Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fiki

Co by vám pomohlo ? (MaNGoS)

Recommended Posts

Můžu se zeptat co by vám pomohlo ??

myslím tím PHP scripty, programy, SQL scripty atd.

občas se nudím tak bych mohl něco napsat a je to i pro ostatní co nevědí co mají udělat (návod atd.)

když se nudí ... (nejlíp MaNGoS ;) )

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites
potreboval bych do urcite lokace vlozit treba moji hudbu z pc slo by to kdybych si ji dal na urcitou zonu (mirovou)

jako tohle myslím že nejde ... pokud by sis neudělal vlastní patch kterej by tu hudbu nahrál do WoWka a pak bys to mohl udělat ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co takhle udělat nějaký hezký eventík? čim víc toho bude tim lépe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

udelej me pls creator postavi na web .. aby si mohli lidi co pridou na web udelat postavu a vyzkouset si tim jak ji udelat myslim tim jakoi rasu jmeno proste to same jak je ve wow create new character nemuselo by to byt aby se to vytvorilo i ve hre jen pro web .. :D diky

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidíte a tady bude super věcí ;) třeba je někdo uskuteční ;)

 

//edit

udelej me pls creator postavi na web .. aby si mohli lidi co pridou na web udelat postavu a vyzkouset si tim jak ji udelat myslim tim jakoi rasu jmeno proste to same jak je ve wow create new character nemuselo by to byt aby se to vytvorilo i ve hre jen pro web .. :D diky

takhle sem to nemyslel ale dobry myslel sem :

ahoj all, pomohlo by me to a to ... byl bych rád kdyby mi to někdo udělal a zveřejnil to byl bych mu vděčný ;)

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosim udelal bysi mi uvodni stranku nejak pekne jako treba cerno a tam nejake efekty a napsane tam hamachi site a taky " Nez vlezete na web pripojte se do hamachi siti " dvojtecka a hamachi site . nejake pekne pismo a potom dole nekde viditelne nebo tak sipka pokracovat na web.Proste dopbe efekty ve photoshopu. Kdyz to nepujde tak bohuzel normalne bez efektu.dekuji

 

Hamachi site : hellboywow

hellboywow2 .............10

Heslo : stejne jako nazev site

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co kdyby si někdo dál práci, sebrat všechny různé prográmky a dal to dohromady, tak aby to bylo volně přístupne, a hlavně dobře viditelné, můžeš sepsat velký článek třeba na téma server, co bys doporučil zatáčeníkům atd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
vidíte a tady bude super věcí ;) třeba je někdo uskuteční ;)

 

//edit

 

takhle sem to nemyslel ale dobry myslel sem :

ahoj all, pomohlo by me to a to ... byl bych rád kdyby mi to někdo udělal a zveřejnil to byl bych mu vděčný ;)

 

 

jj mě by to taky pomohlo ..

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co kdyby si někdo dál práci, sebrat všechny různé prográmky a dal to dohromady, tak aby to bylo volně přístupne, a hlavně dobře viditelné, můžeš sepsat velký článek třeba na téma server, co bys doporučil zatáčeníkům atd.

jop helec tohle nejspíš udělám ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jsem se dneska dělalal s tím, že jsem dala ke stažení složku s mapy, které se změnili, takže pokud to bude někomu psát chybu s mapami, stačí si to stáhnout a hodit těch 8 souborů do stávající složky z mapama a nic nemusí znovu extrahovat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
udelej me pls creator postavi na web .. aby si mohli lidi co pridou na web udelat postavu a vyzkouset si tim jak ji udelat myslim tim jakoi rasu jmeno proste to same jak je ve wow create new character nemuselo by to byt aby se to vytvorilo i ve hre jen pro web .. :D diky

 

 

myslíte ze by to slo ?? taky by me to pomohlo ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co vytvořit užitečného? Třeba..

- Nějakou stránku se zobrazením žebříčku postav nebo i celých guild použitelnou pro některé eventy. Klasicky za dob kdy nebyly arény, tak se utkávali hráči stylem 1 vs. 1 a Gm měl pak po nějaké době vyhlásit výherce, ale přitom výsledky psal nějak divně do fora nebo nepsal vůbec. Prostě takový žebříček úspěšnosti účastnících se hráčů nějakých eventů, aby věděli jak dopadli. Použitelné např. pro olympijské hry nebo nějaké opakované souboje jednotlivců nebo celých armád.

- Udělat PHP systém nebo ukázkový skript pro export postav do SQL souboru. Možno využít pro zálohovaní své postavy nebo především pro přenos dat třeba z končícího serveru na jiný.

- Nebo přidat do wiki další stránku tentokrát zaměřenou pro mini PHP funkce např. pro reset pozice hráče(v případě chyby hry), reset xp(pro twinky), aj. nic mě teď nenapadá.

- Sepsat encyklopedickou stránku pojednávající o různých typech questů jako zabít n příšer, eskortovat osobu někam, nasbírat x předmětů z lootu, nasbírat x předmětů ze země, promluvit s jinou osobou, úkol s časovým omezením, objevení nějakého místa, aj. Prostě takový popis všech možností třeba s nějakými ukázkami nebo popisy jak se to řeší v MaNGOSu. Kdysi jsem to měl jako úkol pro nové GM. No zatím to nikdo nedělal.

- Vymyslet nějaký systém pro meziguildovní bitvy i stejné frakce. Podpora pro guild housy s možnosti vykádat cizí guild domy a získávat za to nějaké guild body. Možnost dokoupit si jako guilda strážníky za měsíční sumu. Nějak vyřešit možnost (ne)útočení a zvýšit rivalitu mezi guildami. Defakto je to podpora komunity a PHP tam moc nepomůže, ale třeba se taky dá s tím něco vymyslet.

- PHP stránka pro vkládání aktuality ve formě knížek u nějakého obchodníka do hry. Prostě zobrazení seznamu dostupných knížek na webu, přidání nové, smazání staré a automatické promítnutí do hry a vložení odpovídajících položek do databáze mangosu. Na serveru u nás nějaký GM vydává skrz nějakého obchodíka noviny, kde rozepisuje nějaké fantasy příběhy. Asi to dělá ručně, takže třeba by tohle někomu pomohlo.

- Další možnost je pomoct Sneakerovi s webem servery.wowresource.eu. Je tam pro PHP a SQL znalého jedince taky dost práce a možností vylepšovat.

 

Určitě by mě ještě něco napadlo co by některé servery využily. Pro komunitu lze ještě mnohé udělat a zlepšit. Je možné se také přidat k existujícím projektům.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Třeba udělej nějaký slušný db editor, těch je málo :D

Quice nestačí, že? :P

 

Kupkoide, dobrý nápady, hodně z nich udělám :) Ale teď budu dělat super Charlieho projekt :-)

Edited by .eLhomer0.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×