Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
kamtar

4Story

Recommended Posts

Narazil jsem na nové MMORPG 4Story (Uz vidim ze tuje i reklama na wowresource) jelikož byh si rad občas něco zahrál chi se zeptat jestli to již někdo nehrál a jeho názor.Vyzkoušel bych si to sám ale máme pomylý net tak jestli to má cenu stahovat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co se týče grafiky, tak ta je snad na chlup okopčená z WoW... se podívej na textury, to je prostě WoW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já se dival na screenshoty a připomína mi to grafiku duke nuke, wow mě ani tochu nenapadlo, a že bych to srovnaval s lineage, to už vůbec ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych řekl, že je to:

Grafika: 9Dragons

 

9Dragons:

9d020TeBE7N7t8.jpg

 

4Story:

4story_camp.jpg

 

Ovládaní: WoW

Interface a řešení frakcí: WoW

Povolání: 9Dragons

 

*** World of Warcraft je nejlepší :) ***

Edited by Wardenicek

Share this post


Link to post
Share on other sites

V dnešnej dobe, kde už je nekonečne veľa kvalitných free MMORPG, by som si nikdy nenainštaloval niečo takéto. Grafika hrozná, hrateľnosť tipujem Click-on-move, ako to býva všade, proste katastrofa. Ani nechápem, načo to stále vytvárajú tieto Kórejske somariny, čo sa radšej nespoja a neurobia niečo poriadne. To už je ako s tými Hamachi servermi.

Edited by aNGElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta "bojovnice" na tom screenu se mi zdá že používá Juuken (čteme džůken= vznešenecká pěst-z naruta :P ) takže mi to připadá že vzali z každého něco :D ale grafika je fakt hnus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem se dnes rozhodl dát hře druhou šanci a vyhnal jsem svého zaklínače na level 4 :D zpočátku trošku fuška orientovat se v nepřehledném interface, ale kupodivu a světe div se, se mi hra vcelku zalíbila.

 

Zezačátku vás může zarazit nebo přímo odpudit nepřehledný interface. Ale když se prostě uklidníte a věnujete se nastavení ovládání a budete číst tutoriály (které jsem poprvé elegantně přeskakoval), tak se do deseti minut budete jakžtakž orientovat.

 

Druhou částí bylo zajímavé úvodní prozkoumání městečka, které mě docela bavilo... poznal jsem jak to funguje s itemy atd... No a pak hurá do přírody, kde sem narazil na Moraye, kteří byť o level větší než já poslušně lehali před mými kouzly. Úvodní sérii questů můžu jen pochválit, oproti WoW mě skutečně pobavila. Krajinka je hezky malovaná, ani né moc přeplácaná.

 

Také kvituji že jsme se vyhnuli šikmým očím a neobratnému ovládání (hra se ovládá opravdu skěle, stejně dobře jako WoW, i když zpočátku budete mít problémy s kamerou).

 

Takže zatím hodnotím celkem kladně, zkuste to stejně jako já a třeba nebudeme litovat. Zítra se do toho zase dám a napíšu své postřehy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jop napiš sem tvoje poznatky o hře. Já teď pařil za Člověka Bojovníka a docela mě to bavilo. Ale jak řikáš to interface je fakt složitý. Ale když je to v Cz tak pohoda :)

 

Povolání: Bojovník, Lukostřelec, Kněz, Kouzelník, Zaříkavač

Takže něco jako: Warrior, Hunter bez peta, Priest, Mage, Warlock

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, víceméně nějak tak. Ja hraju za Filina Zaříkávače, přičemž jsem víceméně něco jako warlock (spelly), ale peta si můžu ochočit jakéhokoliv, stejně jako hunter ve WoW. Jo a hraju za ty "normální", pak je tam ta druhá frakce, nějací "přírodní", že?

 

Mno teď sem se byl podívat do města, už mám level 5 a líbí se mi to čím dál tím víc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Derion jsou hodný a zlý nevím :D Asi je to na způsob Horda a Ali, ne? :D

Jediná věc co mi "vadí" je, že ty baráky u Derionu jsou klasický elfský! Schody točený, dřevěný rýny s výzdobou apod. Občas se tam cítím jako ve WoW. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nic jineho nez WoWko hrat nebudu ale musim rict ze ta reklama na to 4story je uz fakt vlezla je snad vsude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem zase trošku poleveloval až na level 8 a přínáším nové postřehy. Řekl bych že jsem dospěl do fáze "počáteční nadšení opadlo, začínám si všímat chyb". No tak to trošku rozepíšu, co jsem zjistil, třeba vás to naladí si hru vyzkoušet, nebo naopak odpudí a o downloadu už přemýšlet nebudete.

 

+ líbí se mi přívětivá grafika, trošku pohádkovější než ve WoW.

+ vyloženě dobré, byť německé, hlášky a dabing vůbec (ačkoliv namluveného projevu není mnoho a většinou se jedná pouze o pozdrav, působí to hezky)

+ už jsem se zorientoval v interface a není to tak strašné jak se na první pohled může zdát.

+ leveluji s kamarádem, ja zaklínač (pet tankuje a já kouzlím na dálku) a on kněz. Vcelku se v boji doplňujeme a řekl bych že zde kooperace ve skupině (při levelování) bude hrát mnohem větší roli než ve WoW

+ systém vylepšování výstroje

 

- stále se opakuje stejný druh questů (běž, zabij jich 10 a vrať se, či různé jiné variace na tento způsob)

- ať dělám co dělám, stále bojujeme proti o 1-2 levelu lepších potvor... zkrátka zezačátku bylo málo questů na začátku a nyní vždy musíme zabíjet potvory s vyšším levelem. Poněkud deprimující a nezábavné, protože jedna chybka či nepozornost a prostě chcípnete (i když ve skupině se to dá, když sem byl sám, bylo to horší).

- nedostatek nových kouzel. Podle toho co jsem si zjistil se dostávají nové spelly na každém 4. levelu... mno co to je?

 

Ale jinak stále hodnotím kladně, zkuste to a pojďte si zahrát se mnou ;) hraju za tu hodnou frakci (ta ne-elfové, tzn ta co vypadají při výberu jako normální lidé. Rasu mám Feline, zaklínač a jmenuji se Erisa).

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co pádání? Mě ta hra padá jak jablka na podzim a hrušky po dešti zároveň, zabiju 1 prase bum, druhý prase bum, třetí prase... čtvrtý na polovic a BUM.... a to si tam jěště dovolujou napsat omlouváme se za pád ale bla bla bla ... a nedělá to jen mě ale i lidem z mého okolí

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to netuším... Mě to za poslední 2 hodiny nespadlo ani jednou. Včera jen jednou, ale to to ve hře napsali ještě 10 minut předem, že potřebují restart serverů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebo třeba World of Warcraft + Lineage 2

 

Grafika: WoW

Ovládání: WoW

Typ inventáře: Lineage

Způsob talentů: Lineage

Levelování: WoW

Hudba: WoW

-

To bych pařil od rána do večera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Squall

Mě to přijde jako:

 

Textury: WoW

Postavy: Final Fantasy Online + Lineage 2

Spelly: Lineage 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno, dneska sem zase chvilku hrál a už mě to nadšení docela přešlo... jako je to fajn hra, zezačátku jo. Ale když se pak dozvíte, že abyste mohli mít mounta tak si musíte zaplatit cirka 10 Euro a to je jen na 30 dní. A hrozná komunita, včera se to na chatu jen hemžilo sprostými slovy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som hral 4story docela aktivne a prislo mi to fajn odreagovanie od WoW-ka.

grafika nieje najinovativnejsia ale tato hra zabavi a najma PvP vo vyzsich lvl. je to zatial iba beta a classy niesu vyrovnane ale v skupine si najde svoje miesto kazdy.

A najvacsia pecka v tej hre je dobyvanie oblasti, max lvl 67 po bliziacom sa patchy viac.

a tato hra ma uzasny system dotacie, neplati sa mesacne ako vo WoW-ku ale plati len ten kto chce a len zato zaco chce... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

První dojem, hruza.. i s tou nejlepsi texturou se mi to ani trochu nelibi + ta komunita..stahl jsem to a udelal priesta cloveka a první co jsem zpatril kdyz jsem se logl tak "ty pi** zk****** ja ti rosekam tu tvoji drzku, ty si mi ukradl rukavice, ty hajzle pockej !!! " takze jsem se uklidnil a log off :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jsem tu hru hrál... naexpil jsem něco kolem levlu 20 priesta a musím říct že se mi to hodně libilo. Textury, spelly, atd... ani ta ti hráči tam nejsou nějaká hrůza, když jsem potřeboval pomoc tak mi nedělalo problém najít někoho kdo pomohl. Celkem doporučuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×