Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Nefer

Odcházím

Recommended Posts

Takže odcházím nevím jestli to někoho z vás zajímá ale nemůžu tu být podle mě prostě SneakerXZ není admin jaky jsem myslel že je. Zdůrazňovat jak něaký frajer můj hlas je za 100 :D to je jak od něakýho děcka... A nevím jestli ještě platí menšína se podrobí většině ... A 56:11 nebo kolik to je to hlasování.. Jedná se o topic o zrušení hamachi serverů... Ja vím že je to blbost ale je to podle mě od něho pitomost... Klidně se vyjadřujte jaký jsem debil apod ... Ale klidně mi Sneakere dej bann. Stejně už tu postovat nic nebudu. Ale aspoň dokážeš jakej si borec .... Ale dokážeš jen svoji ubohost . peace někteří jste dobří takže zdravím : czeirneho,axxu,zachyho,blumu,adrifinel,.elh0mera. a na někoho jsem určitě zapoměl. Ať jse vám tu daří ve virtualním světě i normálním kluci a holky mějte se

Edited by Nefer

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

axxxa je se tremi X ! :P - rejpnu si

 

a sneaker trochu popremyslej o tom, so jsi napsal, to znamena tu mit 300 serveru z toho 200 hamachi

Edited by Wolfson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak se měj, když odcházíš kvůli takové blbosti :D To jen svědčí o tvé povaze. A nechápu, proč by ukazoval svoji ubohost za to, že by ti dal BAN za to, ja kse o něm "hezky" vyjadřuješ. Jako k adminovi by si k němu měl být slušný. Prostě další namachrovaný debílek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měj se. Kdybys měl problém s tím, že se stále vrácíš není problém to hned vyřešit.

 

Mrzí mě, že existují lidi co nemají smysl pro hůmor :(

 

BTW: Za větou se píše jen jedna tečka. Tří možná jsou cool, ale tolik se jich nepíše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli si myslíš, že svou bezvýznamnou obětí něco dokážeš změnit, že v nás dokonce vzbudíš lítost, jsi trochu mimo. Ve světě to holt takhle nefunguje (většinou), to bys musel být jo významná a vážená osobnost pro komunitu. Ku tvé smůle jsi ale naprosto postradatelným a snadno nahraditelným článkem, jedním z davu. Takže co z toho všeho plyne? Pá pá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi udelam take nejakej hezke (opilecke) papaa, kolika lidem budu chybet? :P (krome mne sameho? :P ) .. asi "nulovy cislo" :P

Edited by Ganimoth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Líbý se mi jak tady všichni hledíte na to jaký je to de*il když odchází. Ale t že by jste se na to podívali z té druhé stránky... To že je SneakerXZ admin neznamená že je to bůh, to že oznámí že jeho hlas je za 100 už je malinko divné... SneakerXZ je jenom člověk a měl by se tady tak trochu chovat, pokud už se založí nějaká anketa tak rovnost VŠECH hlasů bez pohledu na to, zda je to admin nebo někdo kdo má 1 post.

Dívejte se na to jak chcete, ale já přikláním se k Neferovi. Když už chcete někoho soudit tak spravedlivě a ne že SneakerXZ je admin tak se všichni postavíme proti Neferovi.

Určitě zabralo dost času a námahy tohle forum vybudovat, to ano, ale kvůli tomu si SneakerXZ nemusí myslet já nevím co.

Citace: "BTW: Za větou se píše jen jedna tečka. Tří možná jsou cool, ale tolik se jich nepíše." přeberte si to jak chcete, ale tohle je další "Ale aspoň dokážeš jakej si borec"

 

To je můj názor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba dva "tábory" mají něco do sebe ;). Nefer sice odchází kvůli naprosté kravině (a upřímě ne že by mi to nějak vadilo a asi nejsem sám), ale na druhou stranu si i někteří musí uvědomit svoje chování. No ale neni zbytečný kvuli tomu psát takový esej? Vždyť se každý chová nějak a byť by se Sneaker choval sebehůř je admin... tak to prostě je. Stejně jako neprotestuješ proti šéfovi v práci, alespoň ne do tváře.

 

(btw, Nefer: nevim proč nechápeš srandu. Myslim že z tamtoho si nemohl vyčíst že by se choval nějak "že je víc".)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná ne tam zo toho, ale z tohohle topiku jde dost dobře vyčíst, že jsi všichni o Sneakerxovi myslíte že je já nevím co, ale uvědomte si že je to jenom člověk. To že je admin na tom nic nemění. Nechápu proč se tady k němu všichni chováte jako k prezidentovi (který je taky mimojiné jenom člověk)

Edited by N/P/C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ber to s tej lepšej stránky ak SneakerXZov hlas je za 100 tak ti stačí zohnať "len" 50 hlasov a jeto hamachi servre sú zrušené.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry že píšu ale on nic jako srandu nebral není tam ani ten blbej smajl ... ''Můj hlas je za 100 a hlasuju ne. Důvod napíšu později. Každopádně se shoduje s tím co napsal chronos.'' A jako ty tečky jsou moje věc ... Mě se to tak líp vyjadřuje ..... A nepíšu přímo tři píšu kolik se mi hodí můžu jsi jich tu dát klidně sto ................................................................................

................................................ A N/P/C dík mno ale ja ty de*ily čekal no psal jsem to tam..... Ani nevíte kolik lidí mi teď píše na icq že se sneakerem mám pravdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry že píšu ale on nic jako srandu nebral není tam ani ten blbej smajl ... ''Můj hlas je za 100 a hlasuju ne. Důvod napíšu později. Každopádně se shoduje s tím co napsal chronos.'' A jako ty tečky jsou moje věc ... Mě se to tak líp vyjadřuje ..... A nepíšu přímo tři píšu kolik se mi hodí můžu jsi jich tu dát klidně sto ................................................................................

................................................ A N/P/C dík mno ale ja ty de*ily čekal no psal jsem to tam..... Ani nevíte kolik lidí mi teď píše na icq že se sneakerem mám pravdu.

 

Chováš se jak dítě kterému spadla zmrzlina, prober se!

Je blbost odcházet kvůli hamachi serverům.

Sneaker je admin takže má právo vše zatrhnout atd. a ten topic může zatrhnout taky je to pouze na uvážení admina.

Sneaker napsal že to bral jako srandu a i kdyby ne ty nemáš do jeho rozhodnutí co kecat.

Edited by sabath

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam buh osobne http://img116.imageshack.us/img116/572/pos...zvonn080os4.jpg

 

Nechapu, proc berete Sneakera jako neco vic? Kdyby jste ho potkali na ulici, tak si ho ani nevsimnete, nebo na jeho adresu utrousite nejakou poznamku. Rozhodne se za nim nerozbehnete pro autogram, kdyz je to ten nas velky buh. Nefer reagoval na Sneakera dost razantnim zpusobem, ktery sice nic nezmeni, ale mozna se diky tomu nad Sneakem par lidi zamysli. Na jednu stranu s Neferem souhlasim - Sneaker se chova, jak kdyby byl neco vic, pritom neni. Na druhou stranu se kvuli tomu Nefer nemusel nastvat a nemusel odchazet z fora, i kdyz to neni velka ztrata - stejne jak kdybych odesel ja, nebo skoro kazdy na tomhle foru.

Edited by Bob91

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam buh osobne http://img116.imageshack.us/img116/572/pos...zvonn080os4.jpg

 

Nechapu, proc berete Sneakera jako neco vic? Kdyby jste ho potkali na ulici, tak si ho ani nevsimnete, nebo na jeho adresu utrousite nejakou poznamku. Rozhodne se za nim nerozbehnete pro autogram, kdyz je to ten nas velky buh. Nefer reagoval na Sneakera dost razantnim zpusobem, ktery sice nic nezmeni, ale mozna se diky tomu nad Sneakem par lidi zamysli. Na jednu stranu s Neferem souhlasim - Sneaker se chova, jak kdyby byl neco vic, pritom neni. Na druhou stranu se kvuli tomu Nefer nemusel nastvat a nemusel odchazet z fora, i kdyz to neni velka ztrata - stejne jak kdybych odesel ja, nebo skoro kazdy na tomhle foru.

 

Jo jasný,

ale taky vem v potaz to co Sneak pro toto forum obětoval kolik času a peněz za hosting

Díky Sneakovi je to jedno z nejnavštěvovanějších Emulačních fór

Není nejaký bůh, ale má právo rozhodovat o všem co se tu děje a Nefer se Nemusel ,,naštvat"

To co napsal přede mnou mi připadalo jak od nějakýho malého kluka který chtěl lízátko a maminka mu to nedovolila.

Já se částečně přikláním k Neferovi ale také ke Sneakovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry že píšu ale on nic jako srandu nebral není tam ani ten blbej smajl ... ''Můj hlas je za 100 a hlasuju ne. Důvod napíšu později. Každopádně se shoduje s tím co napsal chronos.'' A jako ty tečky jsou moje věc ... Mě se to tak líp vyjadřuje ..... A nepíšu přímo tři píšu kolik se mi hodí můžu jsi jich tu dát klidně sto ................................................................................

................................................ A N/P/C dík mno ale ja ty de*ily čekal no psal jsem to tam..... Ani nevíte kolik lidí mi teď píše na icq že se sneakerem mám pravdu.

2?

 

Já pořád nechápu, proč musíš jednat tak afektovaně. Tím, že ses snažil ze sebe udělat mučedníka (marně) jsi vyřešil lautr nic. Pokud přede mnou leží spor, snažím se ho řešit a nečekám, že se díky mé oběti vyřeší sám. Nedávno jsem se Sneakerem taky řešil jednu poměrně nepříjemnou věc - stačilo pár vět, vysvětlení situace a bylo všechno v pořádku. Rozhodně jsem mu tady sáhodlouze nepsal, jak kvůli němu opouštím wowres. Ano, ani jeden z táborů není dokonalý, Sneaker dělá chyby a ne málo, ale pořád je to ta přijatelnější strana barikády, protože bez jeho vedení by jste neměli wowresource, ale prd. Nebo si snad dovedete představit fórum vedené malými smraďochy?

 

PS: Já vám to v tom topicu o hamachi serverech říkal, kdysi, ještě za mých mladých moderátorských let, jsem se o tom se Sneakerem docela ostře pohádal. Nyní v retrospektivě a z jiného úhlu pohledu - proč je tam nenechat.

PPS: ... jsou fajn ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, určitě musel foru věnovat čas i peníze, ale jak už jsem jednou napsal, nedělá to z něj něco víc. Nevím co je ted hlavní účel tohoto topiku. Vypadá to že tohle byl Neferův hlavní záměr (nic proti) a jsem rád že se někdo odvážil se adminovi postavit... Dřív nebo později by k tomuhle došlo. Možná by to chtělo vyhádření Sneakera.

 

P.S. Neferovi se nedivím, ale zase tak moc osobně to brát nemusel.

 

EDIT: Jak se tady všichni rozdělujete na ty tábory, tak já zůstávám neutrální.

Edited by N/P/C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Třeba z toho opět vznikne něco dobrého. Třeba založí konkurenčí fórum o wow emulaci, protože tady už to delší dobu nějak upadá a to jsem tu ani nebyl od začátku.

 

Jak říkal jeden hráč: "On se vrátí." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nefer chováš se jak můj desetiletý bratr... urazil ses s kamarádem na písečku a teďka si budeš raději hrát na chodníku. A navíc, nedokážeš odejít (alespoň ne na 100%, stále zde budeš hledat pomoc a budeš si odtud brát utilitky apod).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidi Nefer NPC a spol. ADMIN je vždycky něco víc. Od toho je to admin. Ten co se tu o to stará a tím pádem má i hlavní slovo ve všem. Vy si tu sice můžete rozjet nějaké hlasování, ale tí se admin řídit nemusí. Může se jím jen inspirovat. Takže ADMIN byl, je a bude vždy něco víc než obyčejný uživetel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lidi Nefer NPC a spol. ADMIN je vždycky něco víc. Od toho je to admin. Ten co se tu o to stará a tím pádem má i hlavní slovo ve všem. Vy si tu sice můžete rozjet nějaké hlasování, ale tí se admin řídit nemusí. Může se jím jen inspirovat. Takže ADMIN byl, je a bude vždy něco víc než obyčejný uživetel

Ano uživatel možná, ale není víc než jenom obyčejný člověk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevim proc Vefer na sebe ukazuje odchazi.Myslel jsem ze je v cajku ale co predvedl ted ... myslim ze tady to je vsem jedno jestli odchazis protoze jsi tu moc dlouho nebyl a za 4 dny by po tobe ani pes nesteknul.Je mozny ze ti tady z toho prezkocilo :D ... no nic jen nevim proc se seres kvuli nejaky chujovine jako jsou Hamachi servery ... tak recenze s hamachi serverama nech bejt a nemusis to cist ... ale udelat takovou dle ostudu (jestli cekas ze te bude nekdo utesovat tak myslis ze jsi na spatny URL )

tvoje slovo nic nezmeni proti slovu admina , tady funduje ze muzes rict tvuj nazor coz je jako demokracie ale hlavni slovo a rozhodovat bude jen jeden coz je trochu jiny system rizeni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale tady platí vztah uživatel vs moderátor vs admin. Ne člověk vs člověk. Kdyby toto forum nemělo admina a moderátory, víš jak by to tu vypadalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli opravdu odcházíš tak proč to sem píšeš? nestačí rozloučení na shoutu? nebo chceš vyvolat řetězovou reakci? můžete bejt za sneakera rádi že to tady vůbec financuje

PS. jeho slovo je logicky hlavní, pak mají slovo moderátoři a pak ostatní zdá se ti to nenormální?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×