Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Linusak

Nábor Arthemius

Recommended Posts

Dobrý den,

je mi líto.Tento web byl zdarma umístený jako template serveru ,tudiž jsme nic neporušili, navíc server justice nevlastní patent na zdrojový kód / design. Bohužel.

S pozdravem Linusak,Majitel AS

 

Lol, tady jde ale o to, že z toho děláte vlastní práci a ne o to jestli jste si to tam dali a navíc server který má free templatku "potěš pánbůh" :whistling:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bohužel, vlastní práci si z toho neděláme.. Zůstal tam copyright "DESIGN BY: MINIBUG | CODED BY MINIBUG"

jenže v originálu je DESIGN BY: KUBISLAV | CODED BY CÄSH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jde o to jak to stáhnu já, nikoliv jak je to v originálu.

 

A porušujete autorská práva, když ho vydáváte za svojí práci.

Já nic neporušuji ,navíc web nevydávám web za svoují práci ,btw kde vidíte že jsem si ho přivlastnil ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jde o to jak to stáhnu já, nikoliv jak je to v originálu.

 

A porušujete autorská práva, když ho vydáváte za svojí práci.

Já nic neporušuji ,navíc web nevydávám web za svoují práci ,btw kde vidíte že jsem si ho přivlastnil ?

 

2010 © MYSTR. ALL RIGHTS RESEVED. DESIGN BY: MINIBUG | CODED BY MINIBU

Je u vás na webu

2010 © WOW! DESIGN. ALL RIGHTS RESEVED. DESIGN BY: KUBISLAV | CODED BY CÄSH

Je v originálu, najdi 3 rozdíly.

 

PS: Nevím koho máte v teamu, ale v originálu je něco jiného, než mete ty na webu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den,

 

musím Vás upozornit že máte bez povolení na svých stránkách arthemius.tk náš web a vydáváte jej za svoji práci. Všechna práva webu náleží unitedstrom.eu/wow . Smažte urychleně Váši webovou prezentaci nebo budeme muset přikročit k jiným metodám.

 

S pozdravem Zechy, Ředitel US portálu

Akým? chcem vediet ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, tento vzhled nám někdo okopíroval a poté ho zde vydával jako templatu, na základě oznámení této skutečnosti moderátorům byl daný topic smazán a uživatel varován.

 

Pokud chcete zneužívat cizí práce a vydávat je za práce někoho jiného, prosím, je to Vaše rozhodnutí, ale pokud ne, měli by jste si pořídit tak jako my vlastní design. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jinak autorovi topiku doporučuji si přečíst http://cs.wikipedia.org/wiki/Copyright

 

Konkrétně toto:

V některých státech (hlavně v USA) bylo dříve nutné dílo registrovat, pokud mělo požívat ochrany autorským právem. Všeobecná úmluva o autorském právu z roku 1952 umožnila, aby byla v těchto státech díla z jiných zemí (kde registrace nebyla podmínkou ochrany) chráněna i bez registrace, pokud byla označena tzv. copyrightovou výhradou. Takové označení obvykle sestávalo ze značky písmene c v kroužku – ©, případně slova copyright, následované rokem vzniku a označením držitele autorských práv. Ve většině zbytku světa a od roku 1989 i v USA však takové označení není vyžadováno – dílo je chráněno automaticky, aniž by to na něm muselo být výslovně uvedeno a aniž by se autor musel jakkoli registrovat. (Označení je z právního hlediska vyžadováno pouze pro díla, která vznikla před přijetím Bernské úmluvy příslušnou zemí, to je ale evidentně okrajový případ.) Označení © se přesto často objevuje, má však spíše informační hodnotu; jeho právní význam je minimální, dá se pouze předpokládat, že by v případném soudním procesu mohlo označení zdůraznit fakt, že viník o tom, že se jedná o chráněné dílo, musel vědět, neboť je to na díle explicitně uvedeno.

 

Poblíž tohoto označení se také často objevuje výraz „všechna práva vyhrazena“ – ten má svůj původ v úmluvě z Buenos Aires, která již byla překonána novějšími mezinárodními smlouvami, podle kterých autorskoprávní ochrana vzniká automaticky a toto upozornění opět není vyžadováno. I zde se tedy jedná o čistě informativní poznámku.

 

Autor může svá práva vynutit občanskoprávní žalobou, kterou se může domáhat určení svého autorství, zákazu ohrožení svých práv (zákazu neoprávněné výroby, obchodování, dovozu či vývozu, sdělování veřejnosti apod.), odstranění následků zásahu do práva i poskytnutí přiměřeného zadostiučinění (omluvou či v penězích); autor také může vyžadovat náhradu škody a vydání bezdůvodného obohacení. Ten, kdo porušuje autorské právo, se však podle českého práva také dopouští trestného činu podle trestního zákoníku („porušování autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi“), který může být v trestněprávním procesu potrestán peněžitým trestem, propadnutím věci, ale také odnětím svobody až na dva roky (až pět let, pokud pachatel získal značný prospěch či dopustil-li se činu ve značném rozsahu; případně až osm let, pokud pachatel získal prospěch velkého rozsahu či dopustil-li se činu ve velkém rozsahu).

Edited by Cäsh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele, ja práva neporušil ,kdo chce at si to stahne na strance autora .. [link-deleted-by-xmat] ...

 

Jinak autorovi topiku doporučuji si přečíst http://cs.wikipedia.org/wiki/Copyright

Chceš mi vyhrožovat ? Můžeš ,ale nikam to nedospěje ty práva platí za podmínky patentu, to znamená že bez patentu na web nemůžeš nic udělat.

Edited by Xmat
delete linku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opět budu citovat.

 

dílo je chráněno automaticky, aniž by to na něm muselo být výslovně uvedeno a aniž by se autor musel jakkoli registrovat.

 

Jinak děkuji za odkaz na ty stránky.

Edited by Cäsh

Share this post


Link to post
Share on other sites

si myslí že změní pár věcí a myslí si: "je to moje!" na tom by musel ještě udělat hafo uprav aby to vypadalo jako jeho :mellow:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rada na konec: Pokud se chcete vyhnout problémům, radši smažte ten web.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den,

je mi líto.Tento web byl zdarma umístený jako template serveru ,tudiž jsme nic neporušili, navíc server justice nevlastní patent na zdrojový kód / design. Bohužel.

S pozdravem Linusak,Majitel AS

 

 

Edit: Nemíním si dělat zlou krev , web bude do 48 hodin smazán.

Zechy a ostatný ..čítajte znova ..citované "Nemíním si dělat zlou krev , web bude do 48 hodin smazán.".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zechy a ostatný ..čítajte znova ..citované "Nemíním si dělat zlou krev , web bude do 48 hodin smazán.".

 

četl jsem to, ale nechápu, k čemu potřebuje 2 dny na to, aby zmáčkl tlačítko DELETE?

 

PS: Dáváme vám 24 hodin na smazání webu. Pokud budou i nadále porušovány podmínky našeho copyrightu tak majitel našeho hostingu bude vše řešit právní formou dle zákonů České republiky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

četl jsem to, ale nechápu, k čemu potřebuje 2 dny na to, aby zmáčkl tlačítko DELETE?

 

PS: Dáváme vám 24 hodin na smazání webu. Pokud budou i nadále porušovány podmínky našeho copyrightu tak majitel našeho hostingu bude vše řešit právní formou dle zákonů České republiky.

Zechy, ty máš 15 rokov a už ideš právnickou cestou? Pekný začiatok ;)

Ale neni to podarené, pretože všetky obrázky na webe su od *Blizzard Enteratainment a myslím že aj

oni maju na svoje obrázky nejaký ten copyright :D ale v podstate teraz sa všetko kopíruje, takže neviem no :rofl:

Edited by Dendoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zechy, ty máš 15 rokov a už ideš právnickou cestou? Pekný začiatok ;)

Ale neni to podarené, pretože všetky obrázky na webe su od *Blizzard Enteratainment a myslím že aj

oni maju na svoje obrázky nejaký ten copyright :D ale v podstate teraz sa všetko kopíruje, takže neviem no :rofl:

 

Mám 14 :P To za prví, za druhý, kdo psal, že musím jít nutně právnickou cestou já? Pouze jsem napsal, jak se věci mají. Nejde tady jenom odesign, ale o kod :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ježiši lidi nepo*erte se z toho.tak vám někdo šlohnul kód.Ať si tam hodí že je to od vás a máte problém vyřešenej a ještě budeš mít reklamu :D

 

 

 

 

ZEchy jaký práva ty snad seš své právnej ?Dyť ti ještě ani nebylo 15.Nemáš OP takže s timhle bych na lidi moc nechodil.Fakt tvl přemejšlejte taky ut oho.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ježiši lidi nepo*erte se z toho.tak vám někdo šlohnul kód.Ať si tam hodí že je to od vás a máte problém vyřešenej a ještě budeš mít reklamu :D

 

 

 

 

ZEchy jaký práva ty snad seš své právnej ?Dyť ti ještě ani nebylo 15.Nemáš OP takže s timhle bych na lidi moc nechodil.Fakt tvl přemejšlejte taky ut oho.

 

Mluvím pouze za server, autor webu má OP.

 

PS: Já vím, že já osobně sám nic nevzmůžu, ale nikdo jiný ano.

 

Brai on ;)

 

PS: Kdyby si něco udělal a pak by ti to ukradli a ty to neuveřejnil, taky by si z toho nebyl 3x nadšený.

Edited by ZechY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neboj zažil sem to už víckrát.A vím že těmhle lidem nedomluvíš, a právnická cesta většinou nemá smysl výjde tě to dráž než od nich totiž dostaneš(jestli vůbec něco).

 

Pokud má něco smysl tak je to aby když už používají tvůj kód/design tak aby napsali od koho je a případně odkazovali na server(nevýhodný pro ně, výhodný pro vás) - což už je zase na druhou stranu jejich problém že si nejsou schopný najít dobrýho designéra.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volám sa Vladimír. Mám 18 rokov. Bývam na Slovensku (Prievidza).

 

Po dlhšom čase hrania by som však potreboval trochu zmenu. Preto by som mal záujem stať sa jedným z vás. Na vašom servery síce nehrám, ale wowko hrám už takmer 4 roky z toho už 3 roky hrávam na offiku, takže skúsenosti s hrou mám. Gm (eventer) som bol len raz chvílu na jednom americkom servery, takže trošku mi možno chýbajú praktické skúsenosti, ale myslím že všetko potrebné mám natrénované z vlastného serveru. Každý GM predsa niekde musí začať :-) GM príkazy ovládam. Mám tiež základy SQL. Jednoduchšie veci ako pridať itemy, opraviť questy alebo podobné veci by som dokázal spraviť. Písať v C++ bohužial neviem. Ovládam ale dobre ACID (EventAi).

 

Z aktivitou teraz cez prázdniny problém určite nebude. Keď bude škola tak toho času toľko nebude, ale myslím že tie 2-4 hodinky denne sa vždy nájdu.

 

Nemám výbušnú povahu, viem sa spravodlivo rozhodovať a riešiť veci s chladnou hlavou. S rešpektovaním pravidiel administrátora alebo hlavných GM problém nebude.

 

Keby si mám vybrať prácu ktorú chcem robiť, tak by som si vybral niečo v oblasti in-game supportu. Prípadne nejakého eventera alebo moderatora. Ale asi najradšej obyčajné GM ktoré rieši tikety, opravuje nejaké chyby v databázy, alebo rieši bugy. Prípadne aj robí eventy.

 

Mám mikrák, skype, prípadne aj VT ak bude treba.

Angličtinu ovládam na 1 :D

 

A prečo práve váš server?

Asi preto, že vyzeráte na slušný server s celkom dobrou komunitou hráčov. (aspoň podľa toho čo som čítal, nehral som tu takže moc neviem posúdiť)

 

Napíšte mi keď tak na mail: [email protected] alebo na skype, nick: vlado.ka.11

 

Ďakujem za odpoveď, s pozdravom:

 

Vladimír

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×