Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Gurundix

-=((Ascent rev 2270 !! / NCDB 640! ))=-

Recommended Posts

1 days, 10 hours, 58 minutes, 3 seconds - ale jak rikam je to u ruznych core jinak pač hodně zavisi na tom co tam podelali v core a na vychytanosti scriptů (donedavna to byl jeste uther shit ale ted už je to slusne a pak to zavisi na db, každy to bude mit jinak :) )
Edited by Gurundix

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je delany pro win 64bit, nebo jsem to spatne pochopil? A kdyz uz jsem u toho... win64 je pry lepsi pro dvoujadra (Umi s nema pracovat a rozdelit vykon.)... ma jeste jiny vyhody?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To je delany pro win 64bit, nebo jsem to spatne pochopil? A kdyz uz jsem u toho... win64 je pry lepsi pro dvoujadra (Umi s nema pracovat a rozdelit vykon.)... ma jeste jiny vyhody?

pro příště se nauč číst, je to zaklad, pak zapoj mozek, 10X se nadechni, přečti si to znovu a měl by jsi vědět jak je to myšleno, když je to napsano takto:) :)for win. platforms X86-X64

X86 = 32 bit

X64 = 64 bit ........funguje to na obou :) a s tim rozdelenim mas pravdu a mimo to vsechny core compilovane v Hoad jsou stabilnější, pokud neudělají vyvojaři v binarkach moc chyb :)

Edited by Gurundix

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele problem, spadne to vzdycky jak se nekdo logne :( nevis co stim pls? jestli neni potreba nejaky fix nebo tak neco, pouzivam NCDB (NCDB mam revizi 5XX, uz si nevspomenu ale stahoval jsem ji predevcirem)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A duvod proc se mnou mluvis jak s idiotem? Ja se slusne zeptal. Taky se do tebe nenavazim... dik.

 

 

Idiot urcite nejsi ale kdyby se tu ptali vsichni tak blbe tak bych tu musel travit celej den... hlavni že sis to uvedomil XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
hele problem, spadne to vzdycky jak se nekdo logne :( nevis co stim pls? jestli neni potreba nejaky fix nebo tak neco, pouzivam NCDB (NCDB mam revizi 5XX, uz si nevspomenu ale stahoval jsem ji predevcirem)

 

 

1)(smaž jeji obsah) nebo nahraj novou strukturu tabulky

charters

2) pokud bude porad blbnout tak nahrat nove tabulky

playercooldownitems playercooldownsecurity

3)kdyby to opravdu razantne blblo porad tak

playerpets playerpetspells

4)nebo jeste

corpses

Edited by Gurundix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele, jeste jsem se chtel zeptat, jak mam donutit instance aby nepoustely hrace bez attunmetu? :P Ve "vchodu" mi sice napisou ze potrebuju mit splneny ten urcity quest ale i kdyz ho nemam tak me to tam stejne pusti :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hele, jeste jsem se chtel zeptat, jak mam donutit instance aby nepoustely hrace bez attunmetu? :P Ve "vchodu" mi sice napisou ze potrebuju mit splneny ten urcity quest ale i kdyz ho nemam tak me to tam stejne pusti :(

 

myslim, že tohle vyhovuje co je, pač se vsadim o co chceš, že nemaš tak dokonalou db, aby jsi mel vsechny attumentove qsty 100% funkčni a když už jsme u toho pokud chceš uplne zamezit pristup tak pridas pouze do db sql update na uzavreni urcitych dungu a pokud maš tak dokonalou db a nepouzivaš NCDB nebo to mas popř ofixovane pak bych se obratil na www.ascent.com kde bych pohledal popřipade bych si pohral s attumenty..:)

 

update worldmap_info set minlevel =71 where entry =534;
update worldmap_info set minlevel =71 where entry =548;
update worldmap_info set minlevel =71 where entry =544;
update worldmap_info set minlevel =71 where entry =550;
update worldmap_info set minlevel =71 where entry =565;
update worldmap_info set minlevel =71 where entry =564;

update areatriggers set required_level =71 where mapid =534;
update areatriggers set required_level =71 where mapid =548;
update areatriggers set required_level =71 where mapid =544;
update areatriggers set required_level =71 where mapid =550;
update areatriggers set required_level =71 where mapid =565;
update areatriggers set required_level =71 where mapid =564;

 

jeste je jedno reseni udelat si instance triegger na uvedeny attument ale ja to zatim nedelal pač to v db asi mame ..

Edited by Gurundix

Share this post


Link to post
Share on other sites

no radsi to necham tak jak to je :D inak ta chyba, kdy to crashne hned kdyz se nekdo logne, vypisuje tohle:

## Crash! 17.10.2007 17:46:28. Lines logged from Server.log

2007-07-05 21:58:23 ERROR:ERROR: Item (GUID: 961 owner: 7) not found in table `item_instance`, can't load. 
2007-07-05 21:58:23 ERROR:ERROR: Item (GUID: 963 owner: 7) not found in table `item_instance`, can't load. 
2007-07-05 21:58:23 ERROR:ERROR: Item (GUID: 959 owner: 7) not found in table `item_instance`, can't load. 
2007-07-05 21:58:23 ERROR:ERROR: Item (GUID: 20101 owner: 7) not found in table `item_instance`, can't load. 
2007-07-05 21:58:23 ERROR:Action 30146 not added into button 69 for player Novdy: player don't known this spell
2007-07-05 21:58:23 ERROR:Action 18708 not added into button 80 for player Novdy: player don't known this spell
2007-07-05 21:58:24 ERROR:Summoned pet (Entry: 14385) not have pet stats data in DB
2007-07-05 22:00:05 ERROR:PeriodicAuraLog: unhandled aura 64
2007-07-05 22:00:06 ERROR:PeriodicAuraLog: unhandled aura 64
2007-07-05 22:00:07 ERROR:PeriodicAuraLog: unhandled aura 64
2007-07-05 22:00:08 ERROR:PeriodicAuraLog: unhandled aura 64
2007-07-05 22:00:44 ERROR:PeriodicAuraLog: unhandled aura 64
2007-07-05 22:02:38 ERROR:PeriodicAuraLog: unhandled aura 53
2007-07-05 22:03:48 ERROR:MISC: Unknown action button type 65 for action 1 into button 20
2007-07-05 22:03:55 Halting process...

Share this post


Link to post
Share on other sites

doufam ze je tato db

FULL SVN NCDB Rev 555 = MileStone 0.2.1 (compatible with Ascent r192x+)
plne compatibilni s tou revizi 1952?

Share this post


Link to post
Share on other sites
doufam ze je tato db plne compatibilni s tou revizi 1952?

 

lidi naucte se cist ... ano každa db je kompatibilni jen si ji treba musis upravit podle ascent db ubdates a pokud si nejsi jisty jaky update pouzit tak tam mas NCDB changelog

Edited by Gurundix

Share this post


Link to post
Share on other sites

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Server has crashed. Reason was:

an Access Violation at 0x7C3417FB

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

System Information:

Running as: Boss on Windows XP Build 2600

Running on 1 processors (type 586)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Last 30 used spells were:

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

co ten burlex s tim dela.... nevite?

Share this post


Link to post
Share on other sites
JAK RIKAM V NCDB JSOU LAMY..MAJI TRAPNY AUCTIONHAUSES ZDE JE FIX !!

 

NAHRADTE TOUHLE TABULKOU VASE AUCTIONHOUSY

 

/*
SQLyog Community Edition- MySQL GUI
Host - 6.0.0-alpha-community-nt-debug 
*********************************************************************
Se................

Musim te vyvest z omylu... testuju to uz nejaky ten patek a reknu ti ze aukce jsou perfektni

Share this post


Link to post
Share on other sites

no vsak od toho jste tady.. ale s ncdb 561 aukce nejak blbly nebot to crashovalo a když jsem menil nazvy collums , bylo vse ok... zacinaji si asi delat co chteji ..a hlavne se zalohou to nejak crashuje jak <> ja to se zalohou jeste netestoval, ale mel bych to taky otestnout taky me ceka generalka serveru + nova db jo a taky core od 1791 up no nektere jeste z 18XX byli pouzitelne ale zacina to byt opravdu spatne XD

 

**jeste musim fixnout to proc mi vyhazuje na prvni kompilaci scritu error ve vs 2003 a na druhou už to jde

Edited by Gurundix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×