Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ondik55

Červený trpaslík

Recommended Posts

ahoj snad každý zná kultovní seriál červený trpaslík ted ma vyjít 9.serie ti co to sledují se očividně těší takco takhle napsat sem vaše oblibené hlášky ?

já začnu

 

 

rimmer: nachystejte květináče na vánoce jsem zpátky

 

lister: finanční uřad

rimmer: ajajaj finanční uřad

lister: 8500

rimmer: 8500 ? to sou slušné dane nemyslíš ? jak to chceš zaplatit ?

lister: nejak je to tvoje

 

kryton: unesli pana rimmra

kocour: tak rychle pryč než nám ho zase vratěj

Edited by ondik55

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje neoblíbenější je : Ani náhodou zmetku plechovej.

Nebo ještě nevím jak to bylo přesně :

- Podle tebe tahle skořápka bloudí vesmírem bez kvalifikovaného pilota v kokpitu.

- Aspoň tohle je stejné.

Edited by woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lister: lister červenému trpaslíkovi - máme na palubě příšerný hovado. Mozek v anální oblasti, brada chybí - zřejmě nevivinutá. Genitálie malé a neškodné, nemají vůbec žádnou hodnotu :D

 

 

 

To, že mam hlavu vypadající jak u uplácané bramborové kaše neznamená, že mě nemůžete věřít

 

 

kryton: vsázím na moji dobrou pověst

rimmer: krytone, ty dobrou pověst nemáš

kryton: snad jí během této akce získám

 

 

 

rimmer ( zblázněný ): a máte létající koberec?

kryton, kocour a lister: jasně, takovej malej třísedadlovej

rimmer ( zblázněný ): chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a tvrdíte, že jste normální ? :D

 

 

kryton ( když se mu zasekla sekera do páteře ): Dva a půl jezevce prosím ... a ne, sním si je tady :)

taky se na tu novou řadu těšim - mám doma all díly 1-52 red dwarfa

Edited by Wolfson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lister: lister červenému trpaslíkovi - máme na palubě příšerný hovado. Mozek v anální oblasti, brada chybí - zřejmě nevivinutá. Genitálie malé a neškodné, nemají vůbec žádnou hodnotu :D

 

 

 

To, že mam hlavu vypadající jak u uplácané bramborové kaše neznamená, že mě nemůžete věřít

 

 

kryton: vsázím na moji dobrou pověst

rimmer: krytone, ty dobrou pověst nemáš

kryton: snad jí během této akce získám

 

 

 

rimmer ( zblázněný ): a máte létající koberec?

kryton, kocour a lister: jasně, takovej malej třísedadlovej

rimmer ( zblázněný ): chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a tvrdíte, že jste normální ? :D

 

 

kryton ( když se mu zasekla sekera do páteře ): Dva a půl jezevce prosím ... a ne, sním si je tady :)

taky se na tu novou řadu těšim - mám doma all díly 1-52 red dwarfa

taky mam všechny

 

ješte dobrý bylo

holly: minulí tyden sme oběvili měsíc co má stejný tvar jako zadek merilin monroo obletěli sme ho hned nekolikrát

Share this post


Link to post
Share on other sites

KOCOUR: Bože. Co je tohle?

 

KRYTON: Neprostor, pane. Propast absolutní prázdnoty, kde podle všeho čas neexistuje.

 

LISTER: Skoro jako Rimmerův varhanní recitál.

 

 

____________________________________

 

 

 

 

KRYTON: Opatrně. Ta spojnice je stabilní asi jako italský taxikář, který musí jet za farářem ve škodovce.

 

 

 

_____________________________________

 

 

Nevyte pls kde to stahnu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje oblibeny je: Dneska se pari,faktor parby je pet.. ou jee (nebo nejak tak ) :D

hle a ona ma vyjit dalsi serie? Super! Ja uz myslel,ze to uplne skoncilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje oblibeny je: Dneska se pari,faktor parby je pet.. ou jee (nebo nejak tak ) :D

hle a ona ma vyjit dalsi serie? Super! Ja uz myslel,ze to uplne skoncilo :)

jj

http://static.dave.uktv.co.uk/site_media/i...shot_1000v2.jpg

 

Udělejme si drobnou nerdovskou analýzu kostýmů. Lister ve své klasické kůži ze III. a IV. série, Kryton s lehce redesignovaným prsním plátem a hrudním monitorem a Kocour šik jako vždy v dosud nespatřeném vínovém úboru, o němž se bude nepochybně mluvit na všech módních přehlídkách.

 

Největším překvapením je však zřejmě Rimmer. Ano, už zase je hologramem. H na jeho čele prozrazuje stav ne nepodobný kuřecímu lunchmeatu. Nová uniforma je pak kombinací tvrdosvětelné modré z VI. a VII. série, zachovávajíc však klasický střih III., IV. a V. série.

 

- Už máš na to věk, Listy. Když jsi mladší, tak si jíš, co chceš, piješ, co chceš, a pořád oblíkneš své gatě číslo 26 a dopneš je bez problémů. Ale jak jsi už v tom věku... čtyřiadvacet, pětadvacet... tvé svaly to vzdají, zamávají bílou vlajkou a bez varování je z tebe hnedle tlustý dědek.

 

zdroj: http://www.cervenytrpaslik.cz/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocour: Celkově vzato 100% úspěšný výlet

Kryton: Ale přišli sme o pana Rimmera

Kocour: Celkově vzato 100% úspěšný výlet !

 

Rimmer: Umíte si představit společnost složenou jen ze mě ?

Kocour: už sem se o to pokusil, ale týden mi trvalo než sem vysušil matraci

 

Lister: Proto tu něni nikdo kdo je odvážný,přitažlivý,nebo milí ?

Rimmer: To všechno sou zločiny

Kocour: Tak to sem veřejný nepřítel čislo 1,2,3

 

Lister: Musíme vyškrábat tady tu maltu. Vytáhneme jednu z těch cihel a potom uděláme lano tady z těch pytlů. A použijem ho na kladku. Na strážnýho narafičíme drát, povalíme ho, Rimmera převlečeme do jeho uniformy, ten nás vyvede ven, ukradne pár mečů a probojujeme se ke Kosmiku

Kryton: Nebo použijeme teleportér

 

...Rimmerosvět :D

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lister: Nepatří toto taky někam?

Holy: Jo to se musí spojit s tím bílím kabelem

Zvuky: bzzzz....au buch!

Holy: Nebo s tím žlutým kabelem?Jo je to ten žlutý :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sebevědomí: to H na tvém čele znamená Horác ?

Rimmer: ne, to znamená hologram, jsem totiž mrví

Sebevědomí: a nikdo s ito nezaslouží víc

 

o 35s později...

 

SEbevědomí: Už vím, co to H znamená - Hidiot, nemámpravdu ? :D

 

 

Rimmer říká Hudsonovi: nevím odkud si přišel a upřimně řečeno je mi to fuk, ale pokud rychle nezmizíš, tak mě poznáš z té horší stránky

Lister: Co chce udělat ?- stáhnout si kalhoty ? :D

 

 

 

 

Lister: i eunuch má větší koule než ty! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

O 9. serii jsem teda neslysel, tak na to se tesim, ale kdesi jsem cetl, ze prave toci celovecerni film.

 

Taky prihodim nejakou tu hlasku :-D

RIMMER: Tak to by stačilo! (Začne psát do svého zápisníku a předříkává si) „Lister D., třetí technik. Přestupek: ruší nadřízeného důstojníka pobrukováním, mlaskáním a mlčením.“ Až to uvidí kapitán, jsi v koncích.

Edited by RWS

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobre je jak se probudi v 1. dilu ze staze a :

 

Lister: kde jsou vsichni Holle?

Holly: jsou mrtvi Dejve

Lister: ale kdo?

Holly: Vsichni Dejve

Lister:co? i kapitan hollister

Holly:Vsichni jsou mrtvi Dejve

Lister:A co Toadhunter

Holly:Vsichni jsou mrtvi Dejve

Lister:a co shelby?

Holly:Je mrtvy,vsichni jsou mrtvi dejve

Lister:A rimmer?

Holly:Je mrtvy ! Vsichni jsou uz mrtvi! Vsichni jsou mrtvi Dejve!!

Lister:Pockej snazis se mi rict ze jsou vsichni mrtvi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě nejvíc dostal poslední díl v poslední serii ... jak Rimmer kopne smrtku mezi nohy a pronese "Jen simpaťáci umíraji předčasně" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh snad mam oči a dost zrcadel jen si to přiznej jeden pohled na mně a uš vlhneš znáš zviře zvaný iracký kulčík ? udělá 150 panevních výpadu za vteřinu ... to sem já na pomalí chod mam tam vrtačku blackendecker a prorazim zed !

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ten mluvící touster jsem měl do školy mluvní cvičení. měl jsem vystihnout ten moment učitelka se zasmála.

-Ahá takže ty si na vafle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol my zase ve škole mneli vytvořit skupinu a vytvořit scénář a tu scénu zahrát a ja s kamošem sme udělali s rimmrem, smrtkou a automatem na čokoládu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lister: lister červenému trpaslíkovi - máme na palubě příšerný hovado. Mozek v anální oblasti, brada chybí - zřejmě nevivinutá. Genitálie malé a neškodné, nemají vůbec žádnou hodnotu :D

 

 

 

To, že mam hlavu vypadající jak u uplácané bramborové kaše neznamená, že mě nemůžete věřít

 

 

kryton: vsázím na moji dobrou pověst

rimmer: krytone, ty dobrou pověst nemáš

kryton: snad jí během této akce získám

 

 

 

rimmer ( zblázněný ): a máte létající koberec?

kryton, kocour a lister: jasně, takovej malej třísedadlovej

rimmer ( zblázněný ): chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a tvrdíte, že jste normální ? :D

 

 

kryton ( když se mu zasekla sekera do páteře ): Dva a půl jezevce prosím ... a ne, sním si je tady :)

taky se na tu novou řadu těšim - mám doma all díly 1-52 red dwarfa

 

Ja mam taky všechny, to s tim kobercem a tou pověstí se mi líbí...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriten:Takova hanba klasifikovali me jako Zenu.

Kocanska:To protoze nemas buchticku??

Kriten:chtela jste rict parek se dvema vejci.

Kriten:Znate to Jak nemas s cim houpat klid se z nasich doupat!!

 

Uz se nejvic tesim na novy dily vydel sem vsechnyxD

Edited by kucacek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×