Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Welsy

Hledá se tým

Recommended Posts

Jak již titulek napovídá, hledá se tým na nový server, nesoucí podpis "Just another fun server" . Nebudu se vám zde ale rozepisovat o tom, co to za fun server bude, to už se dozví zájemci na Skype.

 

3x GM/Tester - Požadavky:

 

-14 let a více.

-Možnost řešit problémy s klidnou hlavou.

-IQ +10.

-Příkazy.

-SQL velkou výhodou.

-Aktivita min. dvě hodiny denně.

-Ovladání gramatiky, bez jejího ovládaní se ani nehlaste!

-3.3.5 patch.

 

3x GM/Tester - Popis práce:

 

Spawn objectů, NPC, nejlépe i pomoc developérům. Ti, kteří chtějí dělat samé eventy, napomínat hráče apod. se zatím nehlaste, ve worldu je opravdu mnoho práce k udělání a k propracování.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

3x Developér - Požadavky:

 

-Tvoření NPC, itemů, questů a ostatních věcí pomocí prostředí Quice.

-SQL na té menší úrovni.

-Více než 15 let.

-Aktivita min. dvě hodiny denně.

-Ovladání gramatiky, stejně jako u GM se bez ní ani nemusíte hlásit! Automaticky se k nám nedostanete.

-IQ +10.

-Možnost řešit problémy s klidnou hlavou.

-Orientování se v DB, pojedeme na TC2.

-3.3.5 patch.

 

3x Developér - Popis práce:

 

Tvoření NPC, itemů, questů apod. pomocí Quice programu, spawnování NPC, objectů atd. Práce s DB, pomáhání adminovi v práci na serveru

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nabízíme:

 

-Kvalitní prostředí, web, nápad.

-Možnost volné ruky pro GM.

-Skvělá server mašina.

-Skvělá linka +1GB.

-Aktivitu, aktualizaci webu, nové vychytávky do hry apod.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kontakt:

 

[email protected]

 

Pošlete mi vaší přihlášku na email, musí obsahovat Skype, zkušenosti na jiných serverech, v čem vynikáte, věk a vše co obsahují požadavky. Pokuď vám odpověď nepříjde do jednoho týdne, neuspěli jste.

 

Upozorňuji vás - práce, kterou budete dělat nebude vůbec lehká, bude se třeba udělat více než 1000 věcí, bude to opravdu těžké. Jestli se na to všechno cítíte, prosím napište.

 

Co je třeba udělat:

 

-Kompilace TC2 na Linuxu + přidání patchu do core.

-Web.

-In-game naspawnovat hóóóóódně věcí.

-DB vytvořit hóóóóódně věcí.

-Detaily, různé úpravy - core, DB.

 

Je dobře, když se o vás dozvím co nejvíce věcí, jaké jste povahy, zda-li jste schopni dělat to, co jsem výše vypsal, na jaký post máte zájem, jaký posloucháte žánr hudby apod. Nebojte se o sobě napsat, práce v teamu pro nás všechny bude snadnější, když budeme vědět, s kým máme tu čest.

 

S pozdravem váš Welsy.

Edited by Welsy
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Docela bych chtěl vidět ten váš web, jak píšeš :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, ale tak když někde nabízí že má web a pak ho potřebuje tak si to docela protiřečí ne?

 

Nabízíme:

 

-Kvalitní prostředí, web, nápad.

-Možnost volné ruky pro GM.

-Skvělá server mašina.

-Skvělá linka +1GB.

-Aktivitu, aktualizaci webu, nové vychytávky do hry apod.

 

 

o je třeba udělat:

 

-Kompilace TC2 na Linuxu + přidání patchu do core.

-Web.

-In-game naspawnovat hóóóóódně věcí.

-DB vytvořit hóóóóódně věcí.

-Detaily, různé úpravy - core, DB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já to nebudu komentovat, jen popřeji hodně štěstí a hodně úspěchů :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele vy máte Repack nebo si kompilujete vlastní, protože nikde nevidím u Developera možnost C++.Nebo jenom Admin bude dělat Core upravi sám?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plánuješ na tom vydělávat, nebo to bude čistě for fun a donate bude opravdu jenom na chod serveru... ..nebo jak to je? Kdo to vlastně všechno platí? B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smím se zeptat proč je důležitý věk u Developera?Myslím že se najde člověk nebo pář lidí co to umí ovladát perfektně(I já ovládám to perfektně)může se připojit?Vždit stačí mu dát vidění do DB a on bude opravovat ne?když si u tebe získá důveru můžeš mu dát i přístup

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smím se zeptat proč je důležitý věk u Developera?Myslím že se najde člověk nebo pář lidí co to umí ovladát perfektně(I já ovládám to perfektně)může se připojit?Vždit stačí mu dát vidění do DB a on bude opravovat ne?když si u tebe získá důveru můžeš mu dát i přístup

"Vidění do DB"? :D To je teda termín, bóóóže.. :rolleyes:

 

Myslím že je to věc toho, kdo poptává. Když to tak chce, je třeba to respektovat. Rozum získá člověk teprve věkem (někomu to travá celý život).

 

 

PS: ..vidění do DB.. no ROFL! :D :rofl

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano - kompiluji si core a v core se vrtám jen já sám - vidění do DB mladším 16 let prostě dávat nebudu, nevěřím, nechci...

Server je sponzorován Maniusem - ano Maniusem. Ale čistě jen sponzorován, server jede u něj v servérovně zadarmo, 8 jádro od AMD, 5GB RAM a 1GB připojení k internetu zaručí naprosto dokonalý požitek ze hry, s méně pády a méně lagy.

 

Manius nijak nepodporuje server, nekompiluje, nedělá weby, je to jen a jen můj server.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuální jen a pouze pro developéry!

 

Co je třeba udělat:

 

-Kompilace TC2 na Linuxu + přidání patchu do core.

-Web.

-In-game naspawnovat hóóóóódně věcí.

-DB vytvořit hóóóóódně věcí.

-Detaily, různé úpravy - core, DB.

 

Nebojte se mi o vás nepsat, jde mi jen a jen o komunikaci mezi vámi a hráči!

Stačí mi umět vytvářet itemy, NPC a questy, o nic víc vás nežádám.

 

Děkuji, s pozdravem Welsy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
-In-game naspawnovat hóóóóódně věcí.

-DB vytvořit hóóóóódně věcí.

 

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×