psychologa zaměřující se na všechny druhy inteligence, tzn. výstup netvoří jen zprůměrované a ve výsledku nicneříkající číslo, ale hlavně zhodnocení inteligence v jejích jednotlivých formách (od prostorové, přes logiku až k lingvistice).

 

PS: mého Inteligenčního Quocientu se zde nedočkáte, nemám potřebu se jím chlubit na fóru (díky čemuž vlastně vznikl tento thread, nepletu-li se).

PPS: tak vysoká čísla většině z vás vycházejí pouze proto, že jste ještě relativně mladí (máte hodně vysoký koeficient, kterým se násobí výsledek, ale c ose týče vlastního IQ testu, myslím, že dokud nejste na střední škole, nemá žádný smysl --> jen číslo, které o vás vůbec nic nevypovídá, vzhledem k vašemu vzdělání)

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ked je to tu anonymne, tak sa pochvalim aj ja...

Mne po testoch pani ucitelka povedala, ze s IQ 45 som najlepsi v triede. Len neviem, preco mi ostatni spoluziaci stale hovoria 'Hej, ty gadzo'...

 

v.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ono to hraniční s hloupostí zas v určitém směru a vemte si jednu věc Eisten měl údajně pětku z fyziky a přitom v této oblasti se stal geniem :)

 

 

oooh, tyhle famy o einsteinovi co jsou zarucene pravda me uz zacinaj unavovat... samozrejme to v zadnym pripade pravda neni... jeste se koluje, ze zacal mluvit az ve 3 letech, atd. atd.

 

ad iq test - jako uveritelny vysledky bych bral jen vstupni testy do mensy a ten tu asi teda delal jen buffer, takze ostatni cisla o nicem nevypovidaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×