Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
kupkoid

Devorian hledá talenty

Recommended Posts

Zdravím,

 

server Devorian hledá kreativní lidi se zájmem podílet se na unikátních projektech a na vědeckém výzkumu (z oblastí jako jsou kybernetika, sociologie etc.). Chcete se zúčastnit něčeho nového a neotřelého? Chcete být součástí profesionálního teamu s dlouholetými zkušenostmi na poli správy a vývoje různých WoW platforem? Chcete nám pomoci s vytvořením perspektivního serveru takřka od píky? A máte rádi pokořování stále větších a větších výzev? Pokud je vaše odpověď na tyto otázky ANO, neváhejte a kontaktujte nás!

 

A koho že to vlastně hledáme?

  • Developery (Web, Core, Script, DB)
  • Game Mastery
  • Moderátory
Věříme, že se nám ozvou lidé s opravdovým zájmem o výše zmíněné posty a jako takoví budou mít náležité znalosti v oboru. Pokud jste se rozhodli kontaktovat nás, můžete tak učinit na e-mail [email protected] a nebo pomocí PM zde na fóru. Upřednostňován je však e-mail. Více info na http://devorian.newworld.cz/node/33.

 

PS: V současné době na Deverianu běži projekty "BufferPools" a "Arény" - více na této adrese: http://devorian.newworld.cz/?q=node/8/http://devorian.newworld.cz/node/42

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites
je to placeny :-D :-D :-D ?

No to přímo ne, ale do budoucna plánujeme pro pilné včelky věcné odměny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
vzdycky jde o penize :-D

Inu, jak se říká - peníze jsou až na prvním místě. Ale určitě bychom lidem za spolupráci nedávali výplatu. Máme v podstatě zajištěnou spolupráci s firmou prodávající různé reklamní předměty (klíčenky, kšiltovky, trika) a tak by se odměny pohybovaly tímto směrem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to vy mě taky zajímalo ... umím PHP ale radši bych dělal nějakou grafiku nemáš tam místo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to souvisí s WoW?

Pokud se nepletu, tak třeba neuronové sítě (AI) pod kybernetiku spadají. A sociologie? Se samotným WoW nic, ale s jeho komunitou a možnostmi jejího výzkumu mnoho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak souvisí neuronové sítě s vaším projektem? Používáte je pro AI? (každá AI není řešena pomocí nich)

 

Takže socilogii si cvičí všichni lidi co příspívají na fóra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak souvisí neuronové sítě s vaším projektem? Používáte je pro AI? (každá AI není řešena pomocí nich)

 

Takže socilogii si cvičí všichni lidi co příspívají na fóra.

Nepoužíváme, chceme zkusit. Jinak jsi asi špatně pochopil pointu, Devorian bude místo, kde si budou moci vysokoškolští studenti vypracovávat své různé projekty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to vy mě taky zajímalo ... umím PHP ale radši bych dělal nějakou grafiku nemáš tam místo ?

Umíš PHP? Když neumíš ani smíchat proměné :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokud jste se rozhodli kontaktovat nás, můžete tak učinit na e-mail [email protected] a nebo pomocí PM zde na fóru. Upřednostňován je však e-mail.

kupkoide ?? mohl bys mi odpovědět ;)

Přečti si to znovu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nepoužíváme, chceme zkusit. Jinak jsi asi špatně pochopil pointu, Devorian bude místo, kde si budou moci vysokoškolští studenti vypracovávat své různé projekty.

 

To si nejsem jist jestli to pujde dobře skloubit. Jelikož všechno nějak bude souviset s WoW přičemž se bude muset používat už nějaká hotová práce - MaNGOS, WoW. Také je spekulativní jak moc jsou tyto věci legální atd. samozřejmě teď to nikdo neřeší, ale 100% čisté to není.

 

To není dobré pro semestrální práce ani bakálářské či diplomové.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To si nejsem jist jestli to pujde dobře skloubit. Jelikož všechno nějak bude souviset s WoW přičemž se bude muset používat už nějaká hotová práce - MaNGOS, WoW. Také je spekulativní jak moc jsou tyto věci legální atd. samozřejmě teď to nikdo neřeší, ale 100% čisté to není.
Toť otázka, tenhle koncept samozřejmě nepochází z mé hlavy a jako takový mám při jeho obhajobě lehce svázané ruce. Nicméně určitě to nějakým způsobem provázat půjde, už jen psychologické studie herní komunity mmorpg jsou zajímavým námětem. A mnoho dalších podobných témat, která jistě existujou, ale těžko ti je zde můžu vyjmenovat - mě osobně nezajímají, popř. pouze jejich výsledky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musím říct že mě to velice zaujalo, velmi rád bych vám s tím pomohl, ale jsem natolik časově vytížen že další závazek bych neunesl...

 

Jinak co se týká těch výzmumů atd., letos mám odevzdat semestrálku z Začlenění jedince do společnosti, mohl bych si u vás udělat nějaký experiment :D. Podle mě je výborná věc jak přispět zábavou k vývoji a výzkumu něčeho jiného. Rozhodně bych tento nápad neodsuzoval. Jak řekl Sneaker, vše kolem MaNGOSu a vůbec free serverů není čisté, to ano... Ono v stavět semestrální praci na WoWku, to bych nedělal ani kdyby bylo vše naprosto bezpečné a legální. Ale další docela zajímavý sociologický / psychologický experiment by bylo posuzování chování profesora, kterému bych odevzdal práci, jejíž hlavní část by zabíralo pojednání o začlenění nového (zkušeného) hráče do zaběhlé guildy... Byla by to dobrá inovace nudných školních prací.

 

Přeji vám hodně štěstí... jo a Kupkoide, napiš mi prosím na icq, chtěl bych se tě na něco zeptat, díky. (ne, nechci poradit jak zprovoznit vlastní server ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velice zajímavé. :)

Škoda, že v poslední době je náplň mého programování spíše spinací jednotka moderní elektroinstalace, než-li programování Vašeho směru.

Poslední dobou mi ani proměnné nic neříkají a tak bohužel nemám předpoklady pro tenhle projekt. :)

 

Jen mě udivuje zde ctěný Fiki... buďto je to malý génius a nebo jedna velká snažící se lež. :)

 

// Omlouvám se za případné chybky, pár skleniček bílého přei jen se člověkem zatočí. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spolu s ostrým provozem jsme spustili novou vlnu náborů, máte-li zájem, přečtěte si 1. post a nejlépe - zastavte se na našem webu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×