Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
charlie

Hackovaci program ? WTF

Recommended Posts

Momentale se nam na serveru vyskytl hrac, ktery pozival hackovaci program.. nebudu uvadet jmeno.. dys tak me napiste pres pm.. no stacilo mu trochu vyhrozovat ze mu odstrelime pc atd a ke vsemu se priznal a dokonce nam ten program poslal.. je to predelany hackovaci program z wowemu a ma dost moznosti jako teleport vice XP ..money atd..staci zapnout a uz jede.. je pro patch 2.1.3 a pro mangos... ale co je nejhorsi, ma v sobe i UnBan ... mate nekdo nejaky napad jak se proti tomu branit popripadne jak ho zneskodnit ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u nas ho ma jeden hrac taky, umi si pridavat i veci ..a nejhorsi na tom je ze nemame zadny dukazy ...

 

edit: ale jak je to mozne? to by prece musel znat jmeno a heslo do DB !!!

Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

vím že existují klony bývalého bubby, ale unban je kravina. na teleportaci a etc je anticheat patch dostupný na oficiálním mangos fóru. ty patche jsou ve stádiu vývoje.

pošli mě ten software přes pm jsem zvědavý co je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Momentale se nam na serveru vyskytl hrac, ktery pozival hackovaci program.. nebudu uvadet jmeno.. dys tak me napiste pres pm.. no stacilo mu trochu vyhrozovat ze mu odstrelime pc atd a ke vsemu se priznal a dokonce nam ten program poslal.. je to predelany hackovaci program z wowemu a ma dost moznosti jako teleport vice XP ..money atd..staci zapnout a uz jede.. je pro patch 2.1.3 a pro mangos... ale co je nejhorsi, ma v sobe i UnBan ... mate nekdo nejaky napad jak se proti tomu branit popripadne jak ho zneskodnit ?

Ahoj, můžeš mi jej poslat na [email protected]? Zkusil bych to dát ApoCovi, ať se na něj podívá. Díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj,chtelo by to projet,jak ten program vlastne funguje....kdyby se ten blbecek sam neprzradil,tak na neho asi neprijdeme.... Staci pustit WoW,nalogovat se,pustit ten programek,nastavit si co chceme-tzn rychlost,letani,skilly atd a potvrdit a ve hre se to hned projevi.....ze by pakety?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak vsem co napsali jsem to poslal (palmik, bLuma, kupkoid..) ostatnim to posilat nebudu protoze je neznam a nevim k cemu by to mohli chtit.. jestli by to treba nechteli pouzivat na serverech jako hraci. Jinak kupkoide nebo ostatni, jestli prijdete na to, jak to zablokovat tak mi dejte vedet.. btw. bLuma ten anticheat zkusim

Edited by charlie

Share this post


Link to post
Share on other sites

No... Já jsem tam žádnou unban funkci nenašel, přidávání itemů ani xp taktéž ne... koukal jsem se na autorovi stráky a doufal, že tam bude source... nebyl, škoda... Navíc mám dojem, že to dokonce i autor stáhl a už to není dále ke stažení, což je taky dobře.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tested.. tento cheat sa vyskytol tusim aj na ascentemu.com ne ?????? som vravel burlexovi nech to fixne a malo by to hracov kickovat ked pouzivate ascent emu

Share this post


Link to post
Share on other sites

na MaNGOs je na to asi anticheat jak psal bluma, bohuzel s nim mam spatne zkusenosti.. ale bude zrejme nutnosti, takze ho v pristi revizi texstnu a pak sem napisu jak to vypada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasel jsem stranku kde je hack na verzi 2.1.3 asi ascent i mangos ktery umi:

 

Hunter Tracking

Herbs/Minerals/Treasure

Speed Hack

Wall Climb On/Off

Fall Damage On/Off

Teleport to Plane

Fly Mode

Walk on Water

Normal

Gravity

Teleport

 

a funguje

 

a jeste je tam hack na 2.1.3 mangos, ktery kdyz zemrete a napisete prikaz vas portne k mrtvole a tam se ozivite, takze nemusite chodit s duchem az k mrtvole. ten sem ale nezkousel.

 

tak kdyztak mi napiste PM nebo sem kdo chce poslat odkaz, treba vam to v necem pomuze.Stranka je nemecky. a poslu to taky radsi jen tem verohodnym <_<

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
nasel jsem stranku kde je hack na verzi 2.1.3 asi ascent i mangos ktery umi:

 

Hunter Tracking

Herbs/Minerals/Treasure

Speed Hack

Wall Climb On/Off

Fall Damage On/Off

Teleport to Plane

Fly Mode

Walk on Water

Normal

Gravity

Teleport

 

a funguje

 

a jeste je tam hack na 2.1.3 mangos, ktery kdyz zemrete a napisete prikaz vas portne k mrtvole a tam se ozivite, takze nemusite chodit s duchem az k mrtvole. ten sem ale nezkousel.

 

tak kdyztak mi napiste PM nebo sem kdo chce poslat odkaz, treba vam to v necem pomuze.Stranka je nemecky. a poslu to taky radsi jen tem verohodnym <_<

 

to hore uvedene .. to si nasiel na ascentemu.com .. testoval som to ... ascent je proti tomu chraneny mangos ale nie.. je to hovadina.. skusal som to, zrazu ma hodilo do windowsu modry screen a reboot systemu.. neodporucam skusat :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee to nemam z ascentemu a funguje to na ascentu urcite mangos nevim. mas PM zkus to

 

aha tak sem se dozvedel na ascentemu.com ze ten hack uz nefunguje, Burlex ho pred nekolika revizemi zablokoval a ja sem to zkousel na strare na ktere to jeste slo

Edited by Ivory

Share this post


Link to post
Share on other sites
ee to nemam z ascentemu a funguje to na ascentu urcite mangos nevim. mas PM zkus to

heh dik :DD dufam ze mi to neposkodi windows :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×