Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Bindik

Čo ste našli pod stromčekom

Recommended Posts

Napíšte čo ste našli pod stromčekom :) Aké darčeky prekvapka vtípky atp.

No ja som dostal velmi pekne darčeky

_____________

Battlefield 2 Complete Edition

Need for Speed : Shift

Call of Duty : Modern Warfare 2

RC Helikopteru 2 vrtulovu

Oblečko

:)

 

No napíšte , no vlastne ked uš ste dostali.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oblečeni

Spreje...

Možna notas po vanocich:)

 

Jinak batifield 2 taky mam...

a k tomu warcraft 3 ale to davno:D

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

HiFi věž ... Panasonic

Sluchátka .. Koss s doživotní zárukou

Webcameru .. Logitech :P

Spreje

Od bráchy: Fusion Power Stealth

 

A jako každým rokem oblečení ( pyžamo ). Jinak po Vánocích čekám ve slevách nový PC :P

Edited by Augustus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak se přidám i já ;) Natož, že jsem už 2 roky neviděl svého otce, který je s mamkou rozveden a neposlal mi nic, se můžu pochlubit mnoha věcmi ;)

• Oblečení do A do Z

• Různé sprchové gely, šampony, spreje, atp.

• Společný dárek byl Zubní elektrický kartáček od Oral - konečně mě bude čištění zubů bavit :D

• a v neposlední řadě novou klávesnici... na kterou si ale musim zvykat ;)

• a Hlavně, stejně jako Bindik Helikopterku RC, takovou malinkatou ;) je s ní sranda, ale naučit se s ní lítat už je ta horší věc ;) navíc je tak malinká, že mám strach někam narazit aby se něco neulomilo ;)

 

Všem přeju hezký vánoční svátky, později šťastný nový rok a hodně dárků ;)

 

Edit -> Zapomněl jsem na Tiskárno/kopírko/skenr od HP ;)

Edited by nEcr(o_V)isiOn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafickú kartu - ATI RADEON HD 5870.

MP4 prehrávač - TEAC 16GB.

Nový HDD - 1TB 7200RPM.

USB-klúč - 16GB.

Spreje(antiperspiranty).

Pyžamo.

Tričká...

 

Je toho viac :D nebol som ešte u babiek :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jelikož máme menší finanční potíže tak byla nadílka menší, ale já s tím počítal tak mi to nevadí a sem rád aspoň za něco :mid_bow_arrow:

 

Oblečení

Pyžama

Externí HDD k NTB

USB HUB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knížka Přísaha Orků

Externí HDD 320 Giga

1 000,- Kč

Oblečení

a nějaké jídlo :D

 

PS: s Helikoptérkou není těžké lítat, dostal jsem RC Letadílko a to je těžší :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prakticky jsem dárky dostával po celý rok, peníze na řidičák, notebook atd.. takže teĎ sem dostal jen potah na volant ale vůbec mě to neštve, páč dostávám dárky tak jak jsou peníze po celý rok :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak já jsem dostal novou klavesnici od cyborg a mys od cyborg pak jsem dostal repraky od genius ti maj 4 normal 20 cm na vysku 10 na sirku a pak jeden subofr velkej a pak takovej cca 30 cm na sirku 10 na vysku a pak jsem dostal grafickou kartu invidia GForce 250 GTS pak zdroj 650W za 1500 nevim ted znacku a pak jsem dostal chladič na procesor a pak deodorant od playboy + gel plyboy a esprit parfem a tom tailor parfem a ještě 300 kč

Edited by DarkDevil
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jsou témata tohle :D

 

Oblečení od Smog

Hodinky : Diesel

hromadu trenek a ponožek

a 8G klíčenku stačí an ty moje soubory

 

Jinak spíš byl pro mě dárek 2 velký řízky a bramborovej salát od maminky :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jsem si objednal klávesnici podsvícenou za 5k, potom nějaký hry UT3, nějakou strategii, hadry mikinu za 1k, atd... Ale většinou hadry a spreje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatné roky som nedostával nič a popravde som bol rád, že sme celá rodina spolu, nebudem uvádzať osobné pomery, ale bol som rád, že sme pokope a že sme prežili sviatky spolu. Rodičia ma veľmi milo prekvapili a našiel som si pod stromčekom tento rok

 

Sluchawki-Creative-Fatal1ty-Gamer-Headset_Creative,images_big,31,CREATIVE-FATALITY-GAME-HEADSET.jpg

 

Môj starý mikrofón mi nešiel a keďže mikrofón potrebujem denne na raidy ako soľ, tak je to pre mňa skvelý darček.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Nove chranice na hokejbal

- Nejake obleceni a ruzne drobnosti

- 12000,-

 

Podle me je lepsi dostat penize, nez neco co je mi k nicemu.

 

BTW. ty sluchatka Creative Fatal1ty mam uz delsi dobu... perfektni ;)

Edited by ZiKK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Win7 licence

Myš od Gigabytu

Kopu oblečení + termoprádlo na snowboard

Nějaká kosmetika (spreje,..)

+ ještě 2500 Kč

 

No docela hodně věcí, ale hlavně jsem rád, že jsem se zase po dlouhé době sešel s celou rodinou ;)

Edited by Queltalas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatné roky som nedostával nič a popravde som bol rád, že sme celá rodina spolu, nebudem uvádzať osobné pomery, ale bol som rád, že sme pokope a že sme prežili sviatky spolu. Rodičia ma veľmi milo prekvapili a našiel som si pod stromčekom tento rok

 

Sluchawki-Creative-Fatal1ty-Gamer-Headset_Creative,images_big,31,CREATIVE-FATALITY-GAME-HEADSET.jpg

 

Môj starý mikrofón mi nešiel a keďže mikrofón potrebujem denne na raidy ako soľ, tak je to pre mňa skvelý darček.

 

Tyhle sluchátka mi vydrželi cca 2 týdny než sem zapomněl že je mám na hlavě a jack mi zůstal v casu xD

Edited by Funner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som dostal nejakú 100ml voňafku :D ževraj Product of France :D xD

 

+ Nejakých 50 eur... (Mňe to osobné stačí, kedže každé ráno mám do školy 1-3 eura) :P

A po novom roku, čakám tlačiaren :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×