Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Funner

[Prodám] Offi acc

Recommended Posts

Dobrý den,

 

Účet chcu prodat, protože jsem v životě našel důležitější hodnoty než vysedávání u World of Warcraftu.

Pocházím z Ostravy takže kdyby byl kupující z Ostravy není problém osobní předávka.

Účet obsahuje všechny datadisky World of Warcraft, The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm. (viz screenshot z battlnetu)

Účet vyprší 29.5.2011 , což znamená že rychlí zájemci si můžou účet vyzkoušet.

 

Více informací o postavách :

- postavy se nacházejí na 2 serverech a to 1. Thunderhorn (pve)

2. Drakthul (pvp)

- na obou serverech je obrovská česká základna

- postavy na Thunderhornu jsou v nejlepší české guildě o které byl článek i v českých herních magazínech

 

- Thunderhorn postavy : Ados - 85lvl Horde Male Troll Druid - rare/epic pvp set

: Funner - 54lvl Horde Male Goblin Mage - heirloom pro rychlejší expení

: Betka - 59lvl Horde Female Goblin Death Knight - základní equip u DK

- odkazy na armory : Ados - http://eu.battle.net/wow/en/character/thunderhorn/ados/simple

Funner - http://eu.battle.net/wow/en/character/thunderhorn/funner/simple

Betka - http://eu.battle.net/wow/en/character/thunderhorn/betka/simple

 

- Drak'thul postavy : Funner - 74lvl Horde Male Goblin Rogue - rare + S4 casti

Rumovávila - 60lvl Horde Male Goblin Death Knight - základní equip u DK

- odkazy na armory : Funner - http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/funner/simple

Rumovávila - http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/rumov%C3%A1vila/simple

 

To je asi vše co lze úvest o informacích k postavám.

Mám doma i originální krabičky hry i s disky a CD-klíčema.

Je možnost je zaslat, ale poštovné hradíte Vy.

 

Teď se dostáváme ke kalkulaci ceny účtu.

Cenu si představuju v rozmezí 800 kč.

Samotná hra bez postav při zakoupení v kamenném obchodě nebo přes eshop výjde na 2000kč.

Všem zájemcům děkuji za přečtení inzerátu. Kdyby měl někdo zájem může mě kontaktovat na

ICQ : 376291331

E-Mail : [email protected]

Mobil : 774678440

Pro ty co vlastní iPhone 4 není problém vše ukázat přes FaceTime.

 

Screeny :

 

 

battlenet.png

thulfunner.jpg

thulrumovavila.jpg

ingameados.jpg

ingamefunner.jpg

thunderhornados.jpg

thunderhornbetka.jpg

thunderhornfunner.jpg

 

 

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Máš to jedno,ak Vám ide tak potom neviem,mne teda nejde.

 

ps,mínus rep za toto...,bolo to iba upozornenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen pár technických. Screeny jsem ti dal do spoileru, bylo to natažený jak prase. :rolleyes:

Dál odkazy na armory pro postavy Funner, Betka a Rumovávila mi hlásí "Oops Character Not Available".

 

Jinak dobrá cena, ať se ti daří.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen pár technických. Screeny jsem ti dal do spoileru, bylo to natažený jak prase. :rolleyes:

Dál odkazy na armory pro postavy Funner, Betka a Rumovávila mi hlásí "Oops Character Not Available".

 

Jinak dobrá cena, ať se ti daří.

 

to bude asi tim ze je to delsi dobu neplaceny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolfe to je tim když nehraješ za ty postavy dobu tak z armor prostě jakoby zmizi:) kdyby ses podival pred par mesicy tak bys je videl:d

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×