Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

[Hledám] GM a Developery [Glory of Azeroth]

Recommended Posts

Ahoj, Glory of Azeroth hledá lidi na tyto pozice:

  • SQL Developer
  • C++ Developer
  • IN-GAME Helper
  • Eventer
  • Hráč

 

Nabízíme:

  • Email k doméně
  • Místo v kvalitním teamu
  • Dobrou komunitu lidí a hráčů

 

Požadujeme:

  • Zkušenosti v daném oboru
  • Kvalitní práci
  • Spolehlivost, chuť k práci

 

Info: servery.WoWresource.eu

 

Zájemci pište do topicu, o info si také můžete říct.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Web se mi nelíbí. Fiki ty si myslíš, že najdeš lidi (zkušený), kteří ti půjdou makat na server kde hrajou 4 lidi samozřejmě ti přeju GL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Web se mi nelíbí. Fiki ty si myslíš, že najdeš lidi (zkušený), kteří ti půjdou makat na server kde hrajou 4 lidi samozřejmě ti přeju GL

4? někdo asi přehlídl druhej realm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj sry na druhý jsem se nedíval, ale 23 hráčů to také není moc ;)

jn, ale není to úpně málo.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo čistá pravda, ja som raz z kamošom hrával na instant funkách a jeden server

začínal a hovorim mu vonku "šak to je blbý server nikdo tam není" on tam samozrejme hrával

a tak za 2 mesiace som si pozrel z nudy len tak link toho serveru a kukám status a online 340 +

ľuďí..

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak když pominu to slovo "přibidou" na titulní straně webu, tak ten web docela ujde... ale nehorázně jsem se zasmál u GM týmu.

 

# Informace: In-Game Nicky: Fiki, Fikinek

# Přebývá spíš na Blizzlike Serveru

# Nejmladší, ale nejzkušenější z GM teamu

# Umí PHP, SQL, C++, C#, HTML, CSS, Javascript a další věci

# Kompiluje revize a přidává do nich své fixy, které jinde nenajdete

# Jeho slovo je vždy rozhodující

# Email: [email protected]

# ICQ: 550456250

 

Sebedůvěra ti fakt nechybí. V patnácti o sobě říct, že umíš 4 programovací jazyky. A uplně mě dorazila věta "Nejmladší ale nejzkušenější". Kdy konečně vyspěješ?

 

Pokud chceš sehnat skutečně kvalitní vývojáře či, pokud chceš uspět, tak s tímhle přestaň. Dělá ti to naprosto příšernou image, a dělá to příšernou image tvému serveru (zvlášť ta hrubka na titulce).

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak když pominu to slovo "přibidou" na titulní straně webu, tak ten web docela ujde... ale nehorázně jsem se zasmál u GM týmu.

 

# Informace: In-Game Nicky: Fiki, Fikinek

# Přebývá spíš na Blizzlike Serveru

# Nejmladší, ale nejzkušenější z GM teamu

# Umí PHP, SQL, C++, C#, HTML, CSS, Javascript a další věci

# Kompiluje revize a přidává do nich své fixy, které jinde nenajdete

# Jeho slovo je vždy rozhodující

# Email: [email protected]

# ICQ: 550456250

 

Sebedůvěra ti fakt nechybí. V patnácti o sobě říct, že umíš 4 programovací jazyky. A uplně mě dorazila věta "Nejmladší ale nejzkušenější". Kdy konečně vyspěješ?

 

Pokud chceš sehnat skutečně kvalitní vývojáře či, pokud chceš uspět, tak s tímhle přestaň. Dělá ti to naprosto příšernou image, a dělá to příšernou image tvému serveru (zvlášť ta hrubka na titulce).

 

Owned :lol::lol::lol::lol::lol:

(sry ale musel som to sem napísať.) ale možno základy vie.. :rolleyes:

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak když pominu to slovo "přibidou" na titulní straně webu, tak ten web docela ujde... ale nehorázně jsem se zasmál u GM týmu.

 

 

 

Sebedůvěra ti fakt nechybí. V patnácti o sobě říct, že umíš 4 programovací jazyky. A uplně mě dorazila věta "Nejmladší ale nejzkušenější". Kdy konečně vyspěješ?

 

Pokud chceš sehnat skutečně kvalitní vývojáře či, pokud chceš uspět, tak s tímhle přestaň. Dělá ti to naprosto příšernou image, a dělá to příšernou image tvému serveru (zvlášť ta hrubka na titulce).

Je mu 13. OMG Fiky Xmat má pravdu ty si myslíš, že umíš v C++ kompilovat v C# uděláš konzoli, která bude vypisovat např. Fiky je nejzkušenější. Podstata slova umím je hodně sebejistá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sis nemoh pomoc:D

No hej no... :)

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je mu 13. OMG Fiky Xmat má pravdu ty si myslíš, že umíš v C++ kompilovat v C# uděláš konzoli, která bude vypisovat např. Fiky je nejzkušenější. Podstata slova umím je hodně sebejistá.

 

tak ma 13 no :D a co a ma server asi vykradl banku ne :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod slovom "umím" u neho možno hľadať "Hello World" v 4 programovacích jazykoch, tak to vidím ja. Namyslenosť až za hrob, k tebe by som nešiel robiť ani keby si ponúkal mesačný príjem, zobuď sa. Na wowresource si ešte nič poriadne neukázal a ľudia, ktorí toho tu dokázali veľa netvrdia ani, že vedia programovať v jednom jazyku, pretože človek sa učí celý život, nie to, že ty máš 13, urobíš "Hello World" a napíšeš, že to ovládaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a žádný hello world.. mě je jedno říkejte si co chcete umím je relativní pojem to je pravda jako když někdo u toho PC sedí pořád tak se to naučí to že to neovládáte neznamená že někdo mladší nemůže, a jinak pokud ti jde vyloženě o to abych sem něco přidal není problém... jen něco sem přidat pro mě není nic lehkýho tím typem že chci aby to bylo jen u mě na serveru.. :)

 

myslíte si že lidi z ofíku uměj? a dali vám něco ? :D

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

a žádný hello world.. mě je jedno říkejte si co chcete umím je relativní pojem to je pravda jako když někdo u toho PC sedí pořád tak se to naučí to že to neovládáte neznamená že někdo mladší nemůže, a jinak pokud ti jde vyloženě o to abych sem něco přidal není problém... jen něco sem přidat pro mě není nic lehkýho tím typem že chci aby to bylo jen u mě na serveru.. :)

 

myslíte si že lidi z ofíku uměj? a dali vám něco ? :D

 

 

Chlapče ty robíš možno fixy, ale keby neboli ochotní ľudia, tak robíš kulové. Až dospeješ pochopíš význam slova OPENSOURCE. Keby bolo všetko osobné, tak teraz pozeráš na modrý obraz BIOS-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chlapče ty robíš možno fixy, ale keby neboli ochotní ľudia, tak robíš kulové. Až dospeješ pochopíš význam slova OPENSOURCE. Keby bolo všetko osobné, tak teraz pozeráš na modrý obraz BIOS-u.

chápu význam slova opensource, ale když bych vám sem dal věci co sem dělal jak pak můžu prosadit svůj server když nebudu mít nic unikátního? děláš jak kdyby vám sem Anthorie posílala zdrojáky úprav core nebo DB...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lenže tu nejde o Anthoriu, ale o tvoj GoA. Nevravím, že máš posielať všetko to, čo si spravil pre svoj server a chceš, aby práve tým bol unikátny, ale čo tak sa podeliť a napísať trebárs návod :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry ale tenhle server nema budoucnost stejne jako 10 dalsich serveru co si mel predtim je uplne zbytecny tam jit hrat protoze za tejden si blbe nahrajete sql update a uz nebudete vedet co s tim nasleduje wipe a konec protoze uz to nikdy nerozbehnete :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry ale tenhle server nema budoucnost stejne jako 10 dalsich serveru co si mel predtim je uplne zbytecny tam jit hrat protoze za tejden si blbe nahrajete sql update a uz nebudete vedet co s tim nasleduje wipe a konec protoze uz to nikdy nerozbehnete :D

když myslíš :D nejsem lama už se v tom pohybuju dýl :), navíc to máme raidovaný a zálohovaný takže máme zálohy.. to víš nemáme server z doby nežer chleba :)

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,Měl bych zájem o Post GM na vašem serveru ;). Jmenuji se Honza Březina, je mi 16 let, Studuji na Státním Gymnáziu ve Žďáře nad Sázavou, Wow hraji už 4 roky, mám zkušenosti z hodně serverů, ačkoli nikdy nepřekročili 150+, ale to není myslím důležité, server překročil 100+, Znám všechny příkazy, a celkem se vyznám v DB, takže jsem s ní už pracoval, ale nejsem v tom profík-učím se ;) Tak jestli by jsi měl zájem rád bych pomohl vašemu serveru s rozvojem, apod. Jsem kvalitní GM co odvádí kvalitní práci, nenechám se nikdy naštvat. Wow Dokážu věnovat dost času, pokud mám hodně času tak ho skoro veškerý investuji do GMkování. Odvádím opravdu kvalitní práci, tzn. vše co jde dotáhnu do konce. Můžete si mě klidně otestovat přes icq, apod. Jinak pokud máte zájem tak napište na skype: strataa nebo na icq:286-100-034 , děkuji, a brzy naschle ;)

Edited by Edwar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×