Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Lanex

Zkompilované EXE na tomto foru

Recommended Posts

lidi... když už sem cpete ty svoje zkompilovaný exáče, nainstalujte si doma alespon antivir, máte to zavirovaný jako kráva... :sick:

nedělá to zrovna dobrý jméno tomuhle fóru...

 

a koníčka na závěr... :horse:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a není tak trochu chyba u tebe ? protože normální člověk by aspoň oznámil co konkrétně je zavirováno, aby se to dalo posoudit někým jiným...

Navíc wowresource jako takové žádné exe nevydává, takže to je problém uživatele, který to kompiluje a uveřejňuje.

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

to proto, že já jsem byl ten co ty zavirovaný soubory ze serveru vyhazoval... nikoliv instaloval...

 

přidám menší popis nalezeného viru:

Win32:Virut je polymorfní virus s možností vzdálené správy počítače. Infikuje všechny spustitelné soubory na napadeném počítači včetně těch, které jiý byly nakaženy jinými viry. Jediné příznaky přítomnosti viru jsou zvýšená činnost na HDD během jeho infekce a zvýšená TCP komunikace. Virut se pokouší připojit na IRC pod uživatelským jménem "Virtu", následně umožní kompletní vzdálenou správu napadeného počítače. Vzhledem k složitosti detekce a počtu variant je léčení velmi složité, a ne vždy možné.

Edited by Lanex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lanex... ty jsi bez urážky pěknej I*I*T...

Takovou demenci co předávdíš jsem v životě neviděl, a ež sem jich viděl dost... asi ty tvoje posty hodim na Lamera...

xD

bLumo do něj ! :)

 

Sry za OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

štve tě to co? Taky by mě to štvalo :D Mít na webu někoho kdo by prohlašoval že tu máš zavšivený soubory, to neni nic příjemnýho. Se s tim holt nějak poper... já jsem jen informoval, a zaručuju se za pravdivost... Dále se již nebudu k tomuto tématu vyjadřovat.

Edited by Lanex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm a jako kde bereš tu jistotu, že je to odtud, když jsi ty soubory jen vyhazoval. Jako fakt sorry, ale jediný co se snažíš je obvinit forum z vlastní blbosti. Jestli tu něco je zavirovaného tak to bude odstraněno, ale dokud to konkrétně nenahlásíš tak si o tobě lidi můžou myslet ledascos, včetně toho, že jsi si to zaviroval sám nebo ten kdo to tam nahrál.

Share this post


Link to post
Share on other sites
lidi... když už sem cpete ty svoje zkompilovaný exáče, nainstalujte si doma alespon antivir, máte to zavirovaný jako kráva... :sick:

nedělá to zrovna dobrý jméno tomuhle fóru...

 

a koníčka na závěr... :horse:

ja tu nic zavirovanyho nenasel takze si sir svy lzi nekde jinde ...

Edited by Fiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

toto je mazec opravdu, Lanex nebylo by špatný trochu změnit přístup tvého psaní, protože obviňuješ WoWResource, ale WoWResource má jedinýho vlastníka Sneakera a tim to končí a Snekaer sem nedává žádná exečka, ale uživatelé a dále jak psal bLuma, hoď sem konkrétní link co je zavirovaný a můžeme se bavit, to je to samí jako by jsi buzeroval na cizích fórech že .... škoda řešit, podlě mě jseš blbec. Už vidim jak někdo tak nadšeně cpe ke každý kompilaci nějakej vir a náruživě čeká až si to někdo stáhne....mg dmnc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nikdy, NIKDY sa mi nestalo ze by som staihol nejaký súbor co by mal nejaký vírus alebo take nieco

 

Nápodobně, vůbec nikdy sem nic takovýho neměl a pokud vím tak nikdy nikdo nenapsal do tématu ke kompilacím. Takže bejt tebou bych se klidnil a do bLumy bych se nenavážel nebo dopadneš špatně chlapečku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lanex na teba mam len jedno, tu su fajn ludia co poradia (vzdy pomohly) a ty si si to u nich pekne posr..

a myslim si ze nie len u nich ale aj u vsetkich co na tomto fore sú (u nich = ty co hlavne pomahaju, u vsetkych (oststny) - ty co tu chodia po rady :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kluci mají pravdu, jak můžeš vědět, že si ten zavirovaní soubor stáhl odtud. Mohl jsi to stáhnout bůhví kde, a pokud nevíš název infikovaného souboru, je to jako tvrdit, že tě někdo okradl a i když jsi jej viděl si nepamatuješ jestli to byl můž či žena, ale víš že tě prostě někdo okradl, ja vís asi špatný příklad, ale možná k tomu nejblíže. A pokud se díváš po forech zjišstíš, že hodně for píše, že nezodpovídá za poškození věci následkem stáhnutý poškozujícího softwaru, Snekaer nemůže zodpovídat za hloupost jiných lidí není jejich máma a dost důležitá poznámka, ty soubory co tady lidi dávají na weby jako filebeam, rapidshare, eidsk a jiné, to chceš napadat takové weby, že oni tam dávají viry, mě to tak příjde že jo. Když napadáš tady to forum, tady to forum nemá nebo jsem to ještě neviděla odkaz typu: http://www.wowresource.eu/download=152. Měl bys přemýšelt než začneš něco plácat a falešně obvinovat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tohle jsem nežral OMG?WTF?

obvinovat forum za nějaký EXE soubor který zavirovaný mužeš mít ty sám? asi máš viry v kompu....najdi si antivir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lanex a co mšá za antivirus?

Doktor Virus? kterej ti hlásí virus i když otevřeš Poznámkový blok? nebo když ukládáš obrázak v malování? "Hůů ůůů hůůů ůůů" "Nalezen Trojský kůň"...

 

xD stahuju tu už přes rok a nikdy sem neměl virus... a to používám Avast (podle mího lepší jak NOD32 bléé)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mám noda32 plně aktualizovanýho a tady nic zavirovanýho (so jsem stáhl) nenašel..pokud používáš avast, kterej hlásí Viri ve všem (nvm jestli u všech verzí ale mel sem takovou že at sem udělal cokoli, prej sem pustil vir, kdo jste zastáncem avastu, pls neřešte to) tak nvm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jinora : Nemám rád pomlouvání Avastu :D NOD32 je šmejd... Avast Professional plně aktualizovanej... ej super.. lepší jak NOD32 ... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krasne sa nam to tu prelina od zavirovanych suborou az k tomu aky antivir je lepsi. Som zvedavi ako to pojde dalej (PS1: ja mam NOD a tiez som nejako nezachyti ze by tu nieco bolo zavirene) (PS2: a ohladom tych antivirou nic nieje 100% dokonale a kazdy je na nieco ine dobry , ale to by bolo na dlho a nie pre toto forum.) :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemělo by se tohle forum locknout, je jasné patrné, že bud tu bude offtopic protože se tu vlastně bez "důkazů" není o čem bavit :)

 

bLuma: máš recht, když někdo vir najde může dát vědět přímo do toho nakaženého tématu.

Edited by bLuma

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×