Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Cybe

[MaNGOS] Revize+DB+DBC+maps, client version 1.12.1!

Recommended Posts

Stačí se podívat do složky sql v revizi mangose. :lol:

 

i ty kecale :mid_bow_arrow: staci tam nahodit to co uvadim do bloku v predminulem prispevku a pojmenovat to realmd.conf :)

 

Jinak mas pravdu xD :mid_sword:

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites

plplpslsplspsl nemate nekdo realmd database púlůplplsplsplsps

 

TOHLE UZ JE SPAMM, ZACINA ME TO STVAT, V JEDNOM TOPICU 2 TVOJE STEJNE OTAZKY PRITOM NA NI UZ MAS ODPOVED ASI 5X, UZ ME STVES !!!!!

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites

TOHLE UZ JE SPAMM, ZACINA ME TO STVAT, V JEDNOM TOPICU 2 TVOJE STEJNE OTAZKY PRITOM NA NI UZ MAS ODPOVED ASI 5X, UZ ME STVES !!!!!

sorry to nemel byt spam ale vy ste me necjapali a este stejne asi nechapete

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry to nemel byt spam ale vy ste me necjapali a este stejne asi nechapete

 

ne priteli, tebe asi jen tezko pochopime :mid_bow_arrow::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne priteli, tebe asi jen tezko pochopime :mid_bow_arrow::D

cybe ja se ti opravdu omlouvam vysvetlim ti to je to realm.sql proste vis jak mas navicat vytvoris si pres mysql realm tak proste tam mas dat daatabasi realm a ja ji potrebuju vis uz me chapes pls posli mi ji na icq 382-771-255

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jdi na první stránku tohole fóra, stáhni si revizi mangose (to na začátku stránky s tím big textem :D ), jak ji stáhneš tak rozbalit. Až to bude mít otevři si složku sql, a tam máš mj. soubor realmd.sql. To je ten co hledáš. Ještě tě žádám abys v každém příspěvku nepsal 100x pls, místo 5 sekundového hledání. :pinch::sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cybe ja se ti opravdu omlouvam vysvetlim ti to je to realm.sql proste vis jak mas navicat vytvoris si pres mysql realm tak proste tam mas dat daatabasi realm a ja ji potrebuju vis uz me chapes pls posli mi ji na icq 382-771-255

 

ale ja te chapu, jen sem ti tu nekde vysvetloval( i skywall ti to rikal) ze se nachazi v slozce sql,ktera je soucasti revize mangosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale ja te chapu, jen sem ti tu nekde vysvetloval( i skywall ti to rikal) ze se nachazi v slozce sql,ktera je soucasti revize mangosu.

ja to v mem mangosu nemam a nemohl bys mi poslat jen ten soubor prosiiim???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdar lidi .. rozchodil jsem server ... mám veřejnou IP adresu a všichni hráči se normál připojí a můžou hrát jen já se nemůžu lognout nemáte s tím někdo zkušenost ?? .. čím by to mohlo být ..

jo a zapoměl jsem říct že chci pařit na tom samém PC co je rozběhlej server ..

 

Dík za jakoukoliv radu

 

jo a ještě jsem zapoměl dyž zadám do realmlistu IPadresu přes kterou se připojují všichni ostatní (mou veřejnou) tak mi to píše Disconnect server (už jako ve hře při logování) když realm nastavim na 127.0.0.1 tak to sice nepíše že se nepřipojil na server ale pořád mi tam skáče výběr serveru...

už nevim co stim .. :( a druhej komp nemám ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezapomně jsi tam nechat to set realmlist?

 

Ty řešíš problém jak se připojit a já řeším problém jak udělat aby se připojili na mě. <_<

 

Nemáš náhodou ICQ? Potřeboval bych help. :ermm:

 

EDIT:Zkus tam hodit svou druhou IP adresu. Já mám IP adresu klienta a IP adresu serveru.

Edited by Skywall

Share this post


Link to post
Share on other sites

me je ho je docela lito chudacka :mid_bow_arrow: takovy dezorientovany, to tu jeste nebylo, taky je to clovek tak ho nechme byt- teda pokud prestane spamovat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chvíli se tu neukážu a hned 15listů, uškrtit málo :D xD

Většina toho je SPAM, třeba jako tyhle 2 poslední přízpěvky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pls newíte teda jak ten můj problém vyřešit? :unsure:

 

ach jo proresime to na ICQ....Uz me chytaji mdloby ze skoly....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×