Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
jelko

Hladaš developera?

Recommended Posts

Meno: Martin

vek: 16

country: Slovakia

škola: SOŠ elektrotechnická v Trnava , odbor: Mechanik počítačových sieti

------------------------------------------------------------

Čo ovládam : - SQL (Chválitebne až výborne)

- C++ (sa učím)

- Databázu TC/mangos

- counter strike 1.6 ( Viem spraviť server na hociaký mód )

- php , css , html ( sa učím)

-------------------------------------------------------------

Čo požadujem : - Absolútnu dôveru

- Prístup do DB

- Linku aspon 50 download 50 upload

- Nonstop zapnutý server

-------------------------------------------------------------

 

Kontakt: - skype: matulik155

- icq: 427785180 (ale prosim kontaktujte ma na skype ,89% chance online status)

- e mail: [email protected]

P.S. Viem že v poslednej dobe tu bolo asi 3 topic ktoré hľadali developerov ale nedostal som žiadnu odozvu.

Edited by jelko

Share this post


Link to post
Share on other sites

schanim nekoho pro dofixovani spellu v avcku na 2.4.3 to bys dokazal? (prolinkovani npccek pridani eventai predelani hp, many pripadne resistu a armoru)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mohu se jen zeptat, na so hledáš 50Mb obousměrně linku? Na nesdílených 20Mb s dobrým nastavením serveru rozjedeš server pro lidi, které ani ten emulátor nevydrří. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pochybuji, že ti někdo jentak dá přístup do databáze. To kouzelné slůvko 100% důvěra je sice hezké, ale komu v tuto dobu můžeme věřit? Zdá se mi, že poslední dobou je najít spolehlivé GM, které ihned druhý den nesupportuje o sto šest a nebo neškodí nějak serveru je opravdu nadlidský výkon a upřímně závídím serverům se stálým týmem a hlavně věkově staršími a rozumnými GM (nejlépe 18-20+).

 

A tu linku taky moc nechápu, síce dost serverů je někde v serverovně na 100Mbit full duplex, ale můžeš přece najít kvalitní server i s nižší rychlostí ;-).

 

OneB1t to rozsekl :-).

 

EDIT: Ale asi si nechtěl, aby ti tu takhle někdo spamoval co? No dobrá už raději mlčím, ale jen by mně zajímali odpovědi ;-).

Edited by Filo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu linku som sem dal preto lebo mi píšu taký borci ktorý chcú aby som im spravil server s uploadom 0,53 Mb tak jako preto ..

 

schanim nekoho pro dofixovani spellu v avcku na 2.4.3 to bys dokazal? (prolinkovani npccek pridani eventai predelani hp, many pripadne resistu a armoru)

 

Samozrejme že dokázal ale čo by si mi ponúkol , chcem tým povedať že či sa mi oplatí prepatchovavať wowko lebo mám na 3.1.3 a 3.3.2

:nw2_guitar::whistling:

Edited by jelko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pochybuji, že ti někdo jentak dá přístup do databáze. To kouzelné slůvko 100% důvěra je sice hezké, ale komu v tuto dobu můžeme věřit? Zdá se mi, že poslední dobou je najít spolehlivé GM, které ihned druhý den nesupportuje o sto šest a nebo neškodí nějak serveru je opravdu nadlidský výkon a upřímně závídím serverům se stálým týmem a hlavně věkově staršími a rozumnými GM (nejlépe 18-20+).

 

A tu linku taky moc nechápu, síce dost serverů je někde v serverovně na 100Mbit full duplex, ale můžeš přece najít kvalitní server i s nižší rychlostí ;-).

 

OneB1t to rozsekl :-).

 

EDIT: Ale asi si nechtěl, aby ti tu takhle někdo spamoval co? No dobrá už raději mlčím, ale jen by mně zajímali odpovědi ;-).

by ses divil, našel jsem trio 14letých GMs, co spawnujou celý den a myslím, že takovýmhle lidem, co se snaží na serveru dělat atd by dal přístup každý BTW přístup do DB se dá omezit jen na execute,upload atd a nedát jim pravomoce na delete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím.

 

Rád bych Tě pozval na server www.victus.cz , online máme tak 20-50 lidí, teď během měsíce, když opadl sníh, to dost kleslo takže už se pobybujeme jen kolem 20-30 bohužel. Server je online zhruba dva měsíce a je pokračováním projektu Heroes of Fantasy, který k začátku dubnu ohlásil konec.

 

Přistup do ostré DB bych Ti ale ze začátku nedal, to nemůžeš čekat, měl bys full přístup na opravy do GM Test světa, kde bys mohl v klidu pracovat na čemkoliv a pak by se úpravy přehrály na main realm. Prioritní zájem mám opravy questů, linku ale dle tvých požadavků nespňujeme, stejně jako bezmeznou důvěru do začátku. Tvá volba.

 

Pokud tě nabídka oslovila, napiš mi na ICQ nejlépe na 318484445

 

S pozdravem za Victus Team, admin Bahamut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím.

 

Rád bych Tě pozval na server www.victus.cz , online máme tak 20-50 lidí, teď během měsíce, když opadl sníh, to dost kleslo takže už se pobybujeme jen kolem 20-30 bohužel. Server je online zhruba dva měsíce a je pokračováním projektu Heroes of Fantasy, který k začátku dubnu ohlásil konec.

 

Přistup do ostré DB bych Ti ale ze začátku nedal, to nemůžeš čekat, měl bys full přístup na opravy do GM Test světa, kde bys mohl v klidu pracovat na čemkoliv a pak by se úpravy přehrály na main realm. Prioritní zájem mám opravy questů, linku ale dle tvých požadavků nespňujeme, stejně jako bezmeznou důvěru do začátku. Tvá volba.

 

Pokud tě nabídka oslovila, napiš mi na ICQ nejlépe na 318484445

 

S pozdravem za Victus Team, admin Bahamut

 

 

Napíšem ti a dohodneme sa neako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×