Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Wladass

[Nové forum]

Recommended Posts

Pokud se najde někdo nový, kdo bude schopný, tak proč ně. Každopádně není pevně stanoven počet moderátoru a místo je vždy. Pokud ten člověk za něco stojí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A když už je to tu tak jsem se chtěl zeptat jestli se bude někdy dávat vzhled pro IPB Fórum pro mobily hodně používám mobil a docela mě štve že mě to nehodí do klasického režimu na oficiálním IPB fóru už to je a jestli to bude i tady ???a když už je to tu tak jsem se chtěl zeptat jestli se bude někdy dávat vzhled pro IPB Fórum pro mobily hodně používám mobil a docela mě štve že mě to nehodí do klasického režimu. Na oficiálním IPB fóru už to je a jestli to bude i tady ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

A když už je to tu tak jsem se chtěl zeptat jestli se bude někdy dávat vzhled pro IPB Fórum pro mobily hodně používám mobil a docela mě štve že mě to nehodí do klasického režimu na oficiálním IPB fóru už to je a jestli to bude i tady ???a když už je to tu tak jsem se chtěl zeptat jestli se bude někdy dávat vzhled pro IPB Fórum pro mobily hodně používám mobil a docela mě štve že mě to nehodí do klasického režimu. Na oficiálním IPB fóru už to je a jestli to bude i tady ???

 

IP.Board Lo-Fi nestačí? Jinak Mobile verzi lze očekává o vánocích jako vánoční dárek. Teď není čas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na mobilu se nezobraí jen odkazy :( jak kdyby si viděl :(

 

Edit: Nešlo by to udělat dříve koupil jsem si Iphone a chtěl bych byt pořád online jenomže s tím to nejde :(

Edited by newster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Děkuji Pane Administrátore ale zapoměl jste na mé další acc gudsik a guds, a pán RH dával perma bany když člověk měl jiný názor. Radši smazat a zahrabat co? než sa ku tomu postavit jako chlap...

 

Děkuji za vyjádření.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak to je rofl koukám že to fórko upadá víc a víc... Možná by to chtělo lepšího admina.. kterej bude brát i jiné názory než ty svoje,.. Chceto někoho kdo neni slaboch... a překousneto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono neupadá jen fórum, ale celkové free komunita kolem WoWka. Jinak Wladass měl celkem stupidní nápad. nenavrhoval nic nového. Navrhoval udělat fórum, kde by bylo to co tu je, jen by tam nemohl postovat kdo chce, aby se zabránilo postům lam či co. Dle mě by se mělo vyčistit to stávající a ne tu dělat ještě větší bordel.

 

Jinak nechápu, co se adminovi nelíbí za narážky od káji. Prostě opozice musí vždy někde být. Snakeu...máš si to brát tak, že by si měl přidat a ne tu trestat někoho, kdo projeví kritický názor.

A od toho fórum je ne? Aby se vyjádřil názor. A to, že měl takových postů více, za to si můžeš sám. Kdyby si se k tomu vyjádřil oficiálně hned, nemuselo to být.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To víte ogaři, když sláva padne na mozek tak proč ne? Hodně lidí nemá rádo opozici a tak jí utlačují hold když Panu Administrátorovi nesedím do noty tak co potom?

 

Snake--> Opozice musí být všude, určitě tu bylo více lidí ale banem se problém vyřešil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všetko čo tu je, vybudovala komunita. Všetko čo upadá, komunita ničí.

Administrátor je len človek, ktorý vám dáva možnosť vyjadriť názor, keby neboli takí ľudia, ktorí platia svoje zarobené peniaze len preto, aby ste sa vy mohli hádať, tak by sme skončili len pri hrách. Že niečo upadá nie je vina administrátor, pretože on sa do diskusie zapája minimálne, všetko čo ide k horšiemu je len problém vás!

Vy tu robíte milión rôznych tém, vy nadávate a spamujete na hulákadle, tak mi sakra povedzte, prečo by niečo mal za VÁS administrátor meniť?

 

Tak si to vo svojich hlavách láskavo urovnajte najprv VY a potom možno pristúpi na pomoc aj administrátor a v niečom vám vyhovie. Nie je predsa v jeho povinnostiach aby vychovával bezmozgových jedincov, ktorí sem prišli len škodiť. Bohužiaľ sa medzi nami nájdu aj takí, no prečo by to mal riešiť on? Nemal.

 

A láskavo pred tým, ako tu začnete zasa kadiť svojimi nadávkami, tak si uvedomte aspoň niečo z toho, čo som sa vám snažil vysvetliť a že celok tvorí komunitu, nie jedinec a WoWResource rozhodne komunitou je. (pre nechápavých: WoWResouce = KOMUNITA; KOMUNITA = ĽUDIA; ĽUDIA = MY VŠETCI!)

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všetko čo tu je, vybudovala komunita. Všetko čo upadá, komunita ničí.

Administrátor je len človek, ktorý vám dáva možnosť vyjadriť názor, keby neboli takí ľudia, ktorí platia svoje zarobené peniaze len preto, aby ste sa vy mohli hádať, tak by sme skončili len pri hrách. Že niečo upadá nie je vina administrátor, pretože on sa do diskusie zapája minimálne, všetko čo ide k horšiemu je len problém vás!

Vy tu robíte milión rôznych tém, vy nadávate a spamujete na hulákadle, tak mi sakra povedzte, prečo by niečo mal za VÁS administrátor meniť?

 

Tak si to vo svojich hlavách láskavo urovnajte najprv VY a potom možno pristúpi na pomoc aj administrátor a v niečom vám vyhovie. Nie je predsa v jeho povinnostiach aby vychovával bezmozgových jedincov, ktorí sem prišli len škodiť. Bohužiaľ sa medzi nami nájdu aj takí, no prečo by to mal riešiť on? Nemal.

 

A láskavo pred tým, ako tu začnete zasa kadiť svojimi nadávkami, tak si uvedomte aspoň niečo z toho, čo som sa vám snažil vysvetliť a že celok tvorí komunitu, nie jedinec a WoWResource rozhodne komunitou je. (pre nechápavých: WoWResouce = KOMUNITA; KOMUNITA = ĽUDIA; ĽUDIA = MY VŠETCI!)

 

Asi nechapeŠ jedinou věc, Administrátor je člověk kterej tuto celou kauzalitu může ovlivnit :whistling: , jinak by se tohle tady asi neodehralo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já přijímám kritiku. V podstatě většina příspěvku co tu píšete je kritika mě a mého rozhodnutí, ale všechno má své hranice a já nejsem boxovací pytel, který vydrží všechno. Netrestám všechny co projeví jiný názor než já, ale většina si neuvědomuje, že pokud chce uvést jiný názor, tak by to měla udělat slušně a na nějaké úrovni. Bohužel to se nedá říct o kájovi, který tu jen trolluje.

 

Děkuji moc Angelo-vi za jeho příspěvek. Myslím, že vystihl podstatu jak to chápu já a jako by to měli chápat ostatní.

 

swordik: Jak jí mohu ovlivnit? Sebelepší struktůra fóra nevyřeší problémy komunity a vodit každého za ručičku a říkat mu jak správně se má chovat, není v mých silách.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já přijímám kritiku. V podstatě většina příspěvku co tu píšete je kritika mě a mého rozhodnutí, ale všechno má své hranice a já nejsem boxovací pytel, který vydrží všechno. Netrestám všechny co projeví jiný názor než já, ale většina si neuvědomuje, že pokud chce uvést jiný názor, tak by to měla udělat slušně a na nějaké úrovni. Bohužel to se nedá říct o kájovi, který tu jen trolluje.

 

Děkuji moc Angelo-vi za jeho příspěvek. Myslím, že vystihl podstatu jak to chápu já a jako by to měli chápat ostatní.

 

swordik: Jak jí mohu ovlivnit? Sebelepší struktůra fóra nevyřeší problémy komunity a vodit každého za ručičku a říkat mu jak správně se má chovat, není v mých silách.

 

Tak najmout moderátory, který toto budou ochotně dělat.. dozorovat na takové věci.. dit za celej den tu třeba proběhne jedna věc 2x.. Nejlepší by bylo tu věc poprvé napsat do faq a pak ty lidi naposílat.. pak je akorat vyspamované forum a je v tom bordel. Takhle by se totu aspoň trochu spřehlednilo a vyházet staré topici co jsou kničemu.. A trochu z přísnit pravidla.. tady na fóru je takovejch návodu a příde někdo a zeptá se na tu věc místo aby proje fórko za to bych začal dávat warny... atp..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono je zde někde možnost postovat opravy co si uživatelé řeknou a rozdělené podle emulátorů ?

 

Ano. Je to již pár dní možné.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×