Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Gurundix

-=((Ascent rev 2270 !! / NCDB 640! ))=-

Recommended Posts

Cafte.

Chcem sa opytat ten voice caht sa spusta dodatocne ako ascent a logon??? a musim nieco v nom upravovat myslim tu IP ale bo nieco.

Dik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cafte.

Chcem sa opytat ten voice caht sa spusta dodatocne ako ascent a logon??? a musim nieco v nom upravovat myslim tu IP ale bo nieco.

Dik

 

ja mam

# simple config file format, variable=value
# e.g. UDPListenPort=3725

UDPListenPort=3725
UDPListenAddress=0.0.0.0

TCPListenPort=3727
TCPListenAddress=0.0.0.0

 

zatim jsem testoval funkcnost jen na 18xx ale nejak mi to neslo XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja mam
# simple config file format, variable=value
# e.g. UDPListenPort=3725

UDPListenPort=3725
UDPListenAddress=0.0.0.0

TCPListenPort=3727
TCPListenAddress=0.0.0.0

 

zatim jsem testoval funkcnost jen na 18xx ale nejak mi to neslo XD

nvm ci si to robil ale v konfiguraku je toto

 #-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#
# VoiceChat Setup
#
#    These directives control some of the aspects in the voice chat system.
#
#    Enabled
#         If you want to enable the voice chat system, this must be set to 1.
#         Default: "0"
#
#    ServerIP
#         This is the IP of the voice chat server.
#         Default: "127.0.0.1"
#
#    ServerPort
#         This is the TCP port of the voice chat server.
#         Default: "3727"
#
#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#-#

<VoiceChat Enabled="1"
           ServerIP="127.0.0.1"
           ServerPort="3727">

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ked si chcem vytvorit postavu tak mi to hned da ze disconet from server neviete co to je???

A neviete preco mam iba tieto tabulky v DB je to DB z tohot topicu 551 post-3509-1192740142_thumb.jpg

Edited by BigBoss

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ked si chcem vytvorit postavu tak mi to hned da ze disconet from server neviete co to je???

A neviete preco mam iba tieto tabulky v DB je to DB z tohot topicu 551 post-3509-1192740142_thumb.jpg

 

 

hmm co je na tom divneho ? trosek netusim ... ale chci se zeptat pouzil jsi zalohu nebo cistou db ? pač jestli cistou db tak je to divne... a pokud zalohu tak s tim se taky peru XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm co je na tom divneho ? trosek netusim ... ale chci se zeptat pouzil jsi zalohu nebo cistou db ? pač jestli cistou db tak je to divne... a pokud zalohu tak s tim se taky peru XD

Uz som to vyriesiel . Tam boli dve SQL subory.Jeden ze plnuDB druhy RealmDB ja som dal prvy plnuDB a potom realm, preto tam je iba tolko tych tabuliek.Ked som dal prve realm potom PlnuDB bolo to good.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ježiš ! nechci se o5 opakovat jako v jistem topiku XD ale zacinas hoodne extremizovat XD XD XD XD

To som si vsimol aj ja kaztdy jeden topik na tomto fore splna svoju ulohu v prvych troch odpovediach potom to je upolne o inom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

neumite nastavit IP na kterou se lidi z WoWka pripoji (voice chat) a port ktery mate volny? :blink:

BTW: nevite jestli je ta 1981 stabilni?

Edited by novdy

Share this post


Link to post
Share on other sites
neumite nastavit IP na kterou se lidi z WoWka pripoji (voice chat) a port ktery mate volny? :blink:

BTW: nevite jestli je ta 1981 stabilni?

 

 

vsechny porty jsem nastavil zpravne ale ! jaksi to nevali...ve hre to nahrava zvuk ale nikoho neni slyset XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
neumite nastavit IP na kterou se lidi z WoWka pripoji (voice chat) a port ktery mate volny? :blink:

BTW: nevite jestli je ta 1981 stabilni?

Sak si to stahni a uvidis stabilitu :D a

vo vsetkych tich downloadov je sucast textovy blok so vsetkimy portami ktore ascent pouziva vtratane toho voice chatu

Domain Name Server (DNS): 53
World Port: 8093
DatabasePort: 3306
Apache: 80
FTP server: 21
Realm 1: 8129
Realm 2: 8130
Realm 3: 8131
Wow Port 1: 3724
VoiceChat1: 3725
VoiceChat2: 3726
VoiceChat3: 3727
Wow Port 2: 6112
Wow Port 3: 6881 - 6999
GamingPort1: 8086
GamingPort2: 8087
GamingPort3: 9081
AscentPort1: 8094
AscentPort2: 8050

Share this post


Link to post
Share on other sites

este keby si tu upnul Speciosus db tak to by bolo fakt supr :D a mimochodom odkial ju vsetci mate ked neni pre verejnost to ma zaujima :rolleyes:

 

EDIT: sry za mimo temat

Edited by miki999

Share this post


Link to post
Share on other sites
este keby si tu upnul Speciosus db tak to by bolo fakt supr :D a mimochodom odkial ju vsetci mate ked neni pre verejnost to ma zaujima :rolleyes:

 

EDIT: sry za mimo temat

 

 

1. mame ji jen my a za 2. mame ji od vyvojařů wowscape...:)

Edited by Gurundix

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam problem,

mam ciste instalovanej ascent a chodi vsechno az na to ze kdyz vytvorim postavu tak se mi tam neobjevi ve wowku takze nemohu vstoupit do sveta =

zkratka nejdou mi vytvorit chary

pomozte pls

Share this post


Link to post
Share on other sites

erver has crashed. Reason was:

an Access Violation at 0x7C3417FB

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

System Information:

Running as: Boss on Windows XP Build 2600

Running on 2 processors (type 586)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Last 30 used spells were:

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

 

 

PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS CO S TYM ???? vzdy mi to crashuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba.JPG

 

Pls poradte !! co s tim?? Mam stejne nastavene configy jako na starsi revizi (2020)

Ascent funguje jenom se starym logonserver.exe :(( Cim to je::

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba.JPG

 

Pls poradte !! co s tim?? Mam stejne nastavene configy jako na starsi revizi (2020)

Ascent funguje jenom se starym logonserver.exe :( ( Cim to je::

 

 

zle nastavene configy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok tak sem tam dal primo ten config ze stary revize a jde to ale jak tam hodit scripty ... prej .gm uz nejdou na novy revize??

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×