Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
sabath

Jaká je vaše přezdívka?

Recommended Posts

Ahoj tak tu byl topic o Křestním jméně a tak sem založil topic o přezdívkách... Pište to v následujícím tvaru:

 

Přezdívka - Proč mi ji dali?

Já začnu

 

Křovák - Bylo to ze srandy ale už mi zůstala...

Hasič - Kdysi sem ve škole pustil hasičák a od té doby mi tak říkají.... :)

 

Nebojte se a přidejte se i vy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak já nemám přezdívku, ale jednomu borcovi ze třídy, říkáme Zombie, protože přijde do třídy červené oči, bílej jak stena lehne a spí :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezívka: Laky

Prečo mi ju dali: Volám sa Kakaščík a kamarát si raz robil srandu a začal ma volať Lakaščík... potom sa to nejak skomolilo alebo čo a dostal som prezívku Laky xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penko

 

No to mam asi od brata .. vravel mi pele (nvm ci je to odvodene od toho co si myslim) ale tak no ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Můj otec se jmenuje Kaššai... no je to trochu divný příjmění... pochází ze slovenska.

Tak mi lidi říkaj Kašík... ani mě to nesere :P

 

Jinak používám vlastní přezdívky NeXx, Erwinka...

Edited by NeXx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mně většina lidí říká Bobe, už ani nevím, jak to vzniklo. Mám to přezdívku v podstatě celý život. Pak se mi také říká Béda, protože se jmenuji Bedřich...

 

Měl jsem více přezdívek, ale žádná se moc dlouho neuchytila, teda až na Boba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno ja sa volam Močko, trosku pridrbane - mno a a kamarat mi to skomolil na moček, a odrazu ma tak volali ucitelia, kamarati, pekne baby :D , tak som nemohol urobit nic, tak som zmenil to ako sa to pise - Mocheck....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě říkají Fiki podle příjmení .. Fikejs ... nebo mi někdy když me chtěj naštvat říkají Fíku ... :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Původně jsem si řikal, že vlastně žádnou nemám a mam jsem si uvědomil, že jednu mám, ale bohužel není vtipná :) ani jí radši psát nebudu. :D

 

Každopádně to bylo na střední. Teď už pracuju, tak žadnou nemám.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lamadawe

Moje rodiče mi začaly řikat Dawe,a pak o pár let později sem si koupil Hru Counter-Strike Source a ta mě moc nešla a všichni řikaly že sem lama tak a už přezdívka byla nasvětě xD

 

Mě říkají Fiki podle příjmení .. Fikejs ... nebo mi někdy když me chtěj naštvat říkají Fíku ... :-D

To maš dobré Fiku xD

Edited by lamadawe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě začali říkat že jsem prej praštěnej v anglickém překladu Loony, ale když jsem hrával na majkee byl tam jeden GM co se už jmenoval Loony takže jsem si de facto přezdívku poupravil ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezívka - Capatko

Prečo - Keď som bol malý mal som okolo 2 roky tak som povedal namiesto prasiatko capatko ... Moj brat a bratranec si to zapamätaly a už to somnou šlo. Inak už mi to moc nehovoria teraz len Vladis ...

Edited by Freezy.sk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezdivka: Hop

Prockap??? protoze jsem delal horolezectvi kvuli skole jsem toho nechal tet tak posiluju v hospode... nebojte ruce stridam pri tom zvedani XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já mám přezdívku kája podle mého jména a guds ( gudsik ) podle už nevím čeho :-D

 

Prezdivka: Hop

Prockap??? protoze jsem delal horolezectvi kvuli skole jsem toho nechal tet tak posiluju v hospode... nebojte ruce stridam pri tom zvedani XD

Nelži hope ty posiluješ možná tak jen u noťasu a ve sprše :-D na pohodě sem tě letos neviděl. (BTW.: ve středu je akce limo + vodka zadara ;-) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Web - axxxa

  • ač by se mohlo zdát, v žádném případě to nemá erotický podtext ;)
  • když jsem ještě byla malé mrně ( ;) ), zakládala jsem si email na atlasu. Z nějakého důvodu mě napadlo "axa", neptejte se proč ;)
  • tak zakládáme - axa - taken -.-
  • axxa - taken -.- -.-
  • axxxa - free! Jupí ;)
Kdysi ve wowku (ta se taky několikrát změnila, ale ta první ; ) )

Zirrael - Četl tu někdo zaklínače? ;) Nějakým zázrakem se mi to podařilo zkomolit, ale když jsem si to pak našla v knížce, stejně to bylo snad pokaždé napsané jinak, překladatel měl zřejmě stejný problém jako já ;)

 

No a nakonec...kdo tu zná mé křestní jméno, jistě si domyslí, jak mi už od základky říkali ;) ... a z mého jména ještě jedna, tentokrát trochu originálnější a ne tak infantilní - Lenin :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak v IT světě mě najdete jako Clou(byla to vubec moje první přezdívka na WoWku.)

 

V reálném světe mě najdete jako Krůta,Krunťas ( Obě přezdívky podle jména)

Edited by Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×