Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Eessencia

[Nábor] Herní Portál The Second World

Recommended Posts

<b><i>Koho Hledáme?</i></b>

<u><b>Všeobecně</b></u>

<b> • Webmastera</b> - (nutná znalost PHP, HTML, CSS a grafiky)

 

<u><b>WoW</b></u>

<b> • Gamemaster</b> - Developer (znalost SQL a EventAI, C++ je výhodou) (FUN REALM)

<b> • Gamemaster</b> - Ingame Help (člověk co pouze pomáha ve hře) (FUN REALM)

<b> • Gamemaster</b> - Eventer (nutná znalost SQL a EventAI, C++ je výhodou) (FUN REALM)

- nehledáme eventera typu, port do gurubashi a teď se mlaťte, nýbrž eventera schopného vytvářet funkční instance a jiné...

 

<u><b>GunZ The Duel</b></u>

<b> • Gamemaster</b> - Developer (znalost této hry a její DB, umět se pohybovat v windows SQL serveru 05)

<b> • Gamemaster</b> - Ingame Help (člověk co pouze pomáha ve hře)

 

<b>*Přihlášky odesílejte na secondworld(A)email.cz (místo (A) napište @), dejte si záležet, vypište co nejvíce, pokud se vám neozveme zpět, nevzali jsme Vás*</b>

<b> - Pouze lidi věku vyššího 15ti let (žádosti 15- ihned mažu)

- Do předmětu pište - o jaký druh náboru se jedná čárka váš věk

- příklad - "WoW - Gamemaster Eventer - 18let"</b>

 

____________________________________________________________________

 

<u><b>Naše zázemí</b></u>

<b> • Připojení</b> k síti 100 Mb switch

<b> • Operační Systém</b> - Windows XP 64b - zdůvodu nepodpory GunZ the Duel Serveru na Linuxu.

- Pokud si WoW server nebude rozumnět při více hráčích s XPčkama, máme možnost přehození ho na druhý PC linux - menší poplatek

<b> • PC platforma IBM</b>

<b> - CPU</b> - Dual Xeon 2.4Ghz

<b> - RAM</b> - 3Gb

<b> • Záloha PC platforma IBM</b>

<b> - CPU</b> - Intel 2.4Ghz

<b> - RAM</b> - 2Gb, možnosto rozšířit na 3Gb

 

____________________________________________________________________

 

<u><b>Nabízíme</b></u>

- Dobré zázemí v Teamu

- Možnost uplatnit své schopnosti

- Po 3 měsících, možnost malého měsíčního platu

 

____________________________________________________________________

 

<u><b>Co na našem herním-portálu najdete za hry?</b></u>

<b> - Servery World of Warcraft</b>

- Classic neboli preTbc (<a href="http://kalgul.eu"'>http://kalgul.eu" target="_blank">kalgul.eu</a> - <i>plánuje se</i>)

- WotLK - Blizzlake a High (<a href="http://kalgul.eu" target="_blank">kalgul.eu</a> - <i>již zavedeno</i>)

- WotLK - Instant (hostován na tomto serveru - <i>plánuje se</i>)

 

<b> - Server GunZ The Duel</b>

- GunZ The Duel -Mírně zvýšenné Raty (hostován na tomto serveru - <i>plánuje se</i>)

- <a href="

target="_blank">Ukázka ze hry GunZ The Duel</a>

 

<b> - Server Diablo II: Lord of Destruction</b>

- Server již pár let zavedený (<a href="http://77.240.190.66/DiabloII/" target="_blank">http://77.240.190.66/DiabloII/</a>)

 

<b> - Webová Online hra Xspace (zrojové kódy Ogame.cz)</b>

- Již nějaký ten pátek online, team pracuje na překladu a funkčnosti (<a href="http://77.240.190.66/Xspace/" target="_blank">http://77.240.190.66/Xspace/</a>)

 

 

<div align='center'><b>Plánované spuštění beta verze portálu (2.Srpna - 10.Srpna)</b></div>

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D dalsi clovek co si mysli ze vsichni 15+ z tohodle fora budou pracovat jen a jen pro nej.

 

Tak hledá lidi. Kdyby si byl na jeho místě, tak by si to taky zkoušel všude možně.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D dalsi clovek co si mysli ze vsichni 15+ z tohodle fora budou pracovat jen a jen pro nej.

Na tomto fóře jsem přes 3 roky. Vždy mi tu pomohli a já pomohl jiným...

Nabízím práci, nabízím rozšíření svých vědomostí pravidelnou prací na DB, Webu... Nabízím i malý plat (po 3 měsících práce na portálu).

 

Jinak k tvému postu... Toto je forum zameřené na emulaci MMORPG hry WoW ale i jiných her... Je zde mnoho zkušených lidí, kteří mohou svou práci uplatnit na větších projektech než na serveru kde hraje 5 lidí a admin je rád že vůbec zprovoznil Mangos.

 

A opravdu si nemyslím, že všichni budou pracovat u mě, já pouze práci nabízím, nikoho nenutím.

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D dalsi clovek co si mysli ze vsichni 15+ z tohodle fora budou pracovat jen a jen pro nej.

 

Na blbé poznámky a ot tu nikdo není zvědavý...

 

 

Btw ot ke GunZ: už existuje nějaký anticheat ? Už dvakrát jsem s tím sekl kvůli všudypřítomným cheaterům :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bohužel o anticheatu jsem ještě neslyšel nic... ale budu hledat... ;)

zatim zůstávám u bannovaní

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkně zformulované, doufám,že někoho najdeš a celý projekt ti poběží.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže nabídka stále trvá...

 

Menší nové info

- Projekt je již jistý, předplacen od Srpna do začátku října...

- Finance na další intervaly budou.

- V nouzové záloze máme 8.000 Kč.

 

Na webu pracujeme

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites
Necro, jak to vidíš s tím dotazníkem na mail pro druhé výběrové kolo? :-)

Zítra, max v Pátek, mám teď mnoho starostí, takže to musí vydržet...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zítra, max v Pátek, mám teď mnoho starostí, takže to musí vydržet...

 

Ja samozrejmne take preji hodne stesti ale vice dodat nemohu sice chapu ze chces starsi lidi do teamu ale tady ji zas at tolik neni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<b>Novinka 2#</b>

- Do projektu přibyde nová hra (server)

• Line<b>Age</b> ][ C6

- Nábor na GM pro L2 (jen GM které mají zkušenosti, nikoho nového nechci)

 

<i>Příhlášky pište jak již je obyčejně v 1. postu na Secondworld(A)email.cz (místo (A) pište @ )</i>

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

no zajimalo by mě kdy mi dojde ten dotazník na to GM...,,, :whistling:

 

EDIT: pardon nevšiml jsem si toho topicu před tím že to bude zítra nebo v pátek pardon.. :D

Edited by Exitusik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozhodli jsme se, že na portálu nebude "prozatím" hra gunz the duel...

Portál bude obsahovat pouze tyto hry

 

• World of Warcraft

- předběžné info

- Rate - Fun (okolo 30x)

- pouze zvedlé rate, jinak vše podle normálních serverů

- Stále hledáme developery

- datadisk The Burning Crusade s aktuálním patchem (ManGos)

 

• Lineage 2

- předběžné info

- Rate - high (okolo 5-10 x)

- Stále hledáme gamemastery a developery

 

Diablo 2, Xspace a Kalgul budou sponzorovány formou reklamy

 

 

Předběžný design webu je http://tsw.own.cz/ (designově 90% hotov, obsahově 0% hotov)

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Víš co ti chybí na stránce http://uwa.xf.cz/ ? Já ti to rád řeknu Fórum to je hlavni kam aby lidi psaly co si myslí :) jestli by si chtěl nějak helpnout s tím forem stačí říct popřípadě bych byl i moderátor :) A ještě maličkost co se mi na té stránce nelíbí je to že jak máš v levém boku dole přidat zprávu tak je to blbě dolazeno s barvami když už používáš 'blueboard' tak si tam nastav pozadí i barvy :) jinak projekt je to dobrý .

Share this post


Link to post
Share on other sites

prisoner123: Musíš počkat :) admin se nemůže věnovat jen dotazníkům, navíc teď asi testuje server... tak vydržte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copak se stalo??? Čekám, a čekám. Email nikde. :-(

Ahoj, zdá se že mi od tebe email nepřišel... napiš mi ještě jednou, děkuji...

 

Info 3#

• Po delší debatě, jsme se rozhodli opustit od serveru lineage 2 z důvodu nedostatku GM, nejasností ohledně této hry...

• Proto jsme se rozhodli, že na serveru bude prozatím World of Warcraft server, později bude přidán GunZ the Duel..

- Po tomto rozhodnutí váháme zda se dá říkat našemu projektu herní portál? zdá se že ne, ale pozdější dobou se rozrosteme jak jen to bude možné...

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info 4#

LineAge 2 server nebude (prozatím se ani nechystáme o něm popřemýšlet)...

WoW je jisté, GunZ už připravujeme

Plánované rozjetí server pro hráče je kolem 3.8.09 v 18:00h.

 

Proběhla změna hostingu

AMD Athlon X2 5400+

Ram 3Gb

Linka 100mb/s (na lince 1gb/s)

 

Změna hostingu byla provedena kvůli (dvojnásobně) nižším nákladům na hosting ;)

 

Nábor -

WoW - Fun

• Hledáme 2 Developery se znalostmi SQL, C++ výhodou

 

GunZ the Duel

• Hledáme 1 developera, se znalostmi GunZ DB (SQL - práce ve windows sql server)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info 5#

2.8 v 18:00 startujeme na ostro

 

Budou 2 Realmy

1# Fun - Silmarillion 3.1.3 WotLK (10x Xp, 10x Q, 2x Money)

2# BlizZLike - Estragon 3.1.3 WotLK (1.5 Xp, 1.5 Q)

 

Hledáme developery a Ingame GM na realm BlizZLike

Hledáme stále developery a ingame GM na GunZ the Duel server

Realm Silmarillion (Fun) je již obsazen

 

Příhlášky posílejte stále na mail Secondworld(A)email.cz - (místo (A) pište @)

 

 

To Kejhal - ozvu se v sobotu kolem 22:00 (Nyní se nenacházím v PCE)

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×