Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Shadowhack

<Game Master>

Recommended Posts

Čau,chtěl bych být GM na nějakém WoW serveru co má dobrého poskytovatele a nejede přes Hamachi Info::níže

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

O mě:Jmenuji se Láďa a je mi 14let,zkušenost s GM i WoW mám něco přes rok.

Co můžu nabídnout:In-Game,eventer,Adminovo "pomocník",částečný SQL,HTML,rád dělám eventy jak ve wow tak v Maze Creatoru.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

V čase můžu vyrobit nějaké npc,item aj.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dělal jsem na několika serverech:http://kmfworld.tk/,http://wow.game-portal.eu/,a jiných serverechxD pardon už nevím stránku a nenašel sem je to je celkem asi tak 8serveru kde jsem byl GM(Zbytek hamachi..)

Většinou sem skončil např.. Furt jsem GM na WoW.Game-Portal.eu ale ..kabel k internetu no zkrátka vždy se to nějak nepovedlo tak hledam nějaký server kde bych zustal ...

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ve WoW Trávím denně asi tak 5-6Hodin často i více na dohodě můžu být ve WoW prakticky furt od rána do noci..

Edited by Shadowhack

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bejt to o něco kratší tak si to snad dočtu i dokonce.Tomu říkáš "tvá vizitka"?

 

Musíš si uvědomit,že když něco chceš tak se musíš i trošku lépre reprezentovat s takovouhle nikde nepořídíš.Nenapsal jsi ani kde jsi dělal natož proč jsi tam skončil atd...

 

Moc faktorů na to aby jsi nebyl přijatej + aby jsi tu chytil nějakým kamanem do hlavy...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niečo strašné..pane bože..nás tvoje technické problémi nezaujímaju.. sa vyhovárať na kabel to je moc

Nečakaj, že ta niekto zobere..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niečo strašné..pane bože..nás tvoje technické problémi nezaujímaju.. sa vyhovárať na kabel to je moc

Nečakaj, že ta niekto zobere..

Mentál??Psal sem to tam z důvodu proč sem odešel ještě tam furt dělám a chci ale nejde vubec server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Furt jsem GM na WoW.Game-Portal.eu ale ..kabel k internetu no zkrátka vždy se to nějak nepovedlo

 

Todle nechápu :D co s tim kabelem? rozpadl se? Ukradli ho mimozemšťani? Sežral ho majitelův pes?

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Furt jsem GM na WoW.Game-Portal.eu ale ..kabel k internetu no zkrátka vždy se to nějak nepovedlo

 

Todle nechápu :D co s tim kabelem? rozpadl se? Ukradli ho mimozemšťani? Sežral ho majitelův pes?

Poskytovatel byl prostě na ***** už to jede má nového poskytovatele a bez lagů!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě to z mé strany přijde jako nekvalitní výmluva. Výměna kabelu je otázka 200kč a 10min práce.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě to z mé strany přijde jako nekvalitní výmluva. Výměna kabelu je otázka 200kč a 10min práce.

není výmluva sám admin říkal že byl poškozenej kabel v serverovně..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sám admin :D V serverovně no tak to je hodně nekvalitní výmluva, protože v serverovně by to ěli vyměněný do 10minut...

Edited by Clou
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechápu proč otevíráš měsíc starý topic.

 

LOCK !

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×