Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Deremi

Servery.?

Recommended Posts

zdravím chci se zeptat jestli by přece nebylo dobré dát do pravidel že Server musí mít vlastní doménu. (tedy aspoň na forku, ne na WSs..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravím chci se zeptat jestli by přece nebylo dobré dát do pravidel že Server musí mít vlastní doménu. (tedy aspoň na forku, ne na WSs..)

 

To by tady pak zbyla jenom třetina serverů. Nechápu, proč tohle pravidlo zavádět.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To by tady pak zbyla jenom třetina serverů. Nechápu, proč tohle pravidlo zavádět.

 

 

Myslím si že hráči nebudou hcodit na nějaký server který když nemá doménu nemusí ani dlouho vydržet... tedy aby si každý našel stabilní server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím že na to tu je mod aby to prečisťoval a mazal staré servery ktoré už nefungujú

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) jasne to je taká filozofia "kúp si doménu ak chceš skúsiť spraviť server"

 

1.) Ten čo nemá doménu nemá možnosť prezentovať sa na WS

2.) Tým pádom nemá ako dať o sebe vedieť

3.) Zaniká

 

Hovadina :) ako traky ale ak chcete prosím pekne nech sa to zavedie bude to moc moc zvláštne

A čo keby sa zaviedlo že multirealm portál môže mať len 1 realm napísaný

alebo žiadne subdomény aby tu nebol rovnaký web 4x

Alebo zaviesť že len server umiestnený v CZ môže byť pridaný nie nie ešte lepšie len server ktorý používa CPU AMD sa môže pridať a ak má viacej ako 32GB RAM

 

...Toto je asi taká nezmyselnosť akú som napísal pred týmto riadkom

Edited by Jamira
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) jasne to je taká filozofia "kúp si doménu ak chceš skúsiť spraviť server"

 

 

Ano přesně takhle to myslím ;) ten kdo chce wow server musí proto něco udělat..... a chce aby tam někdo hrál tak musí mít doménu... inak je blbost server i bez své domény bere hráče ostatním serverům takže je to i nevýhoda pro nás

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre tak potom chcem aby bolo zavedené

  • Iba jeden link na multirealm portál žiadne Server1 Server2 Server3 ...
  • Pridať sa môže len server na území CZ
  • Pridať sa môže len server ktorí ma viacej ako 12GB RAM
  • Pridať sa môže len server ktorí preferuje cpu značky AMD
  • Pridať sa môže len server ktorí je hostovaný v serverovani Casablanca Praha

:) no som zvedaví čo z toho splňuješ

Ja viem je to svinačina že ja som mal server volakedy a mal som tam viacej hráčov ako konkurencia a od dobroty nevedeli čo vymyslieť :D

Edited by Jamira
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

já už stroj nemám mně ho rozbily při stěhování :( takže nemám wowko :D

 

 

BWT: hovorí se o postu na WS... ne o WSS takže. (jakože by tu byly takové vyhrazené comfort servery)

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super takže si nemôžeš pridať server lebo ho nemá v serverovni Casablanca takže nič z toho

A taktiež ani multirealm že si pod nejakým projektom lebo iný server ťa už predbehol a dal si tu link na rovnakú doménu

 

;) srry pravidlá ( to by bolo keby ti to niekto napísal keď by si si pridal server čo :) úplne by som sa smial ako blbec a však ani sa nečudujem že dokážeš napísať takýto nezmyslený "návrh" ledačo sa tu o tebe píše )

 

Ten tvoj COMFORT server si môžeš nechať pre seba :) ja som začínal bez domény a konkurenciu ja a môj team rozšliapol aj bez domény ;)

Kvalita a prostriedky majú veľa spoločné ale domény sa to netýka tá nezabezpečí lepší PING alebo lepšie emu

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super takže si nemôžeš pridať server lebo ho nemá v serverovni Casablanca takže nič z toho

A taktiež ani multirealm že si pod nejakým projektom lebo iný server ťa už predbehol a dal si tu link na rovnakú doménu

 

;) srry pravidlá ( to by bolo keby ti to niekto napísal keď by si si pridal server čo :) úplne by som sa smial ako blbec a však ani sa nečudujem že dokážeš napísať takýto nezmyslený "návrh" ledačo sa tu o tebe píše )

 

Ten tvoj COMFORT server si môžeš nechať pre seba :) ja som začínal bez domény a konkurenciu ja a môj team rozšliapol aj bez domény ;)

Kvalita a prostriedky majú veľa spoločné ale domény sa to netýka tá nezabezpečí lepší PING alebo lepšie emu

 

Omg psal sem něco iba ohledně WEBU a ne tych tvojich nesmyslů

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie nie ten návrh je nezmysle je to diskriminovanie nových serverov! Začínal som na .tk a do 14 dní som si mohol povedať že som na 1st place a nemalo to nič spoločné z doménou.

A ako som povedal ten návrh aj tak neprejde :) a mal by si hlavne pozrieť na to čo píšeš celkovo potom možno ľudia zmenia názor na tvoje vyjadrovanie sa v spoločnosti

Však snáď si to prečíta aj admin a aj pár modov nech je sranda

 

Je to diskriminovanie a to je môj konečný názor

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie nie ten návrh je nezmysle je to diskriminovanie nových serverov! Začínal som na .tk a do 14 dní som si mohol povedať že som na 1st place a nemalo to nič spoločné z doménou.

A ako som povedal ten návrh aj tak neprejde :) a mal by si hlavne pozrieť na to čo píšeš celkovo potom možno ľudia zmenia názor na tvoje vyjadrovanie sa v spoločnosti

Však snáď si to prečíta aj admin a aj pár modov nech je sranda

 

Je to diskriminovanie a to je môj konečný názor

 

Noaco??? začátečníci musí do toho hodit svoje peníze, aby pochutili jaká je to zaležitost a jamiro je tu asi 4/6 portálů (v čr) kde su můžou zveřejňovat servery

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zase blbost. Nebudu si kupovat doménu když nemám jistotu že na serveru bude někdo hrát.

Tole je ptákovina, bohatě stačí odkaz na forum.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deremi, víš jsem se za tebe postavil, ale teď za tebou stát nebudu... je to hloupost.

Přece nebudeme nutit lidi, aby si koupili doménu, jen proto, že si chtějí zkusit wow server.

Nynější pravidlo pro zpětný odkaz na WS je dostačující... Tudíž jako moderátor s tímto nesouhlasím a pochybuji, že by měl někdo z mod.teamu jiný názor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Súhlasím s Jamirom aj Envienom.. A čo keď si urobíš server na svojej ip-adrese.. Tento portál je o tom propagovať sa a učiť sa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

no chcel sem v podstatě aby na WS byly seznam lepšich serveru než na WSS proto sem prostě chcel aby zde když si chce někdo zdělat topic tak aby ten server byl doporučenej...

 

 

Pořád přehlédáváte to WS a WSS

Edited by Deremi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když si u těch návrhů, měl si navrhnout aby někdo předělal WSS a staral se o to a ne takovouhle blbost. :pinch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když si u těch návrhů, měl si navrhnout aby někdo předělal WSS a staral se o to a ne takovouhle blbost. :pinch:

 

ale já tu mám v PC předělávku na WSS.. tedy takový upload na ty Bannery a říkám to furt, ale nikdo mně neposlouchá.. navíc mám do neděle ban na hulakadlo a zas sem dostal warn a nevím za co

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže, dobře.. Zakážeme servery bez domény, také servery s administrátory se jménem začínajícími na De jako Dement. Stejná diskriminace jako doména.. :)

 

btw. Víte co je nespecifikovaná doména? To je jakákoliv doména jak 2 tak 3tího (4,5...) řádu a tu má dá se říct každý a dá se zaregistrovat např. u IC.cz, takže jediný co by jsi zakázal je web v podobě IP adresy.

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale já tu mám v PC předělávku na WSS.. tedy takový upload na ty Bannery a říkám to furt, ale nikdo mně neposlouchá.. navíc mám do neděle ban na hulakadlo a zas sem dostal warn a nevím za co

Tak mi to pošli, kouknu na to a přepošlu Sneakovi.

 

A jinak, je to blbost, lock.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×