Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Christopher

Hledám nekoho kto mi udela wow server

Recommended Posts

Mám doma pc s dobrym hardwerom a chcem na nom rozbehnut wow server ale neviem ako haldam niekoho kto by ho na mojom pc rozbehol aj s nejakimi web strankami napiste mi na icq: 363-791-135

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokud si opravdu taková lama budeš muset dát přístup na tvůj comp.... apod.

 

LOL :D

 

EDIT: Podle toho navodu by to udelala fakt aji nejvetsi lama :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ToTy kecy mě fakt zabíjí...to si tak línej si ten server udělat sám i přes to že musíš prostudovat pár návodů a pochopit pár věcí???Přes ty návody co jsou tu tak to udělá už snad každej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vy ho tady kamenujete...Ale jaždej neni tak dokonalej aby to dokázal rozchodit...Já na tom taky nevidim nic těškýho ale najdou se i tácí kteří to neumi. Místo abyste mu pomohly mu nadáváte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud nemaš štěsti na chybi tak z mistnich navodu udělaš do tři hodin komplet funkcni mangos server :sleeping: fakt aji uplna lama jako jsem ja sem na to přišel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vy ho tady kamenujete...Ale jaždej neni tak dokonalej aby to dokázal rozchodit...Já na tom taky nevidim nic těškýho ale najdou se i tácí kteří to neumi. Místo abyste mu pomohly mu nadáváte...

asi tak...

 

mozna mu pomuzu, ale ty navody sou fakt pro lamy... vcetne toho meho...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vy ho tady kamenujete...Ale jaždej neni tak dokonalej aby to dokázal rozchodit...Já na tom taky nevidim nic těškýho ale najdou se i tácí kteří to neumi. Místo abyste mu pomohly mu nadáváte...

 

No tak teď se trochu zamysli...myslím si,že je jen línej...pač ten návod co tu napsala Adri,tak to pochopí opravdu každej.Je to obrázkový návod,stačí dávat pozor a postupovat krok po kroku a když někde něco nepochopí tak prostě se tady zeptá,ale jako ne že založte mi server.Jako stejně jak myslíš,že se o něj bude starat když mu ho založíme?Takhle když začne podle návodů tak ho to naučí alespoň základy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja udělal všechno OK ale instalace MySQLu mi haže pořad chybu nevim proč dneska sem si dal volno a po několika tejdnech sem zapnul wowko :nw2_guitar:

edit: a totalně mě s.re ten jeho avatar nevim proč

Edited by questcz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky kluci, že mi chválíte návod :)

 

Clou: když si tu hraješ na takového pana zastánce, tak mi pane tiskový mluvčí té lamy, vysvětli, co je tak světově těžkého na tom kliknout na odkaz a postahovat si ty věci, dále co je tak těžkého na to, koukat na obrázky nebo klikat na next, next a naposledy finish, co je tak těžkého na tom klikat na složky a soubory. Prosím čekám, až mi to vysvětlíš, jsem zvědava jak to vysvětlíš a příště si ty svoje kecy nech bud od té lásky.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Díky kluci, že mi chválíte návod :)

 

Clou: když si tu hraješ na takového pana zastánce, tak mi pane tiskový mluvčí té lamy, vysvětli, co je tak světově těžkého na tom kliknout na odkaz a postahovat si ty věci, dále co je tak těžkého na to, koukat na obrázky nebo klikat na next, next a naposledy finish, co je tak těžkého na tom klikat na složky a soubory. Prosím čekám, až mi to vysvětlíš, jsem zvědava jak to vysvětlíš a příště si ty svoje kecy nech bud od té lásky.

 

S tímto opravdu souhlasím...Adri si s tím dala takovou práci že z tohoto návodu to pochopí fakt už každý tupý až úplně blbý člověk(Tímto nikoho nechci urážet)...a ten co to nepochopí, tak ten nemůže vést nějaký server.A Clou taky bych byl rád,kdyby si se k tomuto vyjádřil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jsem dělal server před asi rokem, a v te době ještě tolik návodů nebylo. Funkční server se mi povedlo rozchodit i bez topicu tady... (ani sem nevěděl že wowresource existuje). Stačí prostě číst, stahnout, zase číst a teprve pokud jsi vyzkoušel všechno tak se zeptat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grigi: To ano, měla jsem člověka který se pokoušel php kod cpát do složky nebo nechápal jak sep íše do tabulyk údaje, takové lamy to fakt nezvládnou. Mno uvidíme co nám pan Clou dokáže vymyslet ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

At si někdo schvalně skusi nainstalovat si wowemu :rolleyes: celkem sranda najit odkazy ktery sou funkcni :-) já osobně mám na PC wowemu tak 4-5 několikrát blizz několikrát něco prostě parada co dodat?

WoWEmu se instaluje nejlip :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grigi: To ano, měla jsem člověka který se pokoušel php kod cpát do složky nebo nechápal jak sep íše do tabulyk údaje, takové lamy to fakt nezvládnou. Mno uvidíme co nám pan Clou dokáže vymyslet ;)

 

:D Toto s tím tvým návodem musí zvládnou i člověk který umí zapnout PC,používat klávesnici s myší a stahovat z odkazů.Ani instalovat nemusí umět :D Z toho tvého obrázkového návodu se naučí instalaci lehce. :)

Edited by Grigi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×