Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
fistd

[Navod]Instalace a přihlášení do databáze Mangos

Recommended Posts

Teď udělej tohle:

 

1.: Rozepiš tu, co v jakých složkách máš

třeba takto:

-stable
--etc
---realmd.conf
---mangosd.conf
--mangos
---bin
---dbc
.
.
.

 

2.: napiš nám tu přesně revizi a DB, kterou právě používáš

3.: do code sem hoď oba confy

 

PS: a abych nezapomněl, zmenši si ten šílený podpis!

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď udělej tohle:

 

1.: Rozepiš tu, co v jakých složkách máš

třeba takto:

-stable
--etc
---realmd.conf
---mangosd.conf
--mangos
---bin
---dbc
.
.
.

 

2.: napiš nám tu přesně revizi a DB, kterou právě používáš

3.: do code sem hoď oba confy

 

PS: a abych nezapomněl, zmenši si ten šílený podpis!

napis mi plz na iCQ 398806841 plz plz

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm tha uprimne diky :blink: kto rozbehal mangos napiste PLZ

 

PS: MOJE PROBLEMY su vyriesene vsetko mi uz fachci

Edited by Snake14

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm prosim vas nevete preco nemam ziadne NPC v hre mam najnovsiu reviziu aj databazu vsetko najnovsie dokonca som asi 5x relogoval databazu itak nejde neviete poradit ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm prosim vas nevete preco nemam ziadne NPC v hre mam najnovsiu reviziu aj databazu vsetko najnovsie dokonca som asi 5x relogoval databazu itak nejde neviete poradit ???

 

blbe si tam tu db nahral...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz to mas jiste, nikdy se ti to nepovede rozbehat :-D a jestli haluzove jo, tak to chci pak videt ten server :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg ja nevytvaram server ja cem iba pre seba popripade na hamahci s kamosmi na raidy chodit a tak ...

 

no lol, ze vas to bavi chlapci(nebo deti?) :mid_bow_arrow:

 

TIP: najdete si poradny free server a tam si raidujte kolik chcete, neni lepsi item ziskat nez napsat .additem a mit ho? :mid_bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosim ta mam maly problem chci se napojit a hned mi napise dosconnected from server nevis kde muze byt problem vsecko jede mangos i realm i v nastaveni sem si hodne moc pohral i acc si muzu udelat jestli nekdo chcete tak tu :D : http://84.38.186.41/.

 

 

BTW:vy*er se na blbecky co spamujou s hamachim

Edited by Mat0

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosim ta mam maly problem chci se napojit a hned mi napise dosconnected from server nevis kde muze byt problem vsecko jede mangos i realm i v nastaveni sem si hodne moc pohral i acc si muzu udelat jestli nekdo chcete tak tu :D : http://84.38.186.41/.

BTW:vy*er se na blbecky co spamujou s hamachim

 

nemas treba blbe nastaveny limit hracu kdyz sis teda "moc pohral" s nastavenim? Pokud ti realmd najede v poradku nemel by byt problem, ale muze byt taky vadna revize...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skvele forum a dobra instalace jen musite upresnit to ze kdo ma service pack 2 tak at si pri instalaci mysql vypne firewall jinak mu na konci vzdy hodi chybu

Edited by Joesef

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej,mam taky problem... :( v server.log mam napsany,ze mi chybi table player_levelupgains ale mam i databazi,i revizi(samozrejme ze kompatibilni)a dokonce i 1.12.1 ale proste EERROORR (nejsem lama a mam mapy i dbc,sql mam dobre ale err)...co tEd kkuuaa???zasranej mangos a s WowEmu me to prestava bavit ... :::(((

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej,mam taky problem... :( v server.log mam napsany,ze mi chybi table player_levelupgains ale mam i databazi,i revizi(samozrejme ze kompatibilni)a dokonce i 1.12.1 ale proste EERROORR (nejsem lama a mam mapy i dbc,sql mam dobre ale err)...co tEd kkuuaa???zasranej mangos a s WowEmu me to prestava bavit ... :::(((

mas revizi a db z meho topicu nebo skud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pekny navod povedlo se me to sprovoznit ... :rolleyes:

akorat mam par dotazu a problemu :unsure: ....

 

na celem serveru chybi NPC postavy creepove hlidaci obchodnici nic tam neni ... tak bych potreboval vedet jak to sprovoznim

kdyz chci nejaky item tak se napise ze neexistuje :blink:

 

potom bych potreboval vedet jesli se na tu ip 127.0.0.1 pripoji jini lidi nez ja, a pokud ne tak bych potreboval vedet jak nastavim moji IP... ;)

 

potom mam problem kdyz jdu na http://127.0.0.1/

pise me to

 

Error: Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES). Error: Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES).
:(

 

 

dekuji za rady :mid_bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
pekny navod povedlo se me to sprovoznit ... :rolleyes:

akorat mam par dotazu a problemu :unsure: ....

 

na celem serveru chybi NPC postavy creepove hlidaci obchodnici nic tam neni ... tak bych potreboval vedet jak to sprovoznim

kdyz chci nejaky item tak se napise ze neexistuje :blink:

 

potom bych potreboval vedet jesli se na tu ip 127.0.0.1 pripoji jini lidi nez ja, a pokud ne tak bych potreboval vedet jak nastavim moji IP... ;)

 

potom mam problem kdyz jdu na http://127.0.0.1/

pise me to

 

:(

dekuji za rady :mid_bow_arrow:

 

no tak na to prve je len jedna vec - stiahni inu DataBazu, a na to druhe, v db realmd, mas tabulku realmlist, tu otvor a uprav adresu na tvoju ip adresu a potom uz len ti co sa chcu k tvojmu serveru prihalsit uz len do realmlist.wtf napisu "set realmlist TVOJAIPADRESA" bez "" a ide to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj všem

Po X hodinách se mi nějakým zázračným způsobem podařilo vše nainstalovat,ale když se lognu tak po mě neustále chce,ať zvolím Realm...četl jsem celý topic,některým se to taky stalo...jestli jsem správně pochopil,musí se spustit jak realm.exe tak i mangosd.exe,realm najede ale mangosd jen problikne,snažil jsem se najít chybu viz. obrázek

 

chyba1bf9.th.jpg

 

Kdyby náhodou někdo věděl,tak dejte prosím vědět,díky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ahoj všem

Po X hodinách se mi nějakým zázračným způsobem podařilo vše nainstalovat,ale když se lognu tak po mě neustále chce,ať zvolím Realm...četl jsem celý topic,některým se to taky stalo...jestli jsem správně pochopil,musí se spustit jak realm.exe tak i mangosd.exe,realm najede ale mangosd jen problikne,snažil jsem se najít chybu viz. obrázek

 

chyba1bf9.th.jpg

 

Kdyby náhodou někdo věděl,tak dejte prosím vědět,díky

nekde ti tam chybi mangosd.conf, takze zkus stahnout nejakou nejnovejsi revizi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×