Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Gurguníček

GMset

Recommended Posts

Diskuze v tomto topicku se smi zdá že překročila rámec OT a blíži se to už k buzeraci.

Gurguníček tu dal svoji práci volně ke stažení, tak je na každém jak tyto věci bude užívat.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moc pěkná práce... zkusím to :) GMka u mě pej chtěj GMset :D a já na to nemám bsolutně čas :P

 

To Higrak - nevím co tu bylo za OT, ale asi to byli lidi co neocenní práci ostatních :)

 

Edit... tak hází to chybu hend při prvním itemu... přepíšu to a Upnu to....

Error occured at:2008-08-29 08:00:02
Line no.:6
Error Code: 1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'GMset by Gurgun v 1.0
.additemset 999999
1)LEVYGM
REPLACE INTO `item_template` (' at line 1

Mám rev.6488 :P

 

Tak šlo o to že to dávalo do DB i ty nápisi rukavice atd... :) Sice dole píšeš že to tam máme nahrát postupně ale myslím že se stím nikdo nebude otravovat tak sem ty nápisi umazal a je to ke stažení --->ZDE<---

 

 

Edited by ararara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Máš to tam jen pojmenovaný. Gurguníček to měl napsat takto:

//GMset by Gurgun v 1.0
//
//.additemset 999999
//1)LEVYGM
SQL CODE
//2)PRAVYGM

atd. :)

 

Stačí když si vezmeš ty query jen od toho replace a jde to bez problémů. ;)

Edited by Bugs

Share this post


Link to post
Share on other sites

zkoušel jsem to, a je to dobrý, kdzž procházíš instu(otestovat) a nechceš zapínat GMmod, tak je to dobrý na bití blbejch mobů, a nemusíš zbytečně dělat makra na spelly, stačí používat set

 

 

a navíc, sem hotovej z toho tabardu/trika s logem wowka

Share this post


Link to post
Share on other sites
v cem si udelal napriklad ten tabard ??? jinak good work ;)

 

V ničem, ty textury jsou ve wowku, jenom je použil jako displayid.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaujimave, pekna praca aj ked mne sa viac pacie tie modre blizzardacke gm veci.

 

Ten zupan jo ? :DD

 

Ne, k praci, je to pomerne dobre, GW :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

S těma mečema je to takový přeplácaný ;) Lepší by bylo, kdyby k tomu byl nějaký decentní boxer, nebo taková ta medvědí tlapa ;)

 

edit: nebo dvakrát takovejhle model ;)http://thottbot.com/?i=60352

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm stačí jít na wow-v a udělám vám klidně za 10 minut 20 GM setů :teehee:

Tady nejde o to, ze to "umis udelat", ale ze tim stravil cas a poskytnul to lidem na stazeni... "Umi" to udleat 50% forka, pomoci podpurnych nastroju jako wow-v ..

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm stačí jít na wow-v a udělám vám klidně za 10 minut 20 GM setů :teehee:

 

Děláš machra, a [cenzurováno] máš na chodbě....

 

takové lidi nemám rád co umí jen buzerovat práci někoho jiného.....

 

 

GW Gurguníček. Set oskouším ;-)

Edited by kája

Share this post


Link to post
Share on other sites
S těma mečema je to takový přeplácaný ;) Lepší by bylo, kdyby k tomu byl nějaký decentní boxer, nebo taková ta medvědí tlapa ;)

 

edit: nebo dvakrát takovejhle model ;)http://thottbot.com/?i=60352

 

 

taky pěkný, mě by se líbyla spíš "gun" co by střílela rakety jako mám v logu wowhead, ob8v8m se ale že ve wowku tam nic podobného k upravě neni :(

 

BTW: tak ten boxer je "decentní" jo ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tady nejde o to, ze to "umis udelat", ale ze tim stravil cas a poskytnul to lidem na stazeni... "Umi" to udleat 50% forka, pomoci podpurnych nastroju jako wow-v ..

 

 

jasný no ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já používám tohle:

 

8749 - klobouk

24679 - saty

24677 -pasek

55- boty

24680- rukavice

16658- plast

35- hůl

 

Potrpím si spíše na pěkný vzhled věcí, které k sobě dobře ladí, než na staty :P

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buffer: já jsem ale psala, že si na staty nepotrpím, ja vůbec nechci nějaké staty. Mě je jedno jestli to ma staty, kterýma zmátím každého Bosse co potkam nebo dám stěží veverku, pro mě je hlavní jak to ladí mému oku ;)

 

A že ladí, tudle jsem jela na svém věrném tabulkovi s hračem po krajině a on se mě zeptal co že to mám za set :D

Edited by Adrifinel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Buffer: já jsem ale psala, že si na staty nepotrpím, ja vůbec nechci nějaké zprominutím hloupé staty ( to abys to pochopil že tohle opravdu nechci). Mě je jedno jestli to ma staty, kterýma zmátím každého Bosse co potkam nebo dám stěží veverku, pro mě je hlavní jak to ladí mému oku ;)

Dobre, ale kdyz treba doskriptujes dung, je potreba ho testnout ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×