Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Cäsh

Deffender BG 3.2.2a

Recommended Posts

Deffender BG 3.2.2a

HLEDÁME KVALITNÍ GAME MASTERY DO NAŠEHO TEAMU

 

Požadujeme:

- Znalost všech GM příkazů.

- GM zkušenosti delší než 1 rok.

- Skype + mikrofon.

- Věk nad 16 let.

- Aktivitu 4h denně a více.

 

Povinnosti:

- Řešení ticketu

- Pomoc hráčům.

- Trestání hráčů porušující pravidla serveru.

- Tvoření eventu (Zálaží na domluvě, jedná se o jednoduché eventy, nemusíte mít znalost MySQL)

 

Nabízíme:

- Přátelský GM team

- GM výhody, v případě, že budete chtít hrát na serveru.

 

Přihlášky zasílejte do PM. Uvádějte servery kde jste pracovali jako GM.

 

Edit:

 

Server běží na trinity core. Více informací o serveru naleznete na našich internetových stránkách nebo fóru. Adresa webu http://www.herniserver.cz/wow a fóra http://www.herniserver.cz/wow/forum (Pokud budou moderátoři brát jako reklamu můžete odmazat.)

Edited by Cäsh(co)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Škoda, že mi na intru zablokovali všechny online hry (zkrátka nedá se přihlásit) jinak bych se určitě přihlásil .. :(:(

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm konečně nějaký pořádný server a splňuji všechny požadavky :-D

tohle nejsou pozadavky ale jen mozne minimum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tohle nejsou pozadavky ale jen mozne minimum :D

 

No jasně, já to myslím tak, že splňuji vše co chce a hodně navíc :D Btw kdyby jen 4h online. Já jsem ve WoW od rána do večera :D

Edited by Wajrous

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to kvalitní server, škoda že mi není 16 a a také ,že už mám vlastní projekt :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se zapojí do teamu tak myslím že nebude problém. Osobně mám na serveru GMka, s kterýma jsem v kontaktu na SKYPE a jsem tam třeba od 15:00 až třeba do 23:00 :D o víkendu samozřejmě více. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se zapojí do teamu tak myslím že nebude problém. Osobně mám na serveru GMka, s kterýma jsem v kontaktu na SKYPE a jsem tam třeba od 15:00 až třeba do 23:00 :D o víkendu samozřejmě více. :D

Já taky... já jsem tam vždy když můžu :D Někdy i těch 8h+ :D Samozrejme pokud neni co delat... v tomhle pocasi se chodit ven nedá

Edited by Wajrous

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supr, tak teď se budou nabírat zakomplexovaný gmka co v životě neměli kamarády mimo hranice internetu a pohlavní styk prožili tak maximálně se svojí rukou (za to 20x denně)? ;)

 

Ne, vážně, tak nějak zastávám názor že není potřeba aby tam gm bylo 24/7, stejně ve hře většinou hovno vyřeší a na co dělat eventy, když se na ně dostane 10 hráčů z 1300 online? :-)

(ostatně, za mě jsem gmka bral prostě proto aby to působilo dojmem že se o server někdo stará a většinu věcí si dělal sám)

 

Kdybys radši sehnal někoho kdo s tím serverem umí aspoň na takový úrovni jako řekněme já (a jakože umím v zásadě kulový, ale na zdesetinásobení počtu online hráčů to stačilo) - zkrátka, deffender nepotřebuje další nezletilý gmka co budou tak max machrovat ve hře. Potřebuje někoho kdo bude schopnej aspoň nějakého vývoje/bugfixu. Jen se podívej kolik věcí tam nefunguje nebo je dělanejch mojí hotfixkovací metodou zvanou "baj voko". Přitom spouta z těch věcí jde vyřešit přes databázi...já nevím, vem si třeba procy spellů, trinketů, vybalancování damage class (vždyť si stačí pohrát s koeficientama a přidat nějakej ten hidden cd).

 

Prostě, je toho spousta co je tam potřeba udělat, bohužel buď chybí čas, nebo milá gmka naprosto netuší která bije. ;)

 

edit: hrubá pravopisná chyba ;)

Edited by Hkarta
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supr, tak teď se budou nabírat zakomplexovaný gmka co v životě neměli kamarády mimo hranice internetu a pohlavní styk prožili tak maximálně se svojí rukou (za to 20x denně)? ;)

.........

 

Jo to jsem psal do příhlášky... GM / DEV...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aristo, na Deffu jsem delal GM jeste pred Wotlk, a i kdyz by se zdalo ze je to opruz, staci bejt na ne trochu tvrdej (za coz me pulka serveru nemela rada) a neni to zas tak hrozny, navic kdyz se tam "zabydlis" tak si najdes skupinku kamaradu se kteryma se tam muzes bavit a diskutovat o nejakych eventech :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HKARTa....potrebujem na teba kontakt.Dôvod:Kamoš ma projekt WOW a potreboval by nejake veci vysvetliť Prosim....PM alebo Skype:strappo

Alebo odpoved tu do Topicu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono existuje něco jako přátelé a venkov není zábava sedět mezi 4mi zdmi a PC 24/7.

 

Nemyslel jsem to jako že u toho sedíš každý den furt. Stačí od rána do oběda a pak jít ven kalit :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nábor uzavřen. prosím Lock.

 

Hkarta: Nehci nikoho kdo u toho je neustále. 4h denně si najde každý.

 

Tak jak máš tolik času tak to ti závidím. V 15:00 jsem doma ze školy. Jdu se psem. Kolem 16:00 jsem doma a pak jdu na kompa. V 17:00 trenink do 19:00. Poučím se a jsem tak ztýranej, že jdu spát. :D Tohle mám 3 dny týdně (Nepočítám víkend). Jinač na tom kompu jsem ale tak volný život, že bych byl o pracovních dnech celej den na kompu si můžu jenom nechat zdát ovšem když nejsou prázdniny :D.

Edited by Alexamiero

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×