Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Ganimoth

Zavirani velkych serveru v zahranici.

Recommended Posts

Ked budu zasahovat tak proti velkym serverom a hlavne tym ktorý zarabaju na ich diele....

Najjednoduhsia cesta ako znicit Free servery alebo lepsie povedane tie co nie su Oficialne by bolo zakrocením proti vyvojarom emulatorov, urcite by sa nieco naslo vzdy sa nieco najde Mangos sice tvrdi ze ma vsetko osetrene a legalne ale nic nie je na 100% , podla mna blizard mal zakrocit uz z prichodom TBC proti free serverom teraz su ich 10ky tisic a uz to nie je take jednoduche. Zoberte si trebarz krajiny kde maju iny pravny system napriklad Azia a podobne.....

Nás sa to zacne týkat az vtedy ked pride email od blizardu a budete nuteny to riesit .... teraz sa zbytocne len muti voda.

Este k tomu realmlistu bolo by naivne si mysliet ze keby to prerobili, nenasiel by sa niekto co tomu rozumie a neprisposobil to, podla mna toto bol psychologicky tah blizzardu ala "spristumnime vam to spravte si servery ostante zavisli a my si vas potom aj tak vezmeme" .... Vyrobili si obrovsku tovaren na peniaze a bol by hriech jej nejak uskodit preto tiez v case financnej krizi urcite nebudu zvysovat ceny...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nejde mi ani Wowstatus.net :whistling:

 

Počuvajte. Nemáme sa čoho báť

 

tie serveri zrušili preto lebo si za peniaze od hráčov kupovali auta a vysmievali sa blizzardu.

Mi to nerobíme.

 

a Wowstatus.net im tieź robil zle tak skončil ako oni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

wowstatus ide v pohode... k tomu W4

 

je to nelogické..jak sa tu spomínalo W3 je nadvezované... možno že to je niečo ako pokračovanie... len by ma zaujímalo ako to spravia s dejom na WoW

 

edit: moj názor je taký... ,že proste to nebudem nejak extra riešiť a budem makať na serveri.. a ak by sa to zrušilo (servery) budem žiadať od Blizzardu aby mi preplatili elektrinu net atd... :D

Edited by X-dizox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sorry ale nechapem jak mozes napisat toto ....

a ak by sa to zrušilo (servery) budem žiadať od Blizzardu aby mi preplatili elektrinu net atd... :D

 

Je to ich dielo a ty len vyuzivas to co spravili oni to jak keby si chcel aby ti benzinka platila zato ze unich cerpas benzin

 

K tomu wowstatusu ::::>>>We are also working on the Malware problems. Sorry for that, but we were attacked again.<<<:::: toto je z ich stranky a vysvetluje to preco nesiel wowstatus, na druhej strae moze stym mat nieco blizard ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele berte si přiklad z naších větnamcu jednou za rok přijdou celníci a zabavijou jim to a oni za tejden vesele prodávaj znovu <_< a za 2. daly by o tom zprávu a je možné že si blizz také najmul akorat někoho aby udělal tu špinavou práci za ně :nw2_guitar: prostě musíme čekat a doufat ale stejně máme to ještě dobrý :mid_bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

OT

 

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/pc/blizzar...rnal-pc_osk.idn

 

Z tveho clanku vypliva ze to bylo neprimo oznameno, beztak to jsou jen spekulace.

 

OT

 

Ceskym serverum dle meho nazoru nic nehrozi, jak uz nekdo naznacil, jsou malymi rybami ve vELKEM rybniku.

Kdyztak si spocitejte sance. Kolik mohlo hrat tak na wowscape ? dejme tomu 20000 hracu ve spicce (odhad) na nekolika ruznych serverech samozrejme, na nejakym ceskym projektu nvm treba OG 3000 hracu ve spicce (zase odhad) to mame 20000=100% 3000/200=15% sance ze OG poslou mail nebo jinak zakroci. Gl & Hf

 

edit - misto OG dosaďte svuj server :D ale to vam asi doslo neee?

edit2 - kdyz vam to nedoslo tak se omlouvam ze sem to nenapsal lip...

Edited by Kubas

Share this post


Link to post
Share on other sites

já myslim že celý tohle zavírání je fake. Už to tady jednou bylo - před 3 a půl rokem. Ty největší freeservery maj populaci jednoho jedinýho oficialniho realmu. Emulatory jsou jenom polofunkční hračky, hterý si jen hrajou na wow, a nijak Bli77 neohrožujou. Naopak. Vemte si kolik lidí přešlo z free na ofik? Mraky. A kolik jich přešlo z ofiku na free? Skoro nikdo. Bli77 by byl sám proti sobě kdyby ty free zavíral...

Edited by Lanex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lanex ty si fake. Vezmi si, že kdyby si provozoval nějakou službu, ale placenou. v zápětí by se objevilo plno lidí, co ji provozují taky, ale ZADARMO. Zpočátku sice ne moc vydařenou, ale teď už hodně podobnou té tvojí a skoro bez chyb a vydělává na tom STATISÍCE DOLARŮ. Tebe by to nesralo? Neříkám, že Blizzard bude rušit freečka. Ale aspoň ty, co se na tom mrťe obohacují. Menší servery jsou v pohodě. Ale WoWscape a spol. udělali chybu. i když jak tak koukám, tak WoWScape na to sere a jede dál :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lanex ty si fake. Vezmi si, že kdyby si provozoval nějakou službu, ale placenou. v zápětí by se objevilo plno lidí, co ji provozují taky, ale ZADARMO. Zpočátku sice ne moc vydařenou, ale teď už hodně podobnou té tvojí a skoro bez chyb a vydělává na tom STATISÍCE DOLARŮ. Tebe by to nesralo? Neříkám, že Blizzard bude rušit freečka. Ale aspoň ty, co se na tom mrťe obohacují. Menší servery jsou v pohodě. Ale WoWscape a spol. udělali chybu. i když jak tak koukám, tak WoWScape na to sere a jede dál :-D

Kvůli tomu že se ti nelíbí můj názor mi nemusíš hned nadávat. Tolik k oslovení. To má Bli77 teda pěkně pomalý kolečka, když si toho všiml až ted, po 4 rocích provozu co? Že jim někdo usrkává klienty, a že si za to nechávaj platit v podobě VIP účtů... ty američani jsou ale banda slepejch tupců...

Edited by Lanex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když jsem u toho, byla bych ráda, kdybych nekomil jméno Blizzardu na Bli77, žadné Bli a dvě 7 to není. Správně by to mělo být Blizzard entertaiment s.r.o (tuším, že je s.r.očko). A vem si dva fakty za:

1) Polovina američanů neví, kde čr je. Třetina nás považuje pořád za součast Ruska.

2) Svoji velikostí, jsme pro Blizzard tak bezvýznamný, že prohlásili, že by se jim tu nevyplatil udělat český offik.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakto, že můj já ten článek nepsala.

 

Adri promin, muj zpusob vyjadrovani stoji nekdy za starou backoru : ( myslel sem to tak, jakoze tvuj clanek co si sem postla ale uz to nebudem rozmazavat ne?

 

 

Blizz proste taktizuje, namarkoval ty free giganty ktery si nechal prerust pres hlavu. Nepoustel by se do niceho co by mu neprineslo nejaky zisk. Tahle kasparada urcite musela neco stat, urcite nekdo z tech "nespokojenejch" wowem zblblejch hracu prejde na retail kdyz mu zavreli server, takze se to Blizzne vsechno vrati pekne i s urokama...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Když jsem u toho, byla bych ráda, kdybych nekomil jméno Blizzardu na Bli77, žadné Bli a dvě 7 to není. Správně by to mělo být Blizzard entertaiment s.r.o (tuším, že je s.r.očko). A vem si dva fakty za:

1) Polovina američanů neví, kde čr je. Třetina nás považuje pořád za součast Ruska.

2) Svoji velikostí, jsme pro Blizzard tak bezvýznamný, že prohlásili, že by se jim tu nevyplatil udělat český offik.

 

Mas naprostou pravdu, jen bych chtel oduvodnit proc nekteri z nas komoluji nazev spolecnosti Blizzard. Pred nekolika lety, kdy W0W emulacni scena byla v plenkach. Blizzard tehdy také bojoval, a dokonce uspesne pohrbil nektere emulatory. Driv emulacni komunity zili ve strachu a paranoie tak nepsali Blizzard treba jen kvuli botum jako maji google atp. Nekterym to zustalo dodnes : ) vse k historii a sry ze jsem odbocil od tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ježiši co tu řešíte ?

 

Blizzrad ti zašle dejme tomu e-mail, že to máš vypnout. Uděláš si novou doménu změníš realmist, uděláš web tak aby nešlo vidět že je to o WoW, registrace dáš na pozvánky, po registraci ti dojde na mail vše potřebné, kde si máš změni datadisk a jaký je realmlist, samozřejmě to nebude nikde na webu prostě jen po registraci na pozvánku, na web zakážeš přístup ze zahraničí. A jak to pak zjistí ? Hoši přemýšlejte, co teď asi udělal wowscape? to samé co tu řikám.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslíte že oni budou vynakládat uslilí, tak kde to nemá cenu.

 

Zavírají spíše ty servery, na kterých sou velké obraty peněz, když nemáš VIP a nevyděláváš na tom, tak se podle mě nemáš čeho bát, protože jim nijak neubližuješ

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co tu řikáš je blbost ;) máš sice pravdu že blizz jde zatím maximálně po support serverech ale mužou se přesunout i na jiné...

A zajímalo by mě kolik by si měl na serveru hrářu kdyb normální smrtelník nemohl poznat z webu že s ejdná o WoW :D

Stejně nechápu co hrotíte máte server kde je ~100 lidí a šílíte... :P

 

Jinak wow scape můžou udělat jen jedno oprostit nebo nahradit server o nelegální blizz data tedy DBC a Mapky popřípadě vertikall mapky... a pak můžou jen doufat že nebudou porušovat nic jiného. to co tady píšeš že se skrejou atd je blbost určitě to nebude malej provar a kdyb tohle udělali tak se to prokecne max do tejdnu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemá cenu řešit jen su tu můžeme hádat, já mám na serveru ve špičce 800 lidí online a nehortím to, nevydělal sem na tom ani halíř z tohohle prostého důvodu se nebojím, jsem plnoletej tudiž už se vůbec nebojím, ne jak ty mále děti co jim server platí rodiče :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No práve že ne, ty děti ti to mají horší jelikož zodpovědný sou za ně rodiče a když k nim natáhneš blizzard, myslím že by si měl pak doma peklo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×