Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Wolf Officious

Administrátor
 • Content count

  2092
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  148

Status Updates posted by Wolf Officious

 1. Inteligenta dovede vyčerpat jen hledání schémat u nesmyslných myšlenek blbce. ~ Wlk Wlezley

 2. Tohle forum nemá smysl dál navštěvovat.

 3. OregonCore, TrinityCore, MaNGOS and many other emulators is very easy to recognize by its strong scent and silly comunity.

 4. No tak tenhle týpek je LEGEN (počkej si) DÁRNÍ !!! :D

 5. This is a platform specific comment. :D

 6. Errare humanum est. (Chybovat jest lidské.)

 7. Ale prosimtě. :D

  Všichni normální wlci ví kde je pravda. :D

 8. No tak to kecáš. :D

 9. Viz. komenty na mým profilu, ty hade s nohama! :D

 10. Jealousy and stupidity, don't equal harmony. :)

 11. [cenzurováno] jeden zasranej spamovací!

 12. fakt? ..a v Miami sněží :D

 13. chuck norris záporných reputací :D

 14. Sarkasmus je poslední útočiště skromných a čistých lidí, když se někdo hrubě vloupává do soukromí jejich duše.

 15. K řediteli vcházejte výhradně zad(k)em. :D Né, sranda, čau a udělej si taky někdy na nás trochu času.. :P

 16. Copa že už tolik nechodíš, roflisto? :)

 17. Na klid týpek, spravedlivej..

 18. dobrej cápek, víš co :D

 19. Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit. :D

 20. Mám zajímavou vadu klávesnice. Všechno co napíšu vyzní hnusně. :D

 21. Chceš-li soulož ohnivou oblož péro kopřivou. :D

×