Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

[Help] Lock My PC

Recommended Posts

Pls trochu odbočím ale když je zaheslovaný JEN windows jak to obejít???(teď zrovna heslo znám ale...)bratr to dělá nějak přes BIOSY,a nechce mi to říct...nemáte nějaký návod???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám na to cca 3 megovej linux (nejspíš), nabootuješ, a děláš si s heslama co chceš. Ovšem postovat to nebudu, přeci jenom ty hesla tam z nějakého důvodu jsou ;)

 

edit: jinak funguje to snad na všech widlích, a smaže ti to u daného uživatele heslo, popřípadě ho to umí i rovnou změnit =)

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh Axxxo me to neda, ale u tebe tam ty hesla nejsou z nejakeho duvodu :D ... rikas ze to pouzivas na zmeny hesel a pak napises ze to sem nedas pre tam maji ty hesla nejaky duvod :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mám na to cca 3 megovej linux (nejspíš), nabootuješ, a děláš si s heslama co chceš. Ovšem postovat to nebudu, přeci jenom ty hesla tam z nějakého důvodu jsou

 

edit: jinak funguje to snad na všech widlích, a smaže ti to u daného uživatele heslo, popřípadě ho to umí i rovnou změnit =)

Ale neviem ci to pomoze ked to ma zaheslovane cez program. Lebo heslo cez windows sa da obist aj z biosu ked si zapnes prikazovy riadok (zalezi na verzii biosu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znám program kterej ti to heslo jen ukáže když jder o heslo widlí :D ale psotovat nebudu.. warez .... takže PM kdyžtak :) nvm ale jestl istále funguje...

Edited by jinora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je potrebne zmenit hodnotu premennej cbxAlwaysLockAtStartup z hodnoty 1 na 0 v registroch a po starte PC sa nezobrazi dialog uzamykaci.

(aspon mne to tak ide)

Cize, kedze mas moznost bootnut, je potrebne si pozhanat distibuciu, ktora obsahuje OfflinePWDAndRegisryEditor, mountnut particiu s nainstalovanym Win, ZAZALOHOVAT win registre, zmenit tu hodnotu...

 

No, a v prvom rade mal tvoj otec zamknut masinu do komory alebo navrtat diery do skrinky a namontovat kladky aby zamedzil fyzickemu pristupu k PC, potom az zakazat boot z kazdeho media a siete (okrem HDD) a potom zaheslovat BIOS (mimochodom, kazda doska mala kedysi jumpre, ktorymi sa bios nastavil na default hodnoty,a nie vytahovat baterku :) )

 

v.

 

EDIT: ta premenna je v HKLM/Sofware/FsProLabs/LockMyPC4/

Edited by vladonix

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heh Axxxo me to neda, ale u tebe tam ty hesla nejsou z nejakeho duvodu :D ... rikas ze to pouzivas na zmeny hesel a pak napises ze to sem nedas pre tam maji ty hesla nejaky duvod :D

Nepoužívám, pouze to mám...kdo ví kdy se to může hodit :-) A rejpnout jsem si přece musela =) No, jestli je to přes program, tak to samozřejmě nepomůže, ovšem kdosi se ptal na změnu hesla JEN ve widlích. S tímhle je to otázka 10ti vteřin =)

 

edit: vladonix: nebo prostě vyndat hdd :P

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites
edit: vladonix: nebo prostě vyndat hdd :P

 

1. SYN: Pokial budem mat pristup k PC, kupim si svoj HDD ;)

2. OTEC: stale vytahovat a vkladat? (teda HDD) :D

 

v.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. SYN: Pokial budem mat pristup k PC, kupim si svoj HDD ;)

2. OTEC: stale vytahovat a vkladat? (teda HDD) :D

 

v.

No co, tak vytáhneš kablíky a budeš to připichovat z venku :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtěl jsem jen poznamenat, že většina programů na obejití primitivního win. hesla funguje na Linuxu, což znamená že většína jich je Freeware a žádný WAREZ by e nekonal =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

CIA commander pro smazani hesla do widli a pokud mas ten lock my pc jako trial tak ma jest 1 heslo jako zalozni da se najit nekde na strankach vyrobce ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

otec říkal že když se to smaže tak se to podělá celý, ten HDD v PC je můj dokonce i ten celej komp :) můžu to zkusit zazálohovat a pak smazat... jinak děkuju za rady dám vědět později... AXXO nemohla bys mě prosím PM poslat ten LINK? a jinak zkouším otcovi vysvětlit Že na PC se učím ale nějak to nechce pochopit...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×