Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Cosmo

Nábor-Giga fun DeathBringer 3.3.5a

Recommended Posts

Zdravim, obnovuji nábor na 2 až 3 Eventery.

NÁBOR NEAKTUÁLNÍ

Co požadujeme od Eventerů:

-Aktivita

-Kreativita

-Pořádání eventů(bez spawnování)

-In-game podpora

-Návrhy na zlepšení serveru

-Znalost příkazů pro TC2

-Umět řešit in-game problémy

-Znát wow svět

-Umět komunikovat s hráči

-Psát spisovně

 

O DeathBringeru:

-Deathbringer je nový Gigafun, kde najdete GH system, +/- 15k upravených itemů, max. lvl 100, funkční WG a ostatní bg, kolem 30 upravených instancí a raidů(včetně ICC), vlastní shopy, pvp shopy, zábavné server eventy. Exp raty 250x, exp zony v Hyjal a po Northrendu. Server jede na 3.3.5a Wotlk. Dobré questy, zatim né na 100% vyrovnane classy. Na serveru se stále dělají změny a jsme otevřeni každému návrhu. Na serveru je nainstalovaný Antihack. Emulátor: TC2.

-Na DeathBringeru hraje nyní kolem 20lidí, ale věřím že i s pomocí gmt to naroste.

-Hlavní administrátor projektu: Feller

-Administrátor: Cosmo

-www.deathbringer.cz

 

Kontakt na mě: [email protected] - sem prosim pište žádosti.

 

Děkujeme za vaše žádosti.

Edited by Cosmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mel bych zajem :)

kontakt: skype - mara.dvoracek7

omlouvam se ze pisu bez diakritiky ale pisu z PS3ky...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den,

Měl bych zájem, kontaktujte mě prosím na Iont_Iont

Děkuji

Je mi 15 let, chodím na 8leté gymnásium v Praze.WoW hraji již asi 3 roky,takže se dá říct že svět WoW znám.Hovořím Česky,Anglicky a Německy.TC příkazů znám hodně, i kdž ne na 99,9% což podle mě není možné, ale ty co znám ovládám.Čas na WoW mám tak 3-4 hodiny denně.Komunikace s hráči pro mne není problém.

Edited by Iont

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím,

jmenuji se Jenda, je mi 14 let, chodím na 8leté gymnázium v Trutnově a Wow hraji asi tak 2 roky.

Myslím si, že na post se hodím díky mé slušné komunikaci s hráči a na Wow mám poměrně dost času. Dokonce znám všechny příkazy (asi tak na 99,99% (Trinity Core) ), asi tak na 45% se vyznám v databázi a gramaticky se snažím psát správně. Ovládám český a anglický jazyk. Zatím jsem na žádném serveru nepůsobil (maximálně tak na svém hamachi serveru). Pomalu, ale jistě, se učím základy C++.

Edited by Popa611

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokonce znám všechny příkazy (asi tak na 99,99% (Trinity Core))

Mám hned několik dotazů.

Kolik kořenových příkazů umíš a kolik znáš jejich podpříkazů?

Je krásný tvrdit, že to umíš na 99.99%, ale kdy a kde ses je naučil takhle všechny?

Na vlastním serveru přes hamachi? Takže ta jedna setina procenta je ... možnost selhání lidského faktoru?

 

Nechci bejt pes (protože jsem wlk :D) ale to cos možná ty poznal, nebo to co znáš,

a myslíš si o tom že je to drtivá většina (jak těch 99.99% napovídá), nemusí být vůbec pravda.

 

Ovládám český a anglický jazyk.

Předpokládejme, že český jazyk je tvůj mateřský jazyk. Na jaké úrovni ovládáš jazyk anglický?

Každopádně podle psaného projevu nevypadáš jednoho ze zdejších idiotů, takže ti gratuluji a držím palce. :)

 

A nebuď dobrej, buď lepší. :beach:

peace-hand-smile.gif ~~ Mír, bratře! ~~

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Předpokládejme, že český jazyk je tvůj mateřský jazyk. Na jaké úrovni ovládáš jazyk anglický?

Každopádně podle psaného projevu nevypadáš jednoho ze zdejších idiotů, takže ti gratuluji a držím palce. :)

Děkuji mockrát. Anglický jazyk ovládám na docela velké úrovni. (Často si chattuji např. přes Steam s různými anglicky mluvícími kamarády :innocent: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je mi 15let

Příkazi znám (dělal jsem GM na serveru kde byl hardfun a fun .... byl sem GM jen na hardfunu ale rozpadl se..)

Aktivita neni muj problem sem tu dost casto

K hracum se chovam tak jako oni ke me...

Znam skoro cely svet (jenom naky ty intivni mista nezma..)

Kdybyste chteli naky kontakt (skype,icq,face) tak napiste .. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím.

Jmenuji se Pavel, je mi 15 let. Wow hraji bezmála 5 let, takže se nemusíte bát že svět neznám. GM příkazy znám a trpělivostí jen přetejkám. Se sestrou musím mít trpělivosti hodně, takže hráčům co nejvíce pomohu. Mám dost času. Umím dost dobře anglicky. Působil jsem již na 2 serverech. První zkrachoval a druhý přesunul své finance do serverů na jiné hry (Na wowko se doslova vykašlaly ) [Dohromady asi 2 roky] Komunikuji velmi dobře takže není problém kdykoliv napsat a o čemkoliv se domluvit. Podle kamarádů se dá se mnou velmi dobře domluvit a dá se říci že jim jen naslouchám :)) ( Je jasné že budu naslouchat Vám i hráčům) A jen doufám že tento server není jako jeden z tuctu. Mám dost velkou fantazii takže eventy se jen pohrnou.

 

Kontakt:

Email: [email protected]

Skype: grepfy (tam moc nebývám)

 

Prosím odepište mi vše co můžete nabídnout mě.

Stačí velmi dobrá komunikace a aktivita ostatních v admin teamu.

Edited by GrepFy

Share this post


Link to post
Share on other sites

On to převzal Feller ? na původnim Deathbringeru než to majitel ukončil sem byl jak EventGM :-) Tak třeba se zase někam dostane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím,

 

-------------------

Niečo o mne

-------------------

Chcel by som si podať žiadosť na GameMastera na vašom serveri.

Volám sa Richard (pre kamarátov Rišo)

Som z dediny Pata kt. sa nachádza v blízkosti mesta Nitry.

Mám 16 rokov a práve som ukončil 1. ročník strednej školy OA Sereď.

Venujem sa športu tenis a futball.

WoW hrávam už 4 roky a bol som 2x GM (približná doba na serveri polroka-roka),

- skúsenosti mám a ak by sa vyskytli nejaké nedostatky tak sa ich rád priučím.

- GM som robil na serveri Eclyps ktorý skončil a o mesiac som sa stal GM na Mystiqu.

-------------------------------------------------------------------

Čo ponúkam ako Gamemaster vášmu serveru:

- flexibilitu

- Skúsenosť s eventami (Aj ako GM )

- Skúsenosť s Worldom vyznanie sa v hre pre nováčikov - 10/10

- Skúsenosť s GM príkazmi na emulátori TrinityCore, Mangos. 7/10 mne stačia základné a ktoré budem využívať

- Spravodlivosť, žiadné podplacanie od hráčov neuznávam

- Aktivita 3 hod cez týžden,5-6 hod.a viac cez výkend.

- Mám pevné nervy na hráčov keď sa nevedia správať

- Ovládam jazyk aj pravopis Angličtiny(8/10), Slovenčiny aj češtiny ( 10/10)

- povaha - optimista.

- spoľahnutie

-------------------------------------------------------------------

Eventy ktoré som sa naučil robiť :

- PvP eventy 1v1, 2v2, 3v3 popr. 50vs50

- Skákačku

- Hľadnie nejakého predmetu

- Slow & fall (používa sa noggenfogger elixir)

- Race

-------------------------------------------------------------------

Čo požadujem od serveru:

- super komunita

- aktívny majiteľ

- žiadne lagy

-------------------------------------------------------------------

Ak by si mal ešte nejaké dotazy tak sa mi stačí ozvať:

-email: [email protected]

-skype: richard979711

Za odpoveď dakujem :)

Edited by 11rikardo11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×