Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Minikomando

Hledám post GM / developera

Recommended Posts

Zdravím všechny čtenáře toho topicku, chtěl bych se ucházet o místo na nějakém WoW serveru

 

Můžu nabídnout:

Chování na úrovni

Svoje SQL schopnosti

Časovou flexibilitu

Spravování Mangos a TC databáze

Horší HTML znalosti

A nějaké to EventAI

 

 

Co bych požadoval od serveru:

Hráčů stabilně okolo 50+

Dobré zázemí serveru

Přístup do DB

Nevadí mě ani Mangos ani TC

 

 

 

Minulé servery kde jse pracoval : Blood Storm a Heroes of Fantasy (nejsem nějak přelétavý)

 

 

 

 

Nečekám žádnou finanční odměnu.

 

 

 

PS: přihlášky mě nikdy nějak nešly psát :)

Edited by Minikomando
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No podle toho co jsi napsal ze ovladas bych ti pristup do DB nedal..a zaradil bych te spise mezi Gm :) ale jinak drzim palce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,

 

Možná by jsme se spolu mohli dohodnout, každopádně je důležitá osobní komunikace, podle které bych rozhodl zdali by jste byl schopen nebo ne. Určitě v případě zájmu pracovat pro nás na projektu Cenarius se nám určitě ozvěte. Můžete se my ozvat na ICQ: 345860114 nebo na email. V případě zájmu určitě neváhejte.

 

A jsem s pozdravem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych tě bral na GoA pokud by jsi chtěl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych tě bral na GS, teď mám v plánu udělat nový realm, tak sháním nové lidi do teamu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabízím místo na planyxu 400+ lidí :) kdyby něco kontakt máš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,

 

Chci ti nabídnout místo na našem serveru Glory of Azeroth. Aktuálně má 2 realmy (Gigafun / Instant), v blízké době by měly být dodělaný další realmy (Blizzlike, BG apod.). (a dá se říct ty samý realmy na jinejch patchích). Chci ti nabídnout místo GameMastera + Občasného SQL pomocníka. tzn. Chodil bys po hře, hlídal cheatery, dělal eventy, odpovídal na dotazy a v případě potřeby dodělával SQLka na itemy, creatury apod.

 

Server už má celkem dobré technické zázemí (aktuálně jedem, ale na jiným železu, kvůly nedostatku financí na serverovnu pro hlavní železo, brzy nám ho zaplatí jeden projekt).

 

Web serveru: http://wow.game-portal.eu

 

Dík za pozornost :)

 

(Pokud máš zájem PM / ICQ (v profilu) / mail ([email protected]))

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW moc Minikomanda nedoporučuji.... on chtěl u nás dělat, ale když jsem se ho zeptal, jestli má čas, nebo jestli chce nějakou práci, tak neodpověděl, odpověděl až po dvou týdnech s tím, že u nás končí...

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW moc Minikomanda nedoporučuji.... on chtěl u nás dělat, ale když jsem se ho zeptal, jestli má čas, nebo jestli chce nějakou práci, tak neodpověděl, odpověděl až po dvou týdnech s tím, že u nás končí...

 

Trošku demence ne? V minulým postu si psal že ti nic neřekl, takže je to asi trochu oboustraný.

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak víš taky nemám ICQ puštěný pořád ... chodím do školy ven a tak tak sorry že nejsem takovej závislák a nesedím u toho celej den jak ty

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaj já sedím u PC celý den ? tos zjistil jak ? btw... 2 týdny nejsi na počítači, to je pěkné... to pak ho někdo chtějte... je na počítači jednou za 2 týdny... udělá něco v quice.. a pak čekat další 2 týdny... a i kdyby si byl, tak proč si mi to neřekl ? a ty máš ICQ puštěný furt.... nikdy jsem ti nepsal, když si byl offline

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosímtě ani nevíš co se dělo tak klid jo ... miluju když někdo vůbec neví co tomu druhýmu je/bylo a naváží se do něho kvůli takové banalitě jakože nebyl 2 týdny na PC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tem kdo tu posthuntí jseš tu maximálně jenom ty, Minikomando pouze oživoval topic po půl měsíci, jestli umíš číst datum, takže tady ti tlačítku EDIT bude k ničemu, pokud chceš, aby tvojí nabídku někdo viděl, tak prostě oživíš topic, to je normální a může se to.

 

No a ty tady teď v každém "starším" topicu vždycky něco napíšeš a přitom ten topic je out of date = POSTHUNT. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×