Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Xmat

Zamyšlení [Diskuse]

Recommended Posts

O co ti de Xmat? to chceš vyvolat zase nějakou aferku, rozepře? me spíš vadí to že tady každej něco řeší. Vždy založí topic štve mě tohle atd a pak si stěžuje jak je všechno hrozné atd... ale aby něco udělal k nápravě? to vubec. Tím myslím že místo toho aby sis stěžoval tak sis mohl napsat Sneakerovi že chceš bejt mod a že nám chceš pomoci a bylo by to 100x lepší než zakládat tenhle topic...

(ale říkám ti rovnou že za mě máš ne a myslím že nebudu jedinej...)

 

a jinak docela mě pobavilo jak zmiňuješ odchod kvalitních uživatelů a dáváš jako příklad Adrifinel... myslím že nebudu jedinej kdo je rád že odešla no nevím nebudu se zmiňovat co prováděla ale asi si u toho nebyl...

Edited by Czeirne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czeirne: Nechci vyvolávat hádku, můžeme si kdyžtak promluvit soukromě, jako s Clantem (díky Clante za vstřícnost). K tomu že si zmínil, že bych "mohl" požádat Sneaka o mod post. Já nechci být moderátor, protože si myslím že na to jednak nemají mé znalosti a tudíž rozsah mé možné pomoci. Zkrátka na to jsem ještě nevyzrál. Také chápu že tě trošku vytáčí tyto topiky, není první. Ale kdybys četl pozorně, tak bys možná věděl, proč nenavrhuji řešení.

 

A důvod topiku? Především Clantovo (a i jiných modů) chování. Ale trošku jsem si s ním pokecal a snad jsme k něčemu i došli. No a na druhém místě jsem myslel, že byste mohli dávat nápady na to, jak situaci zlepšit. U moderátorů by měl být optimismus, ne pesimismus

 

Poznámka: Chápu že bys za mě řekl "ne", a vím že bys nebyl jediný, mám tu mezi moderátory mnohé nepřátele, asi proto že moc kritïzuji.

A druhá poznámka: Adrifinel podle mě byla dobrá v tom ohledu, že skutečně dokázala pomoci nezkušeným uživatelům. O jejím posthuntingu a psychické nestabilitě se nezmiňuji a osobní konflikty do toho tahat nechci.

 

Jinak děkuji za tvůj názor, považuji tě za jednoho z nejlepších moderátorů.

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můžem jak chceš...

Ono tak ani nezáleží co všechno umíš ale záleží spíš jak jseš ochotnej pomáhat, starat se o forko (přeci jen 98% problémů zdejších uživatelů se dá poradit s ani né tejdení známostí mangosu a jinejch emu...)

U moderátorů je problém že převážná většina (a tím myslím i sebe) je neaktivní prostě z nějakého důvodu sem už moc nechodí. Já jsem tady dříve byl každej den ale po tom co pár uživatelů vystrnadilo svim chováním axxu z místa moda sem si řekl a dost je tady banda pubertálních hovádek. Kašlu na to nemá to cenu...

 

\\ Možná by jsi byl přínosem pro mod team možná ne... ale zase na druhou stranu nějakej další aktivní mod by se hodil protože je jich tady tolik že bych je pomalu napočítal na jednom prstu...

Edited by Czeirne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Víš, já mám tohle forum prostě rád. Sice se mi nelíbí zdejší komunita, to jak se tu někteří lidé chovají k ostatním. Dokonce se i nebojím říct, že to tady miluju. Když jsem na PC kde je net, první adresa kterou píší je wowresource.eu. Taky jistě víte že jsem tu často...

Jen prostě nemám sebejistotu přijmout nějakou odpovědnost, což sice asi není nejlepší vlastnost, ale bohužel.

 

A k neaktivitě modů: Ano, to je pravda, všiml jsem si že poslední dobou je vaše aktivita menší. Dříve vás tu bývalo online mnohem více a aktivně jste se zapojovali do diskusí. Nevyčítám vám nynější odevzdanost, myslím že bych se po čase choval stejně...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne první a určitě ne poslední topic tohoto typu, který mám čest si ve zdejších análech přečíst. Předem bych rád upozornil, že problém zmiňovaný Xmatem tu je s námi podstatně déle než posledních pár měsíců. On je zde totiž odjakživa. Jen se poslední 2 roky (a to nepřeháním, demence se zde v hojné míře začala množit tak v zimě 2007, samozřejmě ne najednou a ne z ničeho) rozvinul do takřka neřešitelných rozměrů. No a tak se naskýtá otázka typu, proč si se současným stavem lámat hlavu? Fórum svým účelům posloužilo již dávno (v dobách rozvoje emulátorů) a agregace tzv. "lam" se od oné chvíle neustále zvětšuje. Což je trend tak neotřesitelný, že dle mého názorů je i na lámání holí pozdě (škoda materiálu). Je to arogantní názor, nesetká se s jiným než negativním ohlasem, ale pro mě je wowres od podzimu 2007 mrtvou developerskou záležitostí a chodím si zde občas zaflamovat, samozřejmě v rámci relativně inteligentní diskuze, jako je např. tato.

 

Proč se nestarat o lamy? Protože "chytrému napověz, blbého kopni". Do zadnice, ocelovou špicí.

Uhm, ale vždyť ani chytrý noob neví co kde a jak... Neví, a od toho je tu FAQ/wiki.

Ale když ty chudinky neumí anglicky. Shit happens. And google translator happens.

Trestat off-topic! Vidlema! A s kritiky na na kůl! No jo, už jdu, jenom si svlíknu tričko, krev se špatně pere.

Jak zastavit odliv chytrých hlav? Nijak, ono jich tu stejně nikdy moc nebylo a v průběhu posledních 2 let se to pohybuje po sinusoidě, jednou ich mnógo (2? 3?), jednou ne.

Jak zajistit příliv chytrých hlav? Gilotinou?

Proč se chovají občas moderátoři a admin lehce svrchovaně? Proč ne? Kdo má mít pořád nervy s návaly tupých dotazů od ještě tupějších dětí.

Proč byl Sabathovi smazán topic o komerčním prodeji nových PC? < a ^

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myslíš si že WoWResource je nějaký internetoý bazar nebo aukce? Na prodej svých věcí tu jsou rozhodně jiné weby než WoWResource, pokud by jsi četl daný topic předtim než byl pročištěn tak by jsi se od par lidí (chronos, bLuma ....) dozvěděl jejich názor a to že jsem to smazal a dal warn, je moje práce nic víc.

 

Tresty dávám tka jak uznám za vhodné a na tomto fóru je třeba tresty rozdávat jak letáky, jinak budeme zahlceni. Doufám že mě chápete.

Ano četl jsem ho, ano nabízel tam počítač, z obchodu svého kámoše, ano...

V tom případě mi velectěný Clante řekněte, naco, ale opravdu naco je tu Offtopic -> Bazar, kde každý druhý prodává počítač, já např. prodávám konponenty a hry.. atp? proč dostal warn on a né já? nebo ostatní? Jsi jak nákej učitel ve škole co si zasedne na jednoho žáka (zde uživatele fóra) a dělá mu naschváli ;-) tak si to promysli;-)[/i]

 

Aneb jsi jak dítě, které přijali na wow server jako gm, jde ti jen o příkazi, které zneužíváš a zneužíváš je na lidech, kteří ti vadí...

 

(Nezapoměň si teď něco rychle vymyslet a hlavně, nezapoměň mi dát warn, nebo víš co bann, dej mi bann, že? proč bys to neudělal, když máš na to práva?)

 

:stupid::pokey::banned::oops::rofl:

Edited by Arara

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ano četl jsem ho, ano nabízel tam počítač, z obchodu svého kámoše, ano...

V tom případě mi velectěný Clante řekněte, naco, ale opravdu naco je tu Offtopic -> Bazar, kde každý druhý prodává počítač, já např. prodávám konponenty a hry.. atp? proč dostal warn on a né já? nebo ostatní? Jsi jak nákej učitel ve škole co si zasedne na jednoho žáka (zde uživatele fóra) a dělá mu naschváli ;-) tak si to promysli;-)[/i]

 

Aneb jsi jak dítě, které přijali na wow server jako gm, jde ti jen o příkazi, které zneužíváš a zneužíváš je na lidech, kteří ti vadí...

 

(Nezapoměň si teď něco rychle vymyslet a hlavně, nezapoměň mi dát warn, nebo víš co bann, dej mi bann, že? proč bys to neudělal, když máš na to práva?)

 

:stupid::pokey::banned::oops::rofl:

Mno, a zde máme exemplární příklad lidí popsaných výše. Má v příspěvku tunu smajlíků, snaží se urážet, vyvolává spory zaštítěné svou vlastní osobou a hlavně neví o čem tlachá. Už chápete? :)

 

A pro araru: Je rozdíl mezi tím, když se chce člověk zbavit přebytečného SW/HW a tím, když prodává nové věci ze kterých má někdo provizi. Komerční inzerce tohoto typu je zde prý nepřístupná, tak by to mělo platit pro všechny.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechcu se začít zase hádat s Ararou, i když chci ale jde mi jen o to abych nedostal zase warn. Ale máme tu zase tvé provokování a už se zase blížíš k úražení uživatelů zde na fóru. Poradím ti, nezačínej se do nikoho navážet, vynechej ty smajlíky a bude to v pohodě. Každopádně nedá mi s ním souhlasit, na co je tu offtopic -> bazar? Nebo byl bazar založen po té co Clant promazal ten topic s PC?

Share this post


Link to post
Share on other sites
zbavit přebytečného SW/HW a tím, když prodává nové věci ze kterých má někdo provizi. Komerční inzerce tohoto typu je zde prý nepřístupná, tak by to mělo platit pro všechny.

Ano Kupkoide teď jsi řekl asi jeden z důvodu proč Clant smazal topic Sabathovi..

Araro:už to chápeš? prodávaj se v sekci bazary věci které nejsou už dotyčnýmu k ničemu a né prodávat PC,který má hodnotu řekněme 5ti až 6ti tisíc a zde na forku o par procent navíc..(to byl přiklad).

a co se týče Clanta znal jsem ho z tohoto forka jěště než byl Moderátorem a podle mého názoru,některé věci dělá s uvážením a i správně jak Xmate říkáš :

Aneb jsi jak dítě, které přijali na wow server jako gm, jde ti jen o příkazi, které zneužíváš a zneužíváš je na lidech, kteří ti vadí...

Kdyby Clant chtěl zneužívat pravomocí tak by je určitě použil na tebe a takový Fámy co tu povídáš...buď ho příjmeš takový jaký je a nebo ho nepříjmeš a budeš si muset hochu zvykat..

toť vše musel jsem se taky vyjádřit

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vím,že jsem "čerstvý" uživatel tohoto Fora,ale i k tomuto tématu bych se rád přidal.

 

Na Wowresource.eu chodím každý den a každý den nový a nový topic stylu : "pls help" cojž mě mrzí.Sám nejsem nějaký zkušený člověk,který umí programovat nebo tak,ale snažím se.

 

Moderátoři:

Co k tomu říct... Toto Forum už je poměrně staré a né každého baví každý den psát někam na forum kord když už je tady dlouho...

Kritizování:

Někdo si kritiku nezaslouží,ale někdo bohužel ano. Takové vyslovené "Lamy" které nejsou schopné 10 minut hledat a až potom dělat topic by si zasloužili par facek.

Je fakt,že pokud se ten člověk chce něco naučit tak si nezaslouží typ "použij hledat lamo" ale spíš by měl dostat odkaz a něco mu k tomu říct.

Noobové:

Každý jednou začínal.Nikdo si nezaslouží,aby byl označen za lamu jen proto,že začíná,ale pokud je to nějaké desetileté děcko tak opravdu mu chce vysvětlit,že do něčeho takoveho by se neměl míchat ,alespoň ne prozatim.

 

Nechci,aby si někdo myslel,že jsem zastance "noobů" ale to co jim je děláno tady je opravdu špatné.

 

Tak mě tak napadlo,co udělat Wipe ?Každý by si svoje pracně vytvořené topicy typu (Jak udělat server 2.4.3,Nove Game Objecty,Atd...) mohl zkopírovat a pak by je sem znovu přidal.

 

S pozravem Pecák.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xmat: Souhlasím...

 

To Clant: já tě chápu.

Ovšem co nechápu je tvé chování.

Jak již řekl Arara, můj topic si nazval nesmyslným locknul si ho potom si editnul první příspěvek nechal si obrázek Case a název "mám hezký case"

poté si editnul svůj příspěvek kde bylo napsané "opravdu máš hezký case"

Ano nejsme žádná aukce, ale pokud vím bylo to v sekci bazar tak nvm co řešíš..+ myslím že XtremeR tu taktéž prodával pc a nikdo mu to nelocknul.

Tímto tě chci požádat aby jsi se nad sebou zamyslel...Neříkám, že všechno co uděláš je špatně, ale už kdysi si tu měl jeden rest(za to ses omlouval) a teď zamykáš topicy které tu podle pravidel být mohou. Sneaker tě moderátora nezbaví jen ti chci říct že bys o post moderátora mohl příjít, když se stále budeš chovat takto...

 

To Pecak: Podle mě je to dobrý nápad a také bych udělal na registrační stránku IQ test a pokud bys neměl IQ min. 100 tak by tě to dál nepustilo...ovšem nebyly by tam otázky typu ( kolik tabulek má mangos apod.), ale např. Co je MaNGOS a)Mango b ) Massive Network Game Objecting Server apod.

 

Toť je můj názor

EDIT: For kupkoid: žádnou provizi jsem neměl, pomáhám mu a on zas pomůže mě...

Edited by sabath

Share this post


Link to post
Share on other sites

ach ... vy tu riesite veci ... ne aby ste ked uz tak neco skusili spravit len sa hadate :) ... a o veciach o ktorych sa vie davno

 

EDIT : Nikto neni dokonaly :) zbytocne je sa nad tym hnevat ... a nekedy je dobre mat moda ako clant ... a to forko bazar sa moze aj chapat tak ze je robene na obchod wow accountmi a vecami co priamo suvisia s wowkom ako napr cdcka ...

Edited by Dead F. Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites
ach ... vy tu riesite veci ... ne aby ste ked uz tak neco skusili spravit len sa hadate :) ... a o veciach o ktorych sa vie davno

 

Já řekl jen svůj názor...nemusí s ním všichni souhlasit, ale za svým názorem si stojím... klidně bych se clantovi omluvil, ale to jedině tehdy až unlockne můj topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky přidám názor ... když jsem začínal s mangosem a devem taky jsem byl "lama" , ale některé topicy které nemají hlavu ani patu jsou vrchol. S moderátory zatím žádný problém nebyl takže bych snad změnil jen vstupy podle nějákych informací jako navrhl sabath.

Edited by Gravity

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ano četl jsem ho, ano nabízel tam počítač, z obchodu svého kámoše, ano...

V tom případě mi velectěný Clante řekněte, naco, ale opravdu naco je tu Offtopic -> Bazar, kde každý druhý prodává počítač, já např. prodávám konponenty a hry.. atp? proč dostal warn on a né já? nebo ostatní? Jsi jak nákej učitel ve škole co si zasedne na jednoho žáka (zde uživatele fóra) a dělá mu naschváli ;-) tak si to promysli;-)[/i]

 

Aneb jsi jak dítě, které přijali na wow server jako gm, jde ti jen o příkazi, které zneužíváš a zneužíváš je na lidech, kteří ti vadí...

 

(Nezapoměň si teď něco rychle vymyslet a hlavně, nezapoměň mi dát warn, nebo víš co bann, dej mi bann, že? proč bys to neudělal, když máš na to práva?)

 

:stupid::pokey::banned::oops::rofl:

 

Clant tentokrát nebude muset dělat vůbec nic, jelikož ten kdo zasáhne budu já. Opravdu nevím co si o sobě myslíš, ale tohle se mi silně nelíbí a nenechám to bez povšimnutí. Jako takovou výstrahu ber 3denní zákaz postovaní a v případě, že to obejdeš jako minulý ban, tak bude následovat ban na IP. O uživatele jako ty tu není zájem.

 

sabath a .eLhomer0. vy se taky mírněte v tom co píšete nebo pujdete naodstřel hned za ním.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nezdá se mi že by se sabath nějak provinil . když řekl svůj "slušný" názor ke clantovy

 

 

EDIT: Tak z dlouhodobého můžu soudit už méně přece jen tu nejsem tak dlouho.

Edited by Gravity

Share this post


Link to post
Share on other sites
nezdá se mi že by se sabath nějak provinil . když řekl svůj "slušný" názor ke clantovy

 

To je spíš z dlouhodobého pohledu než jen jeho poslední příspěvěk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud nesmím říct svůj názor, tak mi dej ban hned... za svým názorem na Clanta si stojím a nemzěním ho i když mi dáš ban...

Každý tu řekl svůj názor. Myslím, že každý uživatel má právo na svobodu slova. Nechápu proč bych se měl mírnit... ždáné vulgární slova tam nebyla tak to nech v klidu...

EDIT: A z jakého dlouhodobého pohledu to je?

Edited by sabath

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokud nesmím říct svůj názor, tak mi dej ban hned... za svým názorem na Clanta si stojím a nemzěním ho i když mi dáš ban...

Každý tu řekl svůj názor. Myslím, že každý uživatel má právo na svobodu slova. Nechápu proč bych se měl mírnit... ždáné vulgární slova tam nebyla tak to nech v klidu...

EDIT: A z jakého dlouhodobého pohledu to je?

A už to začíná, máme demokracii můžeme si říkát co chceme...

 

Nechci tě nijak urážet, ale tuhle "éru" si pamatuju si i že jsem si to řikal já ve škole, bylo mi tehdá asi 11 nebo 12 (tim nijak nechci naznačovat kolik ti je a kolik neni),ve škole když jsem s něčim nesouhlasil řval jsem "je tu přece demokracie ne?". Ano je, ale vztahují se k tomu určitý pravidla, v ČR to je zákon. Abych ukončil o co mi timhle žvatláním jde, jde o to že máš tvojí svobodu slova nebo názoru, ale za jistých podmínek (pravidel) a s těmi si souhlasil když si se registroval na fórum a ty musíš dodržovat jinak začnou přícházet tresty.

 

Arara: O tom kdo je dítě nebo jak se kdo chová radši pomlč, znáš to přísloví přeci ne? Takže tě prosím, aby urážky typu že jsem malý dítě co má jenom ty příkazy a to je vše...tak tohle NE! Jinak splu opravdu vycházet nebudeme.

 

Jak jste zmínili že si na někoho zasedávám, je i neni to pravda. Například dobrý podměty k tomu abych na někoho byl zasedlej mi dává Sabath & Arara, tim jak se chováte vůči mě tak mě upozorňujete abych si na Vás daval větší pozor a věřte, že až provedete nějakej průser nebo cokoliv, tak Vám dám radši Warn (či BAN) než nějakou domluvu.

 

O tomhle to prostě je, záleží jak se chováte Vy ke mě, tak se budu chovat já k Vám. Kdo mě zná delší dobu, ví jak se chovám k někomu kdo mi vadí, tak Vám to nepřeju a kdo mě zná déle tak ví jak dokážu být pohodový, ale myslim si že na tomto fór už je to nemožný, líbilo se mi co napsal kupkoid.

 

Můj osobní názor k sekci bazar je takový, že by se na wow fóru měli prodávat pouze věci, které nějak souvisí s WoW a ne počítače za několik tisíc, na to tu jsou jiná fóra. A to že jsem přejmenoval celej topic a upravil na hezký case, neni to jedno? Kdo přišel a uviděl poprvé topic, pomyslel jsi že zakladatel je magor, dle mého názoru je neboť na prodeje něčeho tu jsou stále jiné portály (aukro.cz, sbazar.cz, forum.pctuning.cz a spousta jiných)

 

Konec mého proslovu, doporučuju pouze lidem mě neštvat, jinak si na ně opravdu zasednu a jak jsem napsal výše, koho nemam rád, dávám trest než domluvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sloboda vyjadrovania sice je ale taktiez existuju zakony , resp. pravidla ktore vymyslel Sneaker a mali by sa dodrziavat ... a miernit by si sa mal ... precitaj si svoj prispevok este raz a zistis ze sa spravas arogantne , neuctivo ... sneaker a modi si zasluzia uctu uz ken za to co robia a spravili ... a ara sa tiez nesprva moc vhodne ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, ano oba máte pravdu...

To Clant: já neříkal, že si na mě zasedáváš prostě máš svoji hlavu...

To D.F.A: Ano zaslouží si úctu to je pravda...já jim to neberu

 

Všechny diskuse na Clanta bych radši uzavřel než z toho Sneaker vyvodí důsledky...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ano, ano oba máte pravdu...

To Clant: já neříkal, že si na mě zasedáváš prostě máš svoji hlavu...

To D.F.A: Ano zaslouží si úctu to je pravda...já jim to neberu

 

Všechny diskuse na Clanta bych radši uzavřel než z toho Sneaker vyvodí důsledky...

sabath a ty jsi snad maminky "mazánek" že si dovoluješ říct, že mam vlastní hlavu? Ano, mam svojí hlavu koneckonců jsem ve věku kdy bych měl mít svojí hlavu tak mám a dělám co uznám za vhodné.

 

Klidně kritizujte na mojí hlavu, ale s neporušujte pravidla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na MaNGOS fóru jsem našel odkaz na toto video - http://video.google.nl/videoplay?docid=-4216011961522818645 a musím říct, že každý, kdo může by se měl na něj podívat. V názvu sice stojí, že se to týká open source komunit, ale nakonci sami autoři připouští, že se to týká všech.

 

Je to hlavně z pohledu co ty komunity vedou, ale naopak běžný uživatel by mohl zjistit jak může být lepší.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×