Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

[Anketa]Baví vás škola/práce ?

Baví vás škola/práce ?  

49 members have voted

  1. 1. Baví vás škola/práce ?

    • Ano
      12
    • Ne
      19
    • Něco mezi
      18


Recommended Posts

Baví vás škola/ práce ? odpovídejte proč atd.

 

Já : mě tam celkem baví chodit .. kámoši ;), ale nebaví mě to když máme testy :D

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslední dobou se to velmi rozmáhájí nemyslné topicy, že :)

 

Pokud je ti méně než 14-16, tak chodíš do školy, abys nebyl negramot, či analfabet atd.

 

Pokud je ti více jak 14+ chodíš do školy, abys nedostával v práci jak topič či uklízečka :D

 

Pokud je ti více jak 18+ chodíš dle svého uvážení na vysokou, abys mohl mít tituly a něco pořádného v tom oboru umět, pracovní místo ani nemluvě :)

Edited by Adrifinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hotelová škola...

14dní škola

14dní praxe

Takže já radši školu jak praxi :)

Proč? na praxi mi dávaj záhul.. a ve škole mám taháky :) a kámoše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Celkem fake nemyslíš. Učíš se proto aby si mohl někde makat a kdo nemaká tak nejí. Běžný koloběh života

jasný .. ale může tě to bavit nebo ne ... taky je někdo šprt a chodí tam rád ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poslední dobou se to velmi rozmáhájí nemyslné topicy, že :)

tak pro někoho třeba jop... ale mě to celkem zajímá ;)

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano chápu, ale opravdu si myslím, že topic o škole, jak se komu líbí by sem neměl patřit. Teda takhle poslední dobou příbývají takové topicy, které jsou prakticky o ničem, což z tohodle fora nedělá dobré forum :)

 

btw. nechtěl bys přidat do ankety: Baví mě z donucení :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poslední dobou se to velmi rozmáhájí nemyslné topicy, že :)

 

Pokud je ti méně než 14-16, tak chodíš do školy, abys nebyl negramot, či analfabet atd.

 

Pokud je ti více jak 14+ chodíš do školy, abys nedostával v práci jak topič či uklízečka :D

 

Pokud je ti více jak 18+ chodíš dle svého uvážení na vysokou, abys mohl mít tituly a něco pořádného v tom oboru umět, pracovní místo ani nemluvě :)

 

Presne tak...

Mňa napríklad škola baví... kamaráti sú fajn ale to učenie... no áno, 3 ročník nieje ľahký

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno, je pravda že je to WOW forum a tyhle topiky jsou zbytečné. Škola mě nebaví už jen kvůli tomu že vyjíždím v 7:00 a vracím se kolem 17:00 někdy i 18:00. Po tom co dojedu se musím min. hodinu šprtat a potom mi moc volného času nezbyde. ALE VŠICHNI CO CHODÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLU JSOU TAM DOBROVOLNĚ!!!!! :D jak říkají profesoři:D. Pokud ovšem v dnešní době nemáte vzdělaní, nebo v něčem opravdu nevynikáte tak se v životě neuplatníte a žít za 8000 Kč jako prodavač nebo něco podobného se mi opravdu nechce. Nemám pravdu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mno, je pravda že je to WOW forum a tyhle topiky jsou zbytečné. Škola mě nebaví už jen kvůli tomu že vyjíždím v 7:00 a vracím se kolem 17:00 někdy i 18:00. Po tom co dojedu se musím min. hodinu šprtat a potom mi moc volného času nezbyde. ALE VŠICHNI CO CHODÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLU JSOU TAM DOBROVOLNĚ!!!!! :D jak říkají profesoři:D. Pokud ovšem v dnešní době nemáte vzdělaní, nebo v něčem opravdu nevynikáte tak se v životě neuplatníte a žít za 8000 Kč jako prodavač nebo něco podobného se mi opravdu nechce. Nemám pravdu? :)

asi máš ale vem si jako příklad třeba mě, chodím na "PC školu (základka)" do "PC třídy" a v oblasti PC se vyznám líp jak všichni učitelé dohromady ...

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites
asi máš ale vem si jako příklad třeba mě, chodím na "PC školu (základka)" do "PC třídy" a v oblasti PC se vyznám líp jak všichni učitelé dohromady ...

Pokud máš talent a baví tě to tak může být dobrý, ale vem si že z 30 kluků jde minimálně 20 na nějaký PC obor a taky si vem že až vystudují a nebudou opravdu dobří tak nebudou mít šanci se uplatnit protože bude plno podobných jako on. Mě všichni tvrdí že to není pravda, ale já mám názor za kterým si stojím. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokud máš talent a baví tě to tak může být dobrý, ale vem si že z 30 kluků jde minimálně 20 na nějaký PC obor a taky si vem že až vystudují a nebudou opravdu dobří tak nebudou mít šanci se uplatnit protože bude plno podobných jako on. Mě všichni tvrdí že to není pravda, ale já mám názor za kterým si stojím. :D

ale jop dá se to tak říct ... ale já mám svý plány ;) už teď si celkem vydělávám když jednouj za čas postavím kompa ( na živnosťák strejdy ) stojí mě třeba 5000,- Kč a podle obchodů ho prodám za 6 000,-Kč při tom v obchodu stojí 6 500,- Kč

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je možné, taky bych poskládal PC jenom nemám možnosti :( Už to nerozebýrej každý si udělají svůj názor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dalsi fiki topic o nicom ... nwm k comu to bude ... typicka otazka nejakeho krpca co nema rad skolu lebo nemoze byt cely den doma :)

mě škola ani tak neva ... pokecat s kámošema a s jednou osobou ( u mě ) je pro mě důležitý... a abych nezapoměl : nasr*at učitele :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Další klasické nesmyslné téma ve stylu pokecu na xchatu. Nechápu, proč z toho tady někdo dělá nějaky fun realm, když to bylo původně forum zaměřené na wow a emulaci serverů.

Si říkám co dašlího ještě může, přijít. Už tu byly, jaké máte pracoviště u počítače, jakou máte plochu v počítači, jaká je vaše fotka, kolik vám je roků, nesmyslné psaní číslic, skládání vět...

Ještě tu chybí kdy chodíte spát, co rádi jíte, jaké seriály sledujete, co nosíte za oblečení, a do jaké školky chodíte. Prostě asi už někomu došly smysluplná témata nebo se tady z toho stalo forum pro nevyzrálé jedince. Moderátoři by měli zasáhnout...zbyl tu vůbec ještě nějaký?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky souhlasím, původně to bylo dobré forum, ale ted.... Když se sem tam založí nějaký topik který je k ničemu, ale pobavíte se u něj, tak to nevadí. ale tohle už je moc.

P.S. Pokud chcete založím forum na tyhle témata :D stačí když mi napíše aspon 30 lidí zprávu. Není problém :D

Edited by N/P/C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já mám dávno po maturitě:) naštěstí takže říkám ano pro život je to důležitý ale člověk je prostě Tvor nepoučitelný a prostě jak kdy ale líný :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevim lidi od ceho tu ten offtopic je, zvlast kdyz se do nej "maji" postovat ostatni topicy mimo wow...skola me bavi a planuju tam bejt co nejdyl, pracovat pak muzu do smrti. A to ze vas nutej rodice tak zase je nuti a vsechny ostatni system ve kterem zijem...zneuzivana demokracie, ale pozor problem neni v jeji podstate, ale v jejim nelegitimnim naplnovani...ted sem trochu odbocil, tak doufam ze me nevyflamujete : D svoboda slova ftw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Že váháš, bože co asi čekáš za odpověd? Si myslíš, že většina lidi votne druhou odpověd? Tato anketa je jasně zbytečna. No ajsně prodlužuju to, ale už si myslíte, co dám za odpověd.Ale ja školu miluju! To snad každej, do školy se každej den rádi tešíme, stáváme s úsměvem, a budíček v 6:15 není nic lepšího :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

som len v 1 na strednej (jasne ze informatika) moj nazor ci mas skolu nemas neznamena ze sa uplatnis...kolko krat som sa stretol stim ze clovek co ma vysoku je niekde za pasom s malim platom a clovek co ma len strenu je riaditelom firmy (osobne poznam 2 taketo pripady) skola ma ZATIAL baví uvidim co to bude po polroku ...ale kebyze mam volit tak berem moznost od Adrifinel: baví z donutenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taky souhlasím, původně to bylo dobré forum, ale ted.... Když se sem tam založí nějaký topik který je k ničemu, ale pobavíte se u něj, tak to nevadí. ale tohle už je moc.

P.S. Pokud chcete založím forum na tyhle témata :D stačí když mi napíše aspon 30 lidí zprávu. Není problém :D

Nic proti ale otázka zní jestli máte rádi školu/práci a nezajímají nás tvoje OT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×