Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Dejvor

Cataclysm Design by Dejvor

Recommended Posts

Dobrý deň.

 

Ako som Vám sľuboval že spravim lepší design ktorý by sa Vám mohol páčiť tak vualá.Tuje,pracoval som naňom takmer celý dnešný deň a tak dúfam že moju snahu oceníte patrične.

 

Čo obsahuje?

Iba Design

 

K tomuto dizajnu nepridávam PSD ako obvikle, kľudne tento web predám za relane peniaze ( € ) Ak oň nebude záujem a uznám zavhodné to že ho nikto nechce tak tu pridám aj PSD.Ovšem časom a nijak neobnovim tému.Takže tý ktorý si myslia že si počkajú a potom to stiahnu sú naomyle.

 

Zde pridávam náhled:

Náhled ZDE!0.1 v

V. 0.2 !

Nahled Zde! 0.2 v !

Jelikož si to nechci nechat prosebe tak uvolnuji i PSD SOUBOR !

DOWNLAOD

DOWNLOAD

PASSWORD!

"wowresource" bez toho " chapnzi ? :D

 

Když nekdo bude mít zájem o koupu designu tak ať mi pošle PM.Rád se domluvím, kdo bude první ten bere, neberu ohled nato či Vás znám neboli né.

 

Ps:+rep neuškodí :)

 

EDIT: Pridána V.0.2

Edited by Dejvor
  • Upvote 5
  • Downvote 21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proboha co ten shoutbox ! :D :D :D

K designu : Asi bych upravil ten přechod u tlačítek v horním menu, nějak mi tam nepasuje. Ta modrá barva se do toho taky moc nehodí. Jinak je to na pohodu, decentní takový.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shoutbox je tam narokm, aby si videl že ťa milujem :* :D :D

 

Inak ďakujem.

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele pěkný, fakt jde u tebe vidět zlepšení. :) Kdyby jsi to udělal v tenším provedení tak by to vypadalo ještě o něco lépe. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejvoréééééééé... ty kančééé :P Jen tak dál..jednou si od tebe nějakej web i obědnám až budu línej si je dělat sám :rofl: Jinak pokračuj..v Desingu máš očividně budoucnost :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ďakujem Madaa, háčik je vtom, že ja ti žiadny nepredám ! :D

 

Ps: Daj rep a ne tu vyskakuj :D

  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej dig more, už znaš po Vychodňarsky ? Šikovný chlapec :D

 

TU MR.ŠMOLKO !

Edited by Dejvor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to výborný...ale nesedí mi tam ty barvy...mě to příjde jako trošku vyblité...příště tam dej více barvičky k té Cata =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobře, pokusim se.Jinak konečne nejaké kladné hodnocení :) Fakt Dekuju.

  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jo.Uvolňuju PSD, nezdá se mi že by to nekdo chtel, vím, moc sem nevydržel :P Ale peníze nepotřebuju teď takže upravuju první post!

 

 

Ospravedlňujem sa za DOUBLE POST!

  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jsem veděl, že jsem ten web už někde viděl a dokonce jsem si ho kdysi stáhnul do compu. Nechtěl jsem tu vyvolávat rozruch a tak jsem hledal. A kdo hledá najde ;). Pořád mi, ale nejde do hlavy, jak jsi mohl být tak hlupý a eště jej nabízet za peníze :D opravdu nechápu, co tě k tomu vedlo.

Edited by Altair69
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

perfekt kámo :-) konečně něco orginalního ty Cataclysm weby se mi zdály všechny stejné, ale tohle je dobré

To myslíš vážně? Přečti si aspon předchozí posty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Špatné to určitě není, myslím si že hodnotu to nějakou má, jen mě dostala hláška "naco spát, když můžeš hrát". Pokud vím tak už jí někdo vlastní. ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×